קידום לעורכי דין באינטרנט | קידום אתרי עורכי דין | קידום אתרים לעורכי דין בגוגל | מיתוג עורכי דין | קידום אתרים לעורכי דין | בניית אתרים לעורכי דין | קידום לעורכי דין | קידום עורכי דין | קידום אתרי עורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין היא מומחיות שיש לדעת אותה. אין ספק שמקדם אתרים מקצועי בעל ניסיון קידום לעורכי דין יוכל לתת ערך מוסף ולהביא תוצאות ממוקדות לנושא.

קידום אתרים לעורכי דין בימנו

אז איך איש מקצוע רגיל שסיים את לימודיו ומקווה לפתוח משרד משלו מתמודד נגד כל הגדולים בשוק העבודה המוצף? כיצד בן אדם צעיר שעמל בפיצריה כמנקה שולחנות ורכש נסיון בהכנת פיצות יכול להתחיל רשת פיצריות מצליחה משלו? למדתי שנים, הכשרה, סיימתי קורסים, צברתי ידע וגם קצת ניסיון. מה כעת? איך אנחנו משווקים את הביזנס? מה צריך לעשות?! כעוסק עצמאי אתה תמיד עסוק בלחשוף דרך להביא יותר לקוחות על מנת להכפיל את ההכנסה ולהרוויח מספיק. אותו דבר כשמדובר על קידום לעורכי דין עצמאיים

בניית אתרים לעורכי דין וקידום אורגני טבעי בגוגל 

איזו מן חיה זו “שיווק אורגני”? אתה בטוח יודע. (ואם לא, אוי ואווי תתקשר מיד לאישי שלי, ואני עוזב הכל ומסביר לך ברצון וסבלנות). בעקרון המטרה בקידום אתרים אורגני היא לשדרג את נתוני האתר על מנת לעזור לדפים שלו להופיע בעמודים הראשונים של מנוע החיפוש, ללא צורך לשלם על כל קליק, כמו שנעשה קידום לעורכי דין ממומן.

קידום עורכי דין אורגני טבעי בלי תוספות… 

מחשב עכבר משרד קידום לעורכי דין
קידום אתרים לעורכי דין עם משווק אתרים מומחה בכל הקשור אל קידום עורכי דין עצמאיים , משרדים וחברות בתחום. ניסיון והכרת הנואנסים והפרטים הנדרשים לרמת קידום גבוהה בנושא תחרותי זה

בעקרון המונח “טבעי” לא לגמרי מדויק.. מכיוון שמפרסם אתרים טוב, מבצע שפע, אפילו המון מניפולציות “שאינן טבעיות” בכדי לדחוף מילות מפתח קדימה ולעשות קידום עורכי דין באופן “טבעי”. למשל  אם תמשיכו לגולל בין דפי האתר, תבחינו בכמה כתבות עם טקסטים כגון ” קידום אתרים בגוגלקידום אתרים תכשיטים ” מאמרים בעלי אותו תוכן בדיוק כמו המאמר הזה, רק בואריאציה שונה של משפטים.

הרי ככל שהאתר עשיר במילות מפתח מתאימות, כך יציצו בו יותר אנשים המתעניינים במילות החיפוש האלה. וכמה מילות מפתח כבר אפשרי לדחוף לתוך כתבה בודדת ב”טבעיות”? לדוגמא פה במאמר הזה בלי לדחוס מעבר למידה אנו מקדימים את מילות המפתח ” קידום עורכי דין “, ” בניית אתרים לעורכי דין ” ו ” קידום אתרים לעורכי דין באינטרנט “.

באופן כזה שיספיקו פעם או פעמיים בלבד של חזרה על המילה. מאמרים מקוריים ואורגניים לחלוטין מבחינת הרשת. מבלי להעמיס יותר מדי מילים באופן מאולץ. לגלות לך עוד ? העבר אלי כתובת אימייל שלך ואני אכתוב לך בעזרת השם בהמשך.

קידום אתרים לעורכי דין בממומן

בקצרה תעשה קידום עורכי דין דרך קליק. ת’שלם ותקבל תוצאות מיידיות. תתן לגוגל סכום מוגדר של כסף בעבור קידום אתרים לעורכי דין לכל הקלקה וגוגל ידאג להעביר אתך לאיפה שצריך.. כי תכלס עסק שלא מופיע בארבעה או חמישה דפי חיפוש הראשונים, אינו קיים. עם הנחיה נכונה ממקצוען, ניתן להגיע למלנתה תוצאות יפות בעזרת אד וורדס. רק חשוב לעשות התאמה כדי להמנע ממצב של קידום אתרים עורכי דין דרך תשלום על הקלקות מיותרות.

