בס"ד

בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים
דף הבית » בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס שגוגל אוהב.

17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים

למה בכלל לבנות אתר? ולמה חשוב שהבונה אתרים יהיה גם מקדם אתרים מקצועי ולא סתם בונה אתרים מומלץ…
בואו ניכנס רגע למחשבות של גוגל…

אך לפני שאני ממשיך להסביר שאתר אינטרנט הוא “כרטיס ביקור” בלבד. ובסופו של דבר מה שמביא לקוחות לעסק זה הפצת ה”כרטיס ביקור” לאנשים הנכונים. (במילים אחרות קידום אתרים.)

הנה כמה עבודות (בכל זאת חיפשת בונה אתרים)

אתר עורך דין רשלנות רפואית
אתר עורך דין רשלנות רפואית
בניית חנות און ליין
בניית חנות און ליין
בונה אתרי קניות
בונה אתר קניות בחו"ל
בונה אתר חדשות
אתר חדשות
עורך דין צוואות וירושות
עורך דין לענייני ירושה
בונה אתרים בוורדפרס 1
עורכי דין ביטוח לואמי
בונה אתרים בוורדפרס
מטפלת רגשית
קידום אתרים בחול ארה"ב באנגלית
בנייה וקידום אתרים באנגלית
בונה אתרים בוורדפרס
אתר ספא

*במילים אחרות עם ניסיון של מאות אתרים כולל בניית אתרים לעורכי דין, חנויות וירטואליות, אתרי תדמית וכו.. אפשר לעשות הכל..

1. ההבדל המשמעותי בשיווק עסקים של פעם, של הדור הזה ושל העתיד

בונה אתרים בוורדפרס

הסיפור התחיל לפני 35 שנה, כשהנני איש עסקים בן 8, הבנתי שכסף גודל על עצים: הפעלתי דוכן מוצלח של מכירה של לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה רגוע, הימים עברו לאט.. מאז העולם קצת השתנה. בכל בית ממוצע יש לכל הפחות זוג כלי רכב, מערכת קולנוע ביתית, סמארטפון לכל בן ובת משפחה, אייפד, ומינימום לאפטופ לכל אחת ואחד. הנתונים מבהילים.

 אנחנו דור ה”אינסטנס”, הכל כאן ועכשיו ממש במאית השניה. פעם כדי למצוא דברים, היינו צריכים להסתובב, להתייעץ או להיכנס לספר עבה כזה עם דפים צהובים.. היום אם אנחנו זקוקים לרואה חשבון, טבעת נישואין או.. בונה אתרים, תוך מספר שניות לאחר קריאת כמה ביקורות אנחנו בשיחת טלפון עם בית העסק המבוקש.

2. קידום בזמננו אנו

אז כיצד עו”ד רגיל שרק סיים הכשרה ומקווה לפתוח עסק משל עצמו מתחרה נגד כל הגדולים במארקט המוצף? כיצד מישהי עשרים פלוס שעמלה בפיצריה בתור עוזרת טבח ולמדה דבר או שניים בהכנת פיצות מעיזה לפתוח רשת פיצריות מצליחה משלה? שנים של השקעה, הכשרה, עברתי קורס, צברתי ידע וגם לא מעט ניסיון. מה עתה? איך אנחנו משווקים את העסק? מה צריך לעשות?! כעצמאי המוח כל הזמן עסוק בלמצוא דרך למשוך לקוחות בכדי להגדיל הכנסות ולהרוויח.

3. בונה אתרים בוורדפרס שגוגל והלקוחות שלך יאהבו...

