בס"ד

בניית אתרים לעורכי דין

חברת בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף נחיתה.

במציאות כיום היחס של עורך דין לאוכלוסייה במדינת ישראל הוא אחד עבור כל מאה וחמישים תושבים וכן מעל לשלושת אלפים עורכי דין מוסמכים כמדי שנה. עורכי דין כבר הבינו מזמן שישנה יעילות עבור בניית אתר לעורכי דין על מנת שישיגו יותר לקוחות.

אך לפני שנסביר עד כמה חשוב לקחת בונה אתרים מומחה בשיווק וקידום אורגני לעורכי דין, (כי אתר אינטרנט הוא “כרטיס ביקור” בלבד. ובסופו של דבר צריך להפיץ את ה”כרטיס ביקור” לאנשים הנכונים, אחרת מה הטעם?)

הנה תיק עבודות של אתרי עורכי דין בטיפולינו:

בנייה וקידום אתר עו"ד בגוגל

הנה תיק עבודות של אתרי עורכי דין בטיפולינו:

בניית אתר לעורך דין גירושין
אתר עו"ד גירושין וגישור
בניית אתרים לעורך דין חדלות פירעון
עורך דין חדלות פירעון מישאל גאון
חברת בניית אתרים לעורכי דין
עו"ד גד שטילמן - עורך דין קרקעות ברמת גן
בניית אתרים למשרד עורכי דין
אתר לעורך דין משפחה
בונה אתרי עורכי דין
עורך דין הוצאה לפועל
בונה אתרי עורכי דין
עורך דין לענייני משפחה

תכל'ס

 • כמה עולה לבנות אתר עורכי דין?

  5900 ₪ + מע"מ לאתר מותאם ובנוי לדבר 100% בשפה של גוגל.
  3900 ₪ + מע"מ ללקוחות AVINU בהתקשרות חבילת קידום חודשי. (ניתן גם לחלק ל 650 ₪ לחודש)

 • כמה זמן לוקח לבנות אתר עו"ד?

  עד 30 ימי עבודה

 • למה חשוב לקחת מקדם אתרים ולא סתם בונה אתר שיבנה לך את האתר?

  כל המטרה של האתר הינו להביא לך לקוחות. ורק מקדם אתר בעל ניסיון יודע איך לבנות את האתר שלך בשפה שמנועי חיפוש אוהבים.

6 סיבות למה בונה אתרים לעורכי דין חייב להיות גם מומחה בקידום אתרים

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

בניית אתר אינטרנט לעורכי דיןלתחום של עריכת דין יש כל מיני מגבלות באופן הצורה בהם הם רשאים לפרסם את עצמם, אבל על גבי האינטרנט יש פחות מגבלה לאופן הפרסום שלהם. כיום עורכי דין, באמצעות בניית אתר לעורך דין, ראוי ומתוחכם, יכולים לקדם את האתר שלהם במנוע החיפוש של גוגל ותוך כדי קידום להביא לתוצאות נפלאות וכפועל יוצא להרחבת הפעילות העסקית שלהם בשיעור ניכר.

1. חברת בניית אתר לעורך דין מומלצת אשר תבצע עבורכם שיווק דיגיטלי

אופן הקידום הכי מומלץ כיום באינטרנט הנו קידום אורגני. זאת מהסיבה שיותר ויותר אנשים מאמינם לתוצאה האורגנית במנועי החיפוש השונים ונוטים לדלג מעל הפרסומות הממומנות. בתחום שיווק דיגיטלי לעורך דין יש את המדדים הכי יעילים הן מבחינת זמני שהייה באתר שלכם, והן מבחינת המרות. החיסרון המרכזי בקידום זה העובדה שהוא לוקח הרבה זמן.

2. יתרונות בניית אתרים לעורכי דין על ידי מקדם אתרים

חברת בניית אתרי אינטרנט לעורכי דיןבניית אתרי אינטרנט ברמה גבוהה לעורכי דין תשדרג אותם לחלוטין – בכך הם יוכלו לעצב באופן תדמיתי ויוקרתי את העסק שלהם, להגדיל את קהל היעד שלהם, לחשוף את תחומי ההתמחות שלהם להרבה אנשים וכפועל יוצא, להגדיל את ההכנסות שלהם.

אבל לא תהיה משמעות לממון שאותו הוצאת על בניית אתר במידה והוא לא יופיע בתוצאות הגבוהות של מנוע החיפוש גוגל בזמן שהגולשים מקלידים את הביטויים אשר קשורים לתחום שלכם. רוב רובם של הגולשים כלל וכלל אינו מגיע לתוצאות של העמודים השניים או השלישיים של גוגל.

קידום אתר של עורכי דין הינו תהליך לא פשוט בכלל ולוקח הרבה זמן. עליכם להביא בחשבון כי האתר שלכם אינו מוכר ברשת, אין לו וותק ואין לו גולשים.

אתרים חדשים אינם מופיעים באופן אוטומטי בתוצאות החיפוש של גוגל, אלא רק לאחר זמן מה של מספר חודשים, אשר בהם גוגל בעצם בוחן את האתר שלכם ואת בניית הקישורים אליו וממנו לפני שהוא מחליט מה הדירוג הכי מתאים לו מן ההיבט של מלות החיפוש.

3. למה עורכי דין חייבים את השירות של בניית אתרי אינטרנט לעורכי דין?

בניית אתר לעורכי דיןבשנת 2020 קיים ביקוש אדיר באינטרנט לשירותים של עורכי דין בכל התחומים, לרבות מגשרים, אזרחיים, מסחריים, פליליים וכיוצא בזה. במידה ועורכי דין לא ישקיעו באופן ניכר בשירות של בניית אתר אינטרנט לעורכי דין, הם בכך יזנחו את הזירה הווירטואלית לטובת עורכי דין אחרים. כל יום שבו תהיו ללא אתר ייעודי עבור עורכי דין –  זהו יום של הפסד לקוחות פוטנציאליים.

4. על מה חברה של בניית אתרים למשרדי עורכי דין צריכה לשים דגש?

 • עמידה בלוח הזמנים, שכן הלוח הזמנים של עורכי דין עמוס לעייפה וצריך לעמוד בהתחייבות ההתחלתית.
 • יש לתפור את האתר של העורכי דין בהתאמה אישית, תוך מיצוי של תחומי העיסוק, מה הם היתרונות שלהם, מה הוא קהל היעד שלהם וכיוצא בזה.
 • יש להקפיד על מומחיות ומקצועיות, על מהימנות וכן על שקיפות.
 • יש לייחד את התחום המשפטי של עורכי הדין, כלומר – שאתר של עורך דין פלילי לא יהיה דומה לאחר של עורך דין אזרחי.

5. מה כוללת בתוכה בניית אתר אינטרנט לעורכי דין ?

 • בניית אתר לעורך דיןיש לייחד את האתר של עורכי הדין כיאות לאופי המשרד שלהם.
 •  בונה אתרים שהוא גם מומחה קידום אתרים, מתאים את האתר למנועי החיפוש השונים, לרבות גוגל.
 • יש לעצב בצורה ייחודית את הסניף הווירטואלי של עורכי הדין באופן הטכנולוגי.
 • יש לבצע אופטימיזציה מלאה המותאמת לחוויית הגולשים, למבנה וכיוצא בזה.
 • עבור בניית אתר למשרד עורכי דין יש לשלב מגוון נרחב של אפליקציה בראי הטכנולוגיה המתקדמת שתעלה את הנראות באינטרנט ואת הקשר מול הלקוחות של עורכי הדין, כמו למשל – הוספת קשר באופן מידי, פורום אינטראקטיבי, עמוד של שאלות ומענה עליהן, הזנה של מאמרים שיווקיים, ממשק עם רשתות חברתיות וכיוצא בזה.
 • יש לוודא כי זמן הטעינה יהיה מהיר באופן ניכר בהתבסס על אחסון בחוות שרתים באופן הכי גבוה.
 • יש להכניס אל האתר כלים אנליטיים מתקדמים עבור ניתוח הפעילות בהתאמה אופטימלית לעורכי דין.

6. כיצד בניית אתר לעורכי דין מקצועי מתבצע בצורה הכי מוצלחת?

 • ישנה חשיבות רבה עבור חברת בניית אתרים לעורכי דין מקצועית כי תתאים את בניית האתר למנוע החיפוש של גוגל. במידה והחברה לבניית אתרים של עורך דין לא תתאים את האתר ל- קידום SEO במנוע החיפוש של גוגל, האתר לא ייחשף ללקוחות פוטנציאליים ולא תהיה תנועה באתר ובכך