חשוב לתת ב קידום לעורכי דין ממומן לכל פוסט חיבור לדפי נחיתה תואמים ביותר מתוך האתר להוזלת עלויות להקלקה. חווית גלישה ממוקדת יותר מובילה ליותר המרות. צריך לעשות מעקב שוטף על קמפיין קידום אתרים לעורכי דין ולנתח את המסע הפירסומי כדי לראות באם ההקלקות קשורות לנושא או לא..

קידום לעורכי דין ממומן בגוגל עלול להתחוור כמסוכן ללא עזרת מומחה

קידום עורכי דין ממומן – ראו הוזהרתם! כל אחד יכול לפתוח חשבון אד וורדס. אבל רק מומחה שיעשה בניית אתרים לעורכי דין ושינהל לך קידום לעורכי דין ממומן (תמורת משכורת סמלית) ימנע ממך הרבה מאד שגיאות נפוצות שיובילו להפסד של אלפי שקלים שאינם יעילים. אני כותב זאת מתוך ניסיון מר של הפסד של יותר ממיליון שקלים חדשים, לא אפקטיביים ששמתי על קידום בתשלום לגוגל בראשית הדרך. אל תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום בוזבז לשווא. (בכל זאת עם ה 30% שעבדו גלגלנו מחזור של מעל 330,000 ₪ בחודש.. אוף.. מה היה אילו הייתה אופטימיזציה כמו שצריך?! )

בוא ניכנס רגע למחשבה של גוגל בנושא קידום אתרים לעורכי דין

משרד קידום אתרים לעורכי דין לחיצת יד
קידום לעורכי דין עם מקדם אחראי אמין ובעל הצלחות בתחום הספציפי של קידום לעורכי דין. מצרך נדיר בשוק

נניח שאתם מחפשים איזה עורך דין או וטרינר קודם אתם נכנסים לגוגל (מהמחשב – %44 56% דרך סמארטפונים) למודעה שהכי קופצת לכם לעין ככלל גורף בדף הראשון. מחקרים הראו ש אנשים שמבקרים בדף נחיתה מוותרים תוך עשרים שניות לכל היותר שניות וממשיכים הלאה, אולם אם המסר ברור וממוקד למה שהם באו לחפש, ניתן למשוך אותם להתעקב אפילו מספר דקות.

עכשיו איך זה משנה לנו כשצריך קידום חנות וירטואלית או בנושא קידום אתרי עורכי דין ? גוגל שוקל את כל הנתונים הללו ועל סמך זה (ועוד מאות רבות של נתונים), מחליט מי גורלו להיות מיוחצן יותר מעמיתו “באורגני” ומי ישלם בעבור מילות מפתח פחות מהאחרים ב”ממומן”. וכך משפיע על קידום אתרי עורכי דין. 

כמה דברים לשקול ונתונים סטטיסטיים

קידום עורכי דין – יש לחשב על קידום כבר בשלב בניית אתרים לעורכי דין כך שתהיה תשתית טובה בהמשך לשלב קידום אתרים לעורכי דין.. עוד נקודה לשים לב אליה – לדוגמה הנה פרט סטטיסטי מפתיע ומסקרן:
91% מהעסקים משקיעים את הונם על קידום בתשלום פר קליק של מנועי החיפוש (מעל מאה מיליארד שקל בשנה) ורק %9 על קידום אורגני טבעי.

מצד שני יש לנו נתונים נוספים שאומרים שהמודעות הממומנות מגיעות לפחות מ 20% מסך הקליקים. קשה להאמין, הא? כך ש 80% מהגולשים מקליקים על פוסט אורגני ונותנים יותר אמון בפרסומים אורגניים לעומת ממומנים. אז איך למרות כל זאת הרוב שם כספו בממומן ולא באורגני טבעי? בחייאת.. היינו שם כבר.. אנחנו דור ה”אינסטנט”.. נקודה למחשבה..

בניית אתרים לעורכי דין – קידום עורכי דין

שאלות הכי שכיחות של בעל עסק או פרילנסרלאחר בניית אתרים לעורכי דין בשלב הקידום – לאחר שהבדלנו בין מהו קידום עורכי דין אורגני ומהו קידום עורכי דין  בתשלום פר קליק אתם לבטח שואלים את עצמכם, כמה עולה קידום אתרים לעורכי דין טבעי אורגני בגוגל? מהו מחירון קידום אתרים וכמה יעלה קידום לעורכי דיןממומן ברשת? על מה עדיף ללכת,בניית אתרים לעורכי דין בהתאמה אישית, שיווק אורגני טבעי או קידום עורכי דין בתשלום לכל קליק? כמה זמן לוקח לקדם אתר? כל אלה שאלות טובות ונכונות.