4. פרסום אורגני במנוע חיפוש

בסיכומו של עניין או יותר נכון בתחילתו של עניין, מי מגיע רחוק? האם הוא שהוריו מורישים לו בית עסק משפחתי מצליח, הבוטיק המקומי עם הלקוחות החוזרים עד פתיחת הרשתות הגדולות ליד ולכן מהר מאוד יהיה חסר לו “שיווק אורגני באינטרנט”. מה זה “שיווק אורגני טבעי”? אתה בטח כבר יודע. (ואם לא, אין מצב, דחוף להתקשר בזה הרגע לאישי שלי, ואני מפסיק את מה שאני עושה ונותן לך הסבר רגוע ומפורט). בעקרון השאיפה בפרסום אורגני היא לייעל את נתוני האתר כדי לעזור ללינקים שלו להתקדם לעמודים הראשונים של גוגל, מבלי שצריך לממן כל הקלקה, כמו שעושים בקידום ממומן.

5. פרסום אורגני טבעי בלי חומרי הדברה…

בעצם המילה “טבעי” לא ממש מדויקית.. מפני שמקדם אתרים טוב, עושה שפע, אפילו המון מניפולציות “לא טביעות” על מנת לקדם מילות מפתח באופן “טבעי”. דוגמה אחת מתוך המוני ה “מניפולציות”, אני לא משוכנע שמותר לי, אבל אני אגלה לכם סוד על אף זאת (בינינו) על טכניקה מיוחדת שאני משתמש לטקסט הזה שאתם מתרכזים בו כעת. אם תמשיכו להסתובב בדפי האתר, תשימו לב לכמה דפים עם טקסטים כגון “בונה ומקדם אתרים בגוגל” או “בונה אתרים בוורדפרס”. דפים בעלי אותם תכנים בדיוק כמו מאמר זה, רק בוריאציה שונה של מילים ומשפטים.

6. למה לצור בלוג שלם לאינטרנט על כל מילת חיפוש, למשל “בונה אתרים בוורדפרס”

הרעיון הוא שככל שהאתר עשיר במילות מפתח נכונות, כך יכנסו יותר אנשים המתעניינים באותן מילות מפתח. וכמה מילות מפתח כבר אפשר להכניס בכתבה אחת ב”טבעיות”? לדוגמא כאן בכתבה הזאת בלי להעמיס מעבר למידה אנחנו מקדימים את מילות המפתח “בונה אתרים בוורדפרס”, “קידום אתרים אורגני לעורכי דין” ו”שיווק ממומן בגוגל“. בצורה כזו שיספיקו פעמים ספורות בלבד של חזרה על המילה. כתבות אוריגינליות וטביעות לגמרי מבחינת האינטרנט. מבלי לדחוף מילים מעבר למה שנחוץ בצורה לא טבעית. רוצה לדעת עוד? מממ… שלח אלי מייל שלך ואני אחלוק איתך בעזרת השם בהמשך.

7. מה זה פרסום PPC (“גוגל אד וורדס”)?

בקצרה תשלם וקבל תוצאות מיידיות. תשלם לגוגל סכום של כסף בעבור כל קליק וגוגל ידאג לעלות אתך לאיפה שצריך.. כי תכלס מי שאינו מופיע בלפחות 4 או 5 עמודים הראשונים, איננו בנמצא. עם עבודה מפורטת ומקצועית, אפשר להשיג מלא דברים יפים ב גוגל אד וורדס. רק הכרחי ליצור התאמה על מנת לא לפזר כסף על קליקים מיותרים. יש צורך לצרף לכל סלוגן קישור לדפי נחיתה נכונים ביותר בתוך האתר להוזלת עלויות לקליק. ככל שחווית הגלישה ממוקדת יותר, כך ייווצרו יותר המרות פר שקל. יש לעשות מעקב רציף ובדיקה מעמיקה של הקמפיין בכדי לראות באם ההקלקות קשורות לנושא או לא..

