קידום אתרים לעורכי דין באינטרנט

דף הבית » מאמרים » קידום אתרים לעורכי דין באינטרנט
קידום אתרים לעורכי דין באינטרנט
קידום אתרים לעורכי דין

חברת בניית אתרים לעורכי דין זה משהו אחד. אך מה לגבי קידום אתרים לעורכי דין בגוגל? האם לקחת בונה אתרים שהתאים את האתר שלך לפי כללי SEO? קידום עורכי דין באינטרנט אינו דבר פשוט. 

יש לבחון מספר דברים לפני שמתחילים. פרסום למשרדי עורכי דין או מיתוג עורך דין דורש ידע ומקצועיות בתחום. במקרים רבים ניתן דיי מידי לראות קפיצה ראשונית בכניסות אורגנית לאחר מספר שיפורים באתר. ניתן לצור איתי קשר כדי שאבחן את אתרך או כדי לבנות אתר חדש מאפס עם בסיס מושלם לקידום.

כמה זמן לוקח לקדם אתר עורכי דין בגוגל?

תלוי בהשקעה. הנה נתונים מגוגל קונסול של עורך דין חדלות פירעון...
קידום אתרים בגוגל קונסול
נתונים מגוגל קונסול

מיקומים טובים במונחים תחרותיים זה נחמד בשביל ההצגה אך רחוק מהעיקר..

חשוב לדעת: אתר של עורך דין מוצלח מקבל את רוב התנועה האורגנית ממאות מונחים ממוקדים להתמחות ושירותים שהמשרד מספק. ולא רק מכמה "מונחים מרשימים" בודדים..

מיתוג עורכי דין בגוגל

פעולות של מיתוג עורכי דין במנועי חיפוש יחד עם קידום אתרים לעורכי דין, גורם לעלייה משמעותית של חשיפות

קידום אתר ל”עורך דין מושבים”

נתונים לפני שהתחלנו קידום אתר למשרד עורך דין שטילמן

האתר היה מטופל בחברה ה”מתמחה” ב- שיווק עורכי דין באינטרנט והמצב היה כזה:

 • 60-80 הקלקות בחודש מ”קידום אורגני” 
  (תמורת סכום לא מבוטל לחברת הקידום)
 • 250-300 הקלקות מהממומן
  (כ-₪3500 על פרסום באדוורדס).
 • אתר מיושן
  (תשתית לא מעודכנת למצב השוק)
 • למרות כל ההוצאות רוב הלקוחות הגיעו דרך המלצות 

לאחר פחות משנה של בניית אתר לעורך דין (מחדש) בצורה נכונה ל SEO + מיתוג עורך דין + קידום אורגני ,קידום לוקאלי, מפות גוגל עסקים, הפניית קישורים ישנים וחדשים עם אופטימיזציה לאתר להלן התוצאות.. בינתיים 🙂

נתונים אחרי עבודת קידום לאתר “עו”ד מושבים”

 • האתר עולה במעל 1000 ביטויים באורגני רלוונטיים לתחום.
  (לעומת 170 ביטויים לא הכי רלוונטיים של האתר לפני קידום)
 • סה”כ מעל 26,000 חשיפות לחודש
  (לעומת פחות מ 1,500 חשיפות מ”קידום” האתר הישן)
 • מעל 650 הקלקות מהאורגני. ממוקדות לתחום העיסוק.
  (לעומת 60 הקלקות לא הכי ממוקדות)
 • מילות מפתח ממוקדות ביותר לתחום העיסוק עם תוצאות בשטח

*עו”ד גד שטילמן הינו אחד עורכי הדין החזקים ביותר בארץ בתחום ייצוג המגזר החקלאי. יוצא טייסת חיל אוויר, מרצה בכיר, בעל משק כרמי יין פעיל של מעל 100 דונם, שימש כיושב ראש מרכז התאחדות האיכרים בישראל, יושב ראש האגודה והועד המקומי ובעל משרד עורכי דין בקומה 48 במתחם הבורסה רמת גן. להלן קישור לאתר של חברת עורך הדין גד שטילמן שבנינו ומקדמים בשמחה ובאהבה  shtilman.co.il