התשובות בהתאם למצב של האתר, והיכולת של העסק. כל היופי שניתן להתאים את התשובות הללו לאופי ומסוגלות של בית העסק. ניתן להשקיע בין 600 עד 5,000 ₪ ומעלה על שיווק אורגני בגוגל ושקל אחד עד 100,000 ₪ ויותר על קידום בתשלום לכל קליק אונליין. מה כדאי יותר ממומן או אורגני? הכי בריא לביזנס, קצת מזה, יותר מזה או להפך. תלוי במטרת העסק..

כמה זמן לוקח לשווק באופן אורגני טבעי? העניין תלוי בכמה נתונים כדוגמת: רמת התחרות באותו תחום, וותק האתר, באם האתר צעיר או ותיק. עוצמת האתר, מלינקים חיצוניים באתרים רלוונטיים חלשים או חזקים.. תלוי מאד בתקציב שרוצים לשים בזה, בכמות שעות ה עבודה של איש מקצוע באתר, ועוד כמות נאה של מרכיבים שיש לבחון לפני שניתן לאמוד כמה זמן זה ייקח לשווק אתר מסוים.

למה להתעקש על מקדם אתרים טוב

קידום אתרי עורכי דין
בניית אתרים לעורכי דין עם תשתית מתאימה לקידום עורכי דין . קידום אתרי עורכי דין הוא תחום מורכב שיש להכיר מכל צדדיו על מנת להצליח להתקדם במנועי חיפוש תחת מילות מבוקשות כל כך. תשתית של בניית אתרים לעורכי דין תעזור במטרה זו

מכירים ת’תחושה שמשאירים לבעל מקצוע כמו מוסכניק את הרכב ועמוק בקישקע יש תחושה שקימבנו אותך.. כך התחושה עם מפרסם אתרים ובצדק. במיוחד אם משווק אתרים לא מדווח ללקוח על פעולותיו. אז ראשית כל חייב שיהיה שקיפות טוטאלית. מקדם אתרים מקצועי ידאג שהאתר יהיה תמיד במצב אופטימלי. האינטרנט של אתמול הוא לא האינטרנט של היום והאינטרנט של היום אינו האינטרנט של מחר. כל הזמן צריך להיות אפ טו דייט וכמובן שגם להתאים את מבנה האתר לסמארטפונים החדשים ולהייטק המתפתח מיום ליום.

מה עושה מקדם אתרים לעורכי דין בגוגל על קצה המזלג

עריכת כתבות של תכני בית העסק המחבר כל כתבה למילת מפתח באופן האופטימלי למנועי חיפוש, כולל אפיונים וטקסט חלופי לתמונות. יצירת גומחה בגוגל על ידי בחירה נכונה של מילות חיפוש, הכי טובות שיגרמו להכי הרבה הקלקות. לדוגמא מילת חיפוש “עורך דין” עם כמה מאות חיפושים בחודש תייצר פחות המרות ממילת מפתח “עורך דין מקרקעין במרכז תל אביב” המגיעה לעשרות חיפושים בחודש אבל עם שייכות לעסק הרבה יותר טובה.

שימת עין רציפה על האינטראקציה של הגולשים עם האתר ויזימת שינויים בהתאם. ככל שה “Bounce Rate” (עזיבת אתר מוקדמת) יורד, אחוזי הקליקים במנועי חיפוש יותר גבוהים, זמן שהייה באתר יותר גבוה לעומת המתחרים. בניית לינקים מתאימים מהאתר שלכם לאתרים חיצוניים רלוונטיים, לא מתחרים. ובהתאם לתקציב, חיזוק ה DA – כוח הדומיין וה PA – סמכותיות של כל דף באתר. ע”י עבודה חיצונית אל תוך האתר – מאתרים בעלי סמכותיות גבוהה. כולל חיבור מאמרים חדשים לתוך האתרים עם סמכותיות גבוהה והפניית לינקים לאתר שלכם.