8. שיווק ממומן באינטרנט יכול להתחוור כמסוכן בלי פיקוח מקצועי

קידום ממומן בגוגל
בונה אתרים בוורדפרס שמבין בקידום, יקפיץ את העסק שלך למקומות שלעולם לא חשבת

ראו הוזהרתם! לפתוח חשבון אד וורדס זה פשוט. אך רק מקצוען שיפקח בשבילך עין על החשבון (בעבור סכום סמלי) יחסוך לך הרבה מאד מהשגיאות הרווחות שיביאו להפסד של אלפי שקלים שאינם אפקטיביים. אני כותב את זה מתוך התנסות מרה של אובדן של למעלה ממיליון שקלים חדשים, לא אפקטיביים שהוצאתי על פרסום ממומן בתחילת דרכי. שלא תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום היה לא מועיל.
(בכל זאת עם ה 30% שעבדו קיבלנו תפוקה של סביבות 350,000 ₪ בחודש.. אוף.. מה היה לו הייתה אופטימיזציה נכונה?! )

9. לפני שבוחרים בונה אתרים, בוא לרגע נבין את הראש של גוגל

עכשיו בוא נאמר שאתם מעוניינים ב איזה קליניקה מסוימת או רו”ח, קודם אתם פונים לגוגל (44% ממחשבים או דרך האייפון – %56 ) למודעה שהכי תופסת את תשומת ליבכם ככלל גורף מהדף הראשון. 

על פי מחקר, גולשים שמבקרים בדף נחיתה לא נשארים יותר מ 10 – 20 שניות ונעלמים בלי לומר שלום, אולם אם המסר של דף הנחיתה נהיר וממוקד למה שהם באו לחפש, ניתן לגרום להם להתעקב אפילו כמה דקות. אז מדוע זה משנה לנו לשיווק? מנוע חיפוש שוקל את כל הנתונים הללו ועל סמך זה (ועוד עשרות ומאות נתונים), קובע מי גורלו להיות מקודם יותר מחברו “באורגני” ומי ישלם בעבור אותן מילות מפתח פחות מהמתחרים ב”ממומן”.

10. כמה נקודות למחשבה ונתונים סטטיסטיים

אגב הנה נתון סטטיסטי בלתי צפוי ומעניין:
מעל תשעים אחוזים של בעלי העסקים שמים את כספם על פרסום בתשלום פר קליק של גוגל (מעל 100,000,000,000 ₪ בשנה) ורק תשעה אחוז על קידום אורגני טבעי. מאידך הנה לנו עוד נתונים סטטיסטיים ואלה מראים שהמודעות הממומנות מגיעות לפחות מ 20% מסך כל הקליקים. הפתעה! כך ש 80% מהגולשים מקליקים על פוסט אורגני ונותנים יותר אמון במודעות אורגניות ולא ממומנות. אז למה ואיך אף על פי כן הרוב שמים את כספם בממומן ולא באורגני טבעי? בחייאת.. היינו שם כבר.. אנו דור ה”אינסטנט”.. תחשבו על זה רגע..

11. שאלות הכי נפוצות של בעל עסק עצמאי או פרילנסר

אחרי שהבנו למה חשוב לקחת בונה אתרים שמבין בקידום אתרים. ומהו פרסום אתר אורגני טבעי ומה זה קידום ממומן. הנכם בוודאי שואלים את עצמכם, כמה יעלה קידום אתרים אורגני? כמה עולה פרסום ממומן אונליין? במה עדיף להתרכז, פרסום אורגני או ממומן? כמה זמן לוקח לקדם אתר? כל אלה שאלות מצוינות ולעניין.

12. בונה אתרים מקצועי במטרה להכניס לקוחות! השארת פרטים לאבחון התאמת העסק..

13. התשובות תלויות באפיון האתר, והפוטנציאל של הביזנס.

כל היופי שניתן לקשר את התשובות לסוג ויכולות של בית העסק. ניתן להשקיע בין 600 ₪ עד 6,600 ₪ על פרסום אורגני טבעי ו1 ₪ עד 101,000 ₪ ו על שיווק בתשלום לכל קליק ברשת. מה משתלם יותר בתשלום פר קליק או אורגני במנועי חיפוש? הכי טוב לעסקים, גם זה וגם זה.. קצת מזה, טיפה יותר מזה או להפך. 

תלוי במטרת העסק.. כמה זמן לוקח פרסום אורגני טבעי? העניין תלוי בכמה גורמים כדוגמת: גובה התחרות בנישה המדוברת, ותק האתר, האם האתר חדש או וותיק. עוצמת האתר, מלינקים חיצוניים באתרים משיקים חזקים או חלשים.. תלוי מאד באיזה תקציב מוכנים לשים בזה, בכמות שעות העבודה של איש מקצוע און סייט, ועוד הרבה פקטורים שיש לקחת בחשבון לפני שניתן לאמוד כמה זמן זה ייקח לפרסם אתר מסוים.

14. בשביל מה להתעקש על בונה אתרים מקצוען

יש מצב אתם מכירים ת’הרגשה שמשאירים לבעל מקצוע כמו מתקן סמארטפונים את הנייד ועמוק בלב זה מרגיש שעשו עליך טריק.. כך התחושה עם מפרסם אתרים ובצדק. במיוחד כשמשווק אתרים לא משתף את הלקוח במה הוא עושה. אז כתנאי ראשון צריך שתהיה שקיפות מלאה. מפרסם אתרים מקצועי ישמור את האתר תמיד מתוקתק ומתוחזק. הגוגל של אתמול איננו הגוגל של היום והאתרים של היום הם לא האתרים של מחר. תמיד יש להיות צעד אחד קדימה וכמובן שגם להתאים את תצוגת האתר לטלפונים החכמים החדשים ולטכנולוגיה המתחדשת מיום ליום.

15. מה תפקידו של משווק אתרים על רגל אחת

סידור מאמרים של תוכן העסק המשייך כל כתבה למילת מפתח בצורה האופטימלית למנוע החיפוש, כולל אפיונים וטקסט חלופי לתמונות. יצירת הסתעפות ברשת על ידי בחירה מתאימה של מילות חיפוש, הכי טובות שיגרמו להכי הרבה הקלקות. לדוגמא מילת חיפוש “עורך דין” עם מאות חיפושים בחודש תכניס פחות המרות ממשפט מפתח “עורך דין מקרקעין בנתניה” המסתכמת בכמה עשרות חיפושים בחודש אבל עם שייכות לעסק הרבה יותר טובה. 

בקרה רציפה על האינטראקציה של המבקרים עם האתר והוספת שינויים בהתאם. כמה שה “Bounce Rate” (עזיבת אתר מוקדמת) יורד, אחוזי ההמרה במנועי חיפוש גבוהים, זמן התעקבות באתר גבוה יותר לעומת אתרים אחרים. בניית לינקים רלוונטיים מהאתר שלכם לאתרים אחרים שהם חזקים, ולא מתחרים. ובהתאם למה שהתקציב מאפשר, חיזוק ה DA – סמכותיות הדומיין וה PA – כוח כל דף באתר. ע”י עבודה חיצונית אל תוך האתר – מאתרים שיש להם סמכותיות גבוהה. כולל חיבור כתבות חדשות לתוך האתרים שיש להם סמכות גבוהה והפניית לינקים לאתר הבית.

16. אנחנו מתמחים בשיווק אורגני למגוון המקצועות

שיווק אתר לרופא שיניים, למעסה, לחנויות נעליים, למסיבות יום הולדת ועוד ועוד.. כאשר לכל עיסוק יש את הבחינות שלו, התחרות שלו. עלינו להדגיש את היתרון שלך ולעצב את האתר כך שיהיה מהיר, מושך, זמין, שמקובל והולך בשוק של היום. ברגע שהאתר לא חודש, הלקוחות פוטנציאלים רואים את זה וזה משפיע על ההחלטה שלהם האם לבחור בך. כשהוא יזדמן לאתר אחר יותר “נוצץ” ונוח, יש להניח שהוא יעדיף אותו.. גם אם אתה יותר איכותי במה שאתה עושה ובעל נסיון רב יותר.

17. לא זה מה שקובע..