* אפשר לעיין במחירי חבילות קידום מותאמות בסוף העמוד

מיקומים לאחר קידום אתר לעו”ד מושבים

מילת מפתחמיקום ראשון בגוגל
עורך דין מושביםעמוד ראשון
ייצוג המגזר החקלאיעמוד ראשון
מכר נחלהעמוד ראשון
עורך דין נחלותעמוד ראשון
שינוי ייעוד קרקעותעמוד ראשון
בן ממשיךעמוד ראשון
פל”חעמוד ראשון
הרחבות במושביםעמוד ראשון
הסכם משבצתעמוד ראשון
משק עזרעמוד ראשון
חלוקת משק עזרעמוד ראשון
פיצול משק עזרעמוד ראשון
היוון משק עזרעמוד ראשון
ירושת משק חקלאיעמוד ראשון
ירושת נחלה עמוד ראשון
מכר נחלהעמוד ראשון
שימוש חורג במושביםעמוד ראשון
*נכון להיום מעל 300 מילות מפתח
ממוקדות לתחום העסק בעמוד #1
עמוד ראשון בגוגל

פרסום למשרד עורך דין

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

צרו קשר

קידום אתרים לעורכי דין - הכניסו פרטים לקבלת לקוחות חדשים או בניית אתר אינטרנט

*אנו מתמחים ב- קידום אתר עורכי דין רשלנות רפואית, תעבורה, עריכת דין לענייני משפחה, מקרקעין, נדלן, דיני עבודה, פלילי, צבאי, הוצאה לפועל, גירושין, ניהול מוניטין וכו..

אופטימיזציה במפות של גוגל עסקים

שיווק באינטרנט לעורכי דין
קידום אתרי עורכי דין בגוגל לוקאלי

קידום אתרי עורכי דין בגוגל לוקאלי

מיתוג עורך דין דרך גוגל לוקאלי. מעל 70% מהגולשים שבאים דרך גוגל לוקאלי הופכים ללקוחות קונים. נתון מדהים. קידום אתרים לעורכי דין היא מומחיות שיש לדעת אותה. אין ספק שמקדם אתרים מקצועי מומחה שיווק עורכי דין, יוכל לתת ערך מוסף ולהביא תוצאות ממוקדות לנושא.

מיתוג לעורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

והנה 17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים אורגני

איזו מן חיה זו “קידום אתרים אורגני“? אתה בטוח יודע. (ואם לא, אוי ואווי תתקשר מיד לאישי שלי, ואני עוזב הכל ומסביר לך ברצון וסבלנות). בעקרון המטרה של קידום אתרים אורגני בגוגל לעורכי דין היא לשדרג את נתוני האתר על מנת לעזור לדפים שלו להופיע בעמודים הראשונים של מנוע החיפוש, ללא צורך לשלם על כל קליק ( PPC ) שמשלמים על פרסום ממומן בגוגל.

פרסום לעורכי דין בימנו

אז איך איש מקצוע רגיל שסיים את לימודיו ומקווה לפתוח משרד משלו מתמודד נגד כל הגדולים בשוק העבודה המוצף? כיצד בן אדם צעיר שעמל בפיצריה כמנקה שולחנות ורכש נסיון בהכנת פיצות יכול להתחיל רשת פיצריות מצליחה משלו? למדתי שנים, הכשרה, סיימתי קורסים, צברתי ידע וגם קצת ניסיון. 

מה כעת? איך אנחנו משווקים את הביזנס? מה צריך לעשות?! כעוסק עצמאי אתה תמיד עסוק בלחשוף דרך להביא יותר לקוחות על מנת להכפיל את ההכנסה ולהרוויח מספיק. אותו דבר כשמדובר על קידום לעורך דין עצמאי.