שימו לב

בניית אתרים לעורכי דין – אם האתר מיושן, הלקוחות פוטנציאליים מרגישים את זה ויש לזה השפעה על ההחלטה שלהם האם להשאר. ברגע שהוא יפקוד אתר שונה יותר “מבריק” והגיוני, סיכוי גדול שהוא יבחר בו.. גם אם אתה יותר טוב בתפקידך, בעל ניסיון, כשרוני וכד’.. זה לא מה שקובע ב קידום אתרים לעורכי דין

עורך דין בעל ידע שמצטיין באוניברסיטה, לאו דווקא גובר על עמיתו שלא ברור איך התקבל ושרד בלימודים והעסק שלו צולח הרבה יותר כי יש לו מקדם אתרים שיודע מה לעשות ואיך. מנוע חיפוש כמו גוגל מתייחס למעל מאתיים פקטורים לפני שהוא משייך דירוג לדף. אם פעם הייתה תחרות לבית עסק בקצה האחד של הרחוב ולחנות שבקצה השני, היום בעולם האינטרנט יש תחרות רבה יותר לכל בית עסק והכל חשוף וזמין. בימים אלו הכל דרך האינטרנט, כולם מפרסמים בגוגל, למי יש זמן לחפש עסק בעיתון או להמתין לרדיו כאשר הוא זקוק למוצר או שירות. רק במנוע חיפוש. ולכן אולי באמת כסף לא גודל על עצים אבל עסקים בפירוש צומחים על מנועי חיפוש כמו גוגל…

מיתוג קידום אתרי עורכי דין באינטרנט

למה חשוב לבחור מקדם אתרים מקצועי

קידום אתרים לעורכי דין עם אברהם רגבסקי. מקדם אתרים המתמחה בקידום התחום שלך יביא לתוצאות טובות משמעותית ממקדם כללי. להלן דוגמה להגדלת נפח העבודה על ידי קידום אתר עורך דין (במקרה זה עו”ד מושבים) 

קידום אתר ל”עורך דין מושבים”

נתונים לפני שהתחלנו קידום אתר למשרד עורך דין שטילמן

האתר היה מטופל בחברה ה”מתמחה” ב- קידום אתרים לעורכי דין והמצב היה כזה:

 • 60-80 הקלקות בחודש מ”קידום אורגני” 
  (תמורת סכום לא מבוטל לחברת הקידום)
 • 250-300 הקלקות מהממומן
  (כ-₪3500 על פרסום באדוורדס).
 • אתר מיושן 
  (תשתית לא מעודכנת למצב השוק)
 • למרות כל ההוצאות רוב הלקוחות הגיעו דרך המלצות

לאחר פחות משנה של קידום אורגני
(מיתוג קידום אתרי עורכי דין בגוגל)

לאחר בניית האתר מחדש, קידום אורגני ,קידום לוקאלי, מפות גוגל, הפניית קישורים ישנים וחדשים עם אופטימיזציה לאתר להלן התוצאות.. בינתיים 🙂

נתונים אחרי עבודת קידום לאתר “עו”ד מושבים”

 • האתר עולה במעל 1000 ביטויים באורגני רלוונטיים לתחום.
  (לעומת 170 ביטויים לא הכי רלוונטיים של האתר לפני קידום)
 • סה”כ מעל 26,000 חשיפות לחודש
  (לעומת פחות מ 1,500 חשיפות מ”קידום” האתר הישן)
 • מעל 650 הקלקות מהאורגני. ממוקדות לתחום העיסוק.
  (לעומת 60 הקלקות לא הכי ממוקדות)
 • מילות מפתח ממוקדות ביותר לתחום העיסוק עם תוצאות בשטח

*עו”ד גד שטילמן הינו אחד עורכי הדין החזקים ביותר בארץ בתחום ייצוג המגזר החקלאי. יוצא טייסת חיל אוויר, מרצה בכיר, בעל משק כרמי יין פעיל של מעל 100 דונם, שימש כיושב ראש מרכז התאחדות האיכרים בישראל, יושב ראש האגודה והועד המקומי ובעל משרד עורכי דין בקומה 48 במתחם הבורסה רמת גן. להלן קישור לאתר של חברת עורכי דין גד שטילמן שבנינו ומקדמים בשמחה ובאהבה  shtilman.co.il

* אפשר לעיין במחירי חבילות קידום מותאמות בסוף העמוד

מיקומים לאחר קידום אתר לעו”ד מושבים

מילת מפתחמיקום ראשון בגוגל
עורך דין מושביםעמוד ראשון
ייצוג המגזר החקלאיעמוד ראשון
מכר נחלהעמוד ראשון
עורך דין נחלותעמוד ראשון
שינוי ייעוד קרקעותעמוד ראשון
בן ממשיךעמוד ראשון
פל”חעמוד ראשון
הרחבות במושביםעמוד ראשון
הסכם משבצתעמוד ראשון
משק עזרעמוד ראשון
חלוקת משק עזרעמוד ראשון
פיצול משק עזרעמוד ראשון
היוון משק עזרעמוד ראשון
ירושת משק חקלאיעמוד ראשון
ירושת נחלה עמוד ראשון
מכר נחלהעמוד ראשון
שימוש חורג במושביםעמוד ראשון
*נכון להיום מעל 300 מילות מפתח
ממוקדות לתחום העסק בעמוד #1
עמוד ראשון בגוגל