עו”ד טוב שהתבלט בלימודים, לאו דווקא גובר על קולגה שבקושי התקבל ו”העביר אותה” בלימודים אך העסק שלו משגשג הרבה יותר. זה כיוון שיש לו מקדם אתרים שיודע את העבודה. גוגל מתייחס למעל 200 רכיבים לפני שהוא משייך דירוג לדף. בעבר הייתה תחרות לעסק בקצה האחד של הרחוב ולבית עסק שבקצה השני, כיום בעולם האינטרנט יש תחרות גדולה הרבה יותר לכל חנות והכל חשוף וזמין. בזמן שלנו הדברים קורים אונליין, כולם מפרסמים באינטרנט, למי יש זמן לחפש עסק בעיתון או לחכות לרדיו כשהוא זקוק למוצר או שירות מסויים. רק במנוע חיפוש.

סך הכל חיפשת בונה אתרים בוורדפרס. שזה חשוב, אך כאשר בונים אתר חדש, בראש ובראשונה יש לבנות אותו מותאם לקידום בגוגל. כי כנראה באמת כסף לא גדל על עצים אבל עסקים בוודאי גדלים על גוגל…

 

בונה אתרים מומלץ | בונה אתרים פרילנסר | בונה אתרים מקצועי בוורדפרס

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

אברהם רגבסקי

הסיפור התחיל לפני 35 שנה בעודי איש עסקים בן 8 גיליתי שכסף גודל על עצים! פתחתי עסק משגשג של מכירת לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. בלה.. בלה.. בלה.. מאז העולם קצת השתנה. גילית שכסף לא גודל על עצים אבל עסקים בהחלט גודלים על גוגל…

אפילו את גוגל ניתן לנצח בדירוג!

מחפשים מומחה להגדלת הכנסות?

SEO

לקוחות ממליצים

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

משרד רו"ח מיכאל גבאי

בס"ד בזכות קידום אורגני שאברהם עושה, האתר שלי עולה בעמוד ראשון במעל 300 מונחים. אברהם מקדם אתרים מעולה. פתחתי עסק עם לקוחות מעטים. הקידום שלו עזר לי רבות. הגיעו אלי דרך האתר לקוחות רבים. ברוך ה' היום העסק יציב וכל הזמן מתפתח בקצב עולה.

מערכות סאונד

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט... כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחברות אחרות יותר יקרות דברו על תוצאות רק לאחר שנה אז כאן זה התחיל לקרות תוך חודש וחצי.. אני שמח מאד שהכרתי אותו ובכך אני יודע שכל שקל שאני משלם לו זה עבור נטו עבודה של מקצוען אמיתי.. אברהם אתה אלוף אמיתי תודה לך ממליץ לכולם מאד מאד...

מאמרים אחרונים

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים מומלץ אברהם רגבסקי : קידום אתרים מקצועי 2024 Website promoter Avraham Regevsky SEO expert בניית אתרים לעסקים זה פשוט. קידום ובניית אתרים שגוגל

קידום אתרים לעורכי דין אברהם רגבסקי
עורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין 2024

הרבה לקוחות ש”חצי מבינים” בנושא קידום אתרים לעורכי דין שואלים שאלות לא נכונות שלמדו לשאול (אולי מאיזה סרטון יוטיוב), בכלל לא רלוונטיות למטרה שלהם. כמו

חברת בניית אתרים לעורכי דין
עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף

פרסום בגוגל
שירותי קידום אתרים

פרסום בגוגל לעסקים

פרסום עסקים בגוגל חשוב לעשות עם חברה אמינה ולמה? מי שחווה בעבר טיפול של פרסום בגוגל לעסקים עם חברות קידום יודע כמה מדובר בעניין חשוב

בונה אתרים
בניית אתר וורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס שגוגל אוהב. 17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים למה בכלל לבנות אתר? ולמה חשוב שהבונה אתרים יהיה

קידום אתרים באנגלית
מאמרים

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים בארה”ב -קידום אתרים באנגלית (SEO in English) קידום אתרים באנגלית מומלץ לכל מי שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות. כמו כן מי שעובד עם

רוצה להתקדם?
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

לקוחה מתלוננת! (ברוך השם)
Call Now Button