קידום עורכי דין אורגני טבעי בלי תוספות… 

 משרד פרסום לעורכי דין
פרסום משרד עורך דין עם מקדם אתרים מומחה בכל הקשור לתחום אופטימיזציה יחד עם בניית אתר לעורכי דין עצמאיים, משרדים וחברות בתחום. ניסיון והכרת הנואנסים והפרטים הנדרשים לרמת שיווק גבוהה בנושא תחרותי זה

בעקרון המונח “טבעי” לא לגמרי מדויק.. מכיוון שמפרסם אתרים טוב, מבצע שפע, אפילו המון מניפולציות “שאינן טבעיות” בכדי לדחוף מילות מפתח קדימה ולעשות קידום אורגני באופן “טבעי”. למשל  אם תמשיכו לגולל בין דפי האתר, תבחינו בכמה כתבות עם טקסטים כגון ” קידום אתרים בגוגל ” קידום אתרים תכשיטים ” מאמרים בעלי אותו תוכן בדיוק כמו המאמר הזה, רק בווריאציה שונה של משפטים.

הרי ככל שהאתר עשיר במילות מפתח מתאימות, כך יציצו בו יותר אנשים המתעניינים במילות החיפוש האלה. וכמה מילות מפתח כבר אפשרי לדחוף לתוך כתבה בודדת ב”טבעיות”? לדוגמא פה במאמר הזה בלי לדחוס מעבר למידה אנו מקדמים את מילות המפתח שיווק עורכי דין, קידום או בונה אתרים לעורכי דין באינטרנט.

באופן כזה שיספיקו פעם או פעמיים בלבד של חזרה על המילה. מאמרים מקוריים ואורגניים לחלוטין מבחינת הרשת. מבלי להעמיס יותר מדי מילים באופן מאולץ. לגלות לך עוד ? אעבר אלי כתובת אימייל שלך ואני אכתוב לך בעזרת השם בהמשך.

פרסום ממומן בגוגל אדס

בקצרה תעשה קידום ממומן בגוגל דרך הקלקות (Pay Per Click). ת’שלם ותקבל תוצאות מידיות. תתן לגוגל סכום מוגדר של כסף בעבור פרסום אתרים לעורכי דין לכל הקלקה וגוגל ידאג להעביר אתך לאיפה שצריך.. כי תכלס עסק שלא מופיע בארבעה או חמישה דפי חיפוש הראשונים, אינו קיים. עם הנחיה נכונה ממקצוען, ניתן להגיע למלנתה תוצאות יפות בעזרת אד וורדס. רק חשוב לעשות התאמה כדי להימנע ממצב של תשלום על הקלקות מיותרות.

שעושים פרסום ממומן בגוגל, חשוב לתת לכל פוסט חיבור לדפי נחיתה תואמים ביותר מתוך האתר להוזלת עלויות להקלקה. חווית גלישה ממוקדת יותר מובילה ליותר המרות. צריך לעשות מעקב שוטף על קמפיין פרסום משרד עורך דין ולנתח את המסע הפירסומי כדי לראות באם ההקלקות קשורות לנושא או לא..

פרסום ממומן בגוגל עלול להתחוור כמסוכן ללא עזרת מומחה של חברה לקידום אתרים

פרסום משרד עורך דין ממומן של גוגל דורש מומחה לניהול קמפיינים – ראו הוזהרתם! כל אחד יכול לפתוח חשבון אד וורדס. אבל רק מומחה שיווק שגם בונה אתרים לעורכי דין ושינהל לך פרסום ממומן בגוגל (תמורת סכום סמלי) ימנע ממך הרבה מאד שגיאות נפוצות שיובילו להפסד של אלפי שקלים שאינם יעילים. 

אני כותב זאת מתוך ניסיון מר של הפסד של יותר ממיליון שקלים חדשים, לא אפקטיביים ששמתי על קידום בתשלום לגוגל בראשית הדרך. אל תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום בוזבז לשווא. (בכל זאת עם ה 30% שעבדו גלגלנו מחזור של מעל 330,000 ₪ בחודש.. אוף.. מה היה אילו הייתה אופטימיזציה כמו שצריך?! )

איך גוגל חושב? בוא ניכנס רגע למחשבה של גוגל בנושא קידום אתרים לעורכי דין

משרד קידום עורכי דין לחיצת יד
מקדם אתרים לעורכי דין עם מקדם אחראי אמין ובעל הצלחות בתחום הספציפי של עורכי דין. מצרך נדיר בשוק

נניח שאתם מחפשים איזה עורך דין או וטרינר קודם אתם נכנסים לגוגל (מהמחשב – %44 56% דרך סמארטפונים) למודעה שהכי קופצת לכם לעין ככלל גורף בדף הראשון. מחקרים הראו שאנשים שמבקרים בדף נחיתה מוותרים תוך עשרים שניות לכל היותר שניות וממשיכים הלאה, אולם אם המסר ברור וממוקד למה שהם באו לחפש, ניתן למשוך אותם להתעכב אפילו מספר דקות.

עכשיו איך זה משנה לנו כשצריך קידום חנות וירטואלית או בנושא קידום אתרי עורכי דין ? גוגל שוקל את כל הנתונים הללו ועל סמך זה (ועוד מאות רבות של נתונים), מחליט מי גורלו להיות מיוחצן יותר מעמיתו “באורגני” ומי ישלם בעבור מילות מפתח פחות מהאחרים ב”ממומן”. וכך משפיע על קידום אתרי עורכי דין. 

כמה דברים לשקול ונתונים סטטיסטיים

יש לחשוב על SEO כבר בשלב בניית האתר כך שתהיה תשתית טובה בהמשך לשלבי שיווק, מיתוג, פרסום ויצירת תנועה אורגנית רלוונטית לאתר .. עוד נקודה לשים לב אליה – לדוגמה הנה פרט סטטיסטי מפתיע ומסקרן:
91% מהעסקים משקיעים את הונם על קידום בתשלום פר קליק של מנועי החיפוש (מעל מאה מיליארד שקל בשנה) ורק %9 על קידום אורגני טבעי.

מצד שני יש לנו נתונים נוספים שאומרים שהמודעות הממומנות מגיעות לפחות מ 20% מסך הקליקים. קשה להאמין, הא? כך ש 80% מהגולשים מקליקים על פוסט אורגני ונותנים יותר אמון בפרסומים אורגניים לעומת ממומנים. אז איך למרות כל זאת הרוב שם כספו בממומן ולא באורגני טבעי? בחייאת.. היינו שם כבר.. אנחנו דור ה”אינסטנט”.. נקודה למחשבה..

בניית אתרים מוצלחים לעורכי דין

לאחר שלב בניית אתר לעורכי דין ולאחר שהבדלנו בין מהו קידום אורגני ומהו פרסום ממומן פר קליק אתם לבטח שואלים את עצמכם איך לשווק משרד עורכי דין.. על מה עדיף ללכת, בניית אתר שלם או דף נחתה. ובכלל כמה עולה קידום אתר לעורך דין מתחיל? שיווק למשרד עורכי דין אורגני או שיווק משרד עורכי דין בתשלום לכל קליק? כמה זמן לוקח לקדם אתר? כל אלה שאלות טובות ונכונות.

התשובות בהתאם למצב של האתר, והיכולת של העסק. כל היופי שניתן להתאים את התשובות הללו לאופי ומסוגלות של בית העסק. ניתן להשקיע בין 600 עד 5,000 ₪ ומעלה על שיווק אורגני בגוגל ושקל אחד עד 100,000 ₪ ויותר על קידום בתשלום לכל קליק אונליין. מה כדאי יותר ממומן או אורגני? הכי בריא לביזנס, קצת מזה, יותר מזה או להפך. תלוי במטרת העסק..

כמה זמן לוקח לשווק באופן אורגני טבעי? העניין תלוי בכמה נתונים כדוגמת: רמת התחרות באותו תחום, וותק האתר, באם האתר צעיר או ותיק. עוצמת האתר, מלינקים חיצוניים באתרים רלוונטיים חלשים או חזקים.. תלוי מאד בתקציב שרוצים לשים בזה, בכמות שעות העבודה של איש מקצוע באתר, ועוד כמות נאה של מרכיבים שיש לבחון לפני שניתן לאמוד כמה זמן זה ייקח לשווק אתר מסוים.

למה להתעקש על מקדם אתרים טוב

מיתוג עורך דין יחד עם אופטימיזציה חכמה
בניית אתר עם תשתית מתאימה לקידום עורכי דין . קידום אתרי עורכי דין הוא תחום מורכב שיש להכיר מכל צדדיו על מנת להצליח להתקדם במנועי חיפוש תחת מילות מבוקשות כל כך. תשתית של בניית אתר עורך דין תעזור במטרה זו

מכירים ת’תחושה שמשאירים לבעל מקצוע כמו מוסכניק את הרכב ועמוק בקישקע יש תחושה שקימבנו אותך.. כך התחושה עם מפרסם אתרים ובצדק. במיוחד אם משווק אתרים לא מדווח ללקוח על פעולותיו. 

אז ראשית כל חייב שיהיה שקיפות טוטאלית. מקדם אתרים מקצועי ידאג שהאתר יהיה תמיד במצב אופטימלי. האינטרנט של אתמול הוא לא האינטרנט של היום והאינטרנט של היום אינו האינטרנט של מחר. כל הזמן צריך להיות אפ טו דייט וכמובן שגם להתאים את מבנה האתר לסמארטפונים החדשים ולהייטק המתפתח מיום ליום.

תפקידו של מקדם אתרים לעורכי דין

עריכת כתבות של תכני בית העסק המחבר כל כתבה למילת מפתח באופן האופטימלי למנועי חיפוש, כולל אפיונים וטקסט חלופי לתמונות. יצירת גומחה בגוגל על ידי בחירה נכונה של מילות חיפוש, הכי טובות שיגרמו להכי הרבה הקלקות. לדוגמא מילת חיפוש “עורך דין” עם כמה מאות חיפושים בחודש תייצר פחות המרות ממילת מפתח “עורך דין מקרקעין במרכז תל אביב” המגיעה לעשרות חיפושים בחודש אבל עם שייכות לעסק הרבה יותר טובה.

שימת עין רציפה על האינטראקציה של הגולשים עם האתר ויזימת שינויים בהתאם. ככל שה “Bounce Rate” (עזיבת אתר מוקדמת) יורד, אחוזי הקליקים במנועי חיפוש יותר גבוהים, זמן שהייה באתר יותר גבוה לעומת המתחרים. בניית לינקים מתאימים מהאתר שלכם לאתרים חיצוניים רלוונטיים, לא מתחרים. ובהתאם לתקציב, חיזוק ה DA – כוח הדומיין וה PA – סמכותיות של כל דף באתר. ע”י עבודה חיצונית אל תוך האתר – מאתרים בעלי סמכותיות גבוהה. כולל חיבור מאמרים חדשים לתוך האתרים עם סמכותיות גבוהה והפניית לינקים לאתר שלכם.

שימו לב

בניית אתרים לעורכי דין – אם האתר מיושן, הלקוחות פוטנציאליים מרגישים את זה ויש לזה השפעה על ההחלטה שלהם האם להשאר. ברגע שהוא יפקוד אתר שונה יותר “מבריק” והגיוני, סיכוי גדול שהוא יבחר בו.. גם אם אתה יותר טוב בתפקידך, בעל ניסיון, כשרוני וכד’.. זה לא מה שקובע בקידום אורגני.

מיתוג עורכי דין באינטרנט

עורך דין בעל ידע שמצטיין באוניברסיטה, לאו דווקא גובר על עמיתו שלא ברור איך התקבל ושרד בלימודים והעסק שלו צולח הרבה יותר כי יש לו מקדם אתרים שיודע מה לעשות ואיך. מנוע חיפוש כמו גוגל מתייחס למעל מאתיים פקטורים לפני שהוא משייך דירוג לדף. אם פעם הייתה תחרות לבית עסק בקצה האחד של הרחוב ולחנות שבקצה השני, היום בעולם האינטרנט יש תחרות רבה יותר לכל בית עסק והכל חשוף וזמין. 

בימים אלו הכל דרך האינטרנט, כולם מפרסמים בגוגל, למי יש זמן לחפש עסק בעיתון או להמתין לרדיו כאשר הוא זקוק למוצר או שירות. רק במנוע חיפוש. ולכן אולי באמת כסף לא גודל על עצים אבל עסקים בפירוש צומחים על מנועי חיפוש כמו גוגל…

למה חשוב לבחור מקדם אתרים מקצועי

שיווק דיגיטלי לעורך דין עם אברהם רגבסקי. מקדם אתרים המתמחה בקידום התחום שלך יביא לתוצאות טובות משמעותית ממקדם כללי. להלן דוגמה להגדלת נפח העבודה על ידי קידום אתר עורך דין (במקרה זה עו”ד מושבים) 

חבילות קידום אורגני לעו"ד

עו”ד יקר, לפני שקופצים על חבילה מסוימת, להלן קישור לדף מחירון קידום אתרים מקצועי הכי משתלם. מומלץ להתייעץ לבניה אישית של חבילת קידום אתרים לעורכי דין בטלפון 0508918288 אברהם

 • כמה עולה לבנות אתר עורכי דין

  ניתן לבנות אתר תדמיתי מותאם SEO למשרד עו"ד בעלות של כ 5900 ₪ + מע"מ

 • כמה עולה קידום אורגני במנועי חיפוש לאתר עו"ד

  החל מ 1500 ₪ לחודש ומעלה. המחיר נקבע על פי יכולת המשרד. ככל שהתקציב גבוהה יותר ההתקדמות תהיה רוחבית יותר. ניתן לעיין ב"מחירון קידום אתרים" שבאתר או להתייעץ עם אברהם*...
  *קצת מוזר לדבר על עצמי בגוף שלישי 🙂

 • תוך כמה זמן ניתן לקדם אתר עו"ד אורגנית בגוגל

  בגדול הקידום נעשה לפי השלבים הבאים:
  3 חודשים הראשונים מתחילים לראות חשיפות (עדיין לא הקלקות)
  3 עד 6 חודשים עלייה בחשיפות.
  6 חודשים מתחילים לראות הקלקות.
  6 - 12 חודשים עלייה בהקלקות.
  המשרד מרגיש "פריצה" בפועל לאחר 12 חודשים.
  *גודל ה"פריצה" כגודל ההשקעה בחודשים שקדמו.

 • פרסום לעו"ד בגוגל אדס (פרסום ממומן של גוגל)

  פרסום ממומן בגוגל מאד יקר וביום שמפסיקים לשלם לגוגל אתם כבר לא קיימים. אך בליווי מנהל קמפיין מקצועי ניתן לנצל את הכלים העוצמתיים של גוגל אדס כדי למנף את התנועה הנכנסת בצורה מדהימה ובעלות נמוכה.

קידום אתרים לעורכי דין

קידום לעורכי דין באינטרנט
1990 חודשי
 • קידום אורגני
 • מיתוג העסק במנועי חיפוש
 • בקרה יומית על אינטראקציות הגולשים באתר
 • אופטימיזציה לאתר ( On-Site SEO )- ברמה שבועית
 • קידום חיצוני לאתר ( Off-Site SEO ) - ברמה חודשית
 • חיזוק כוח הדומיין ( Domain Authority - DA )
 • חיזוק כוח דפי האתר ( Page Authority - PA )
 • גוגל עסקים ( Google My Business )
 • קידום אתרים לוקאלי במפות גוגל
 • קידום אתר דרך G+
 • קידום אתר דרך פייסבוק
 • קידום האתר דרך דף יוטיוב
 • *50% הנחה על בניית אתר עורכי דין מקצועי. בניית אתר בוורדפרס. (₪500 לחודש במשך שנה)
קידום לעו"ד חדש

קידום אתרי עורכי דין

קידום לעורכי דין בגוגל
2900 חודשי
 • קידום אורגני
 • מיתוג העסק במנועי חיפוש
 • בקרה יומית על אינטראקציות הגולשים באתר
 • אופטימיזציה לאתר (On-Site SEO) - ברמה *מוגברת
 • קידום חיצוני לאתר (Off-Site SEO) - ברמה *מוגברת
 • חיזוק כוח הדומיין ( Domain Authority - DA )
 • חיזוק כוח דפי האתר ( Page Authority - PA )
 • גוגל עסקים ( Google My Business )
 • קידום אתרים לוקאלי במפות גוגל
 • קידום אתר דרך G+
 • קידום אתר דרך פייסבוק
 • קידום האתר דרך דף יוטיוב
 • *50% הנחה על בניית אתר עורך דין מותאם לתחום העיסוק בניית אתר בוורדפרס. (₪500 לחודש)
הכי פופולרי

קידום אתר לעורכי דין

חבילת קידום לעורכי דין באינטרנט
4800 חודשי
 • קידום אורגני
 • מיתוג העסק במנועי חיפוש
 • חיזוק כוח הדומיין ( Domain Authority - DA )
 • חיזוק כוח דפי האתר ( Page Authority - PA )
 • גוגל עסקים ( Google My Business )
 • בקרה יומית על אינטראקציות הגולשים באתר
 • אופטימיזציה לאתר ( On-Site SEO )- ברמה *מסיבית
 • קידום חיצוני לאתר ( Off-Site SEO ) - ברמה *מסיבית
 • קידום אתרים לוקאלי במפות גוגל
 • קידום אתר דרך G+
 • קידום אתר דרך פייסבוק
 • קידום האתר דרך דף יוטיוב כולל ניהול ועריכת סרטונים.
 • *50% הנחה על בניית אתר עו"ד חדש (₪500 לחודש במשך שנה)
SEO מסיבי
Pros

מתמחה בתחום של שיווק עורכי דין במנועי חיפוש

Cons

אין

Review Overview
מקדם אתרים לעורכי דין
SUMMARY

חשוב לבחור מקדם אתרים מומחה קידום עורכי דין בגוגל.

4.8
מקדם אתרים אברהם רגבסקי

אברהם רגבסקי

הסיפור התחיל לפני 35 שנה בעודי איש עסקים בן 8 גיליתי שכסף גודל על עצים! פתחתי עסק משגשג של מכירת לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. בלה.. בלה.. בלה.. מאז העולם קצת השתנה. גילית שכסף לא גודל על עצים אבל עסקים בהחלט גודלים על גוגל…

אפילו את גוגל ניתן לנצח בדירוג!

מחפשים מומחה להגדלת הכנסות?

SEO

לקוחות ממליצים

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

משרד רו"ח מיכאל גבאי

בס"ד בזכות קידום אורגני שאברהם עושה, האתר שלי עולה בעמוד ראשון במעל 300 מונחים. אברהם מקדם אתרים מעולה. פתחתי עסק עם לקוחות מעטים. הקידום שלו עזר לי רבות. הגיעו אלי דרך האתר לקוחות רבים. ברוך ה' היום העסק יציב וכל הזמן מתפתח בקצב עולה.

מערכות סאונד

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט... כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחברות אחרות יותר יקרות דברו על תוצאות רק לאחר שנה אז כאן זה התחיל לקרות תוך חודש וחצי.. אני שמח מאד שהכרתי אותו ובכך אני יודע שכל שקל שאני משלם לו זה עבור נטו עבודה של מקצוען אמיתי.. אברהם אתה אלוף אמיתי תודה לך ממליץ לכולם מאד מאד...

מאמרים אחרונים

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים מומלץ 2022 : מומחה קידום אתרים מקצועי – אברהם רגבסקי Website promoter Avraham Regevsky Expert SEO expert בניית אתרים לעסקים זה פשוט. קידום

חברת בניית אתרים לעורכי דין
עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף

פרסום בגוגל
שירותי קידום אתרים

פרסום בגוגל לעסקים

פרסום עסקים בגוגל חשוב לעשות עם חברה אמינה ולמה? מי שחווה בעבר טיפול של פרסום בגוגל לעסקים עם חברות קידום יודע כמה מדובר בעניין חשוב

בונה אתרים
בניית אתר וורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס שגוגל אוהב. 17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים למה בכלל לבנות אתר? ולמה חשוב שהבונה אתרים יהיה

קידום אתרים באנגלית
מאמרים

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים באנגלית מומלץ לכל מי שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות. כמו כן מי שעובד עם חנות אינטרנטית ובכללית טוב שלכל אתר יהיה יכולת שפות.