קידום אתרי עורכי דין

מיתוג עורכי דין כולל אופטימיזציה לאתר

פעולות של מיתוג עורכי דין במנועי חיפוש יחד עם קידום אתרים לעורכי דין, גורם לעלייה משמעותית של חשיפות

קידום אתרים לעורכי דין - הכניסו פרטים לקבלת לקוחות חדשים

קידום אתרים לעורכי דין במפות של גוגל

קידום אתרים לעורכי דין
קידום אתרי עורכי דין בגוגל לוקאלי

קידום אתרי עורכי דין בגוגל לוקאלי

מיתוג אתר עורכי דין דרך גוגל לוקאלי. מעל 70% מהגולשים שבאים דרך גוגל לוקאלי הופכים ללקוחות קונים. נתון מדהים.  

מיתוג קידום אתרי עורכי דין

חבילות קידום לעורכי דין באינטרנט ברמה גבוהה

עו”ד יקר, שים לב שהחל מספטמבר יש המתנה של עד שבועיים. מומלץ להתייעץ לבחירת חבילת קידום אתרים לעורכי דין.

קידום אתרים לעורכי דין

קידום לעורכי דין באינטרנט
1990 חודשי
 • קידום אתרים אורגני לעורכי דין
 • מיתוג העסק במנועי חיפוש
 • בקרה יומית על אינטראקציות הגולשים באתר
 • אופטימיזציה לאתר ( On-Site SEO )- ברמה שבועית
 • קידום חיצוני לאתר ( Off-Site SEO ) - ברמה חודשית
 • חיזוק כוח הדומיין ( Domain Authority - DA )
 • חיזוק כוח דפי האתר ( Page Authority - PA )
 • גוגל עסקים ( Google My Business )
 • קידום אתרים לוקאלי במפות גוגל
 • קידום אתר דרך G+
 • קידום אתר דרך פייסבוק
 • קידום האתר דרך דף יוטיוב
 • *50% הנחה על בניית אתר עורכי דין מקצועי. בניית אתר בוורדפרס. (₪500 לחודש במשך שנה)
קידום לעו"ד חדש

קידום אתרי עורכי דין

קידום לעורכי דין בגוגל
2900 חודשי
 • קידום אתרים אורגני לעורכי דין
 • מיתוג העסק במנועי חיפוש
 • בקרה יומית על אינטראקציות הגולשים באתר
 • אופטימיזציה לאתר (On-Site SEO) - ברמה *מוגברת
 • קידום חיצוני לאתר (Off-Site SEO) - ברמה *מוגברת
 • חיזוק כוח הדומיין ( Domain Authority - DA )
 • חיזוק כוח דפי האתר ( Page Authority - PA )
 • גוגל עסקים ( Google My Business )
 • קידום אתרים לוקאלי במפות גוגל
 • קידום אתר דרך G+
 • קידום אתר דרך פייסבוק
 • קידום האתר דרך דף יוטיוב
 • *50% הנחה על בניית אתר עורך דין מותאם לתחום העיסוק בניית אתר בוורדפרס. (₪500 לחודש)
הכי פופולרי

קידום אתר לעורכי דין

חבילת קידום לעורכי דין באינטרנט
4800 חודשי
 • קידום אתרים אורגני לעורכי דין
 • מיתוג העסק במנועי חיפוש
 • חיזוק כוח הדומיין ( Domain Authority - DA )
 • חיזוק כוח דפי האתר ( Page Authority - PA )
 • גוגל עסקים ( Google My Business )
 • בקרה יומית על אינטראקציות הגולשים באתר
 • אופטימיזציה לאתר ( On-Site SEO )- ברמה *מסיבית
 • קידום חיצוני לאתר ( Off-Site SEO ) - ברמה *מסיבית
 • קידום אתרים לוקאלי במפות גוגל
 • קידום אתר דרך G+
 • קידום אתר דרך פייסבוק
 • קידום האתר דרך דף יוטיוב כולל ניהול ועריכת סרטונים.
 • *50% הנחה על בניית אתר עו"ד חדש (₪500 לחודש במשך שנה)
SEO מסיבי

תוכנן עניינים

לפוסט הזה יש 4 תגובות

התגובות נעולות.

סגירת תפריט
צור קשר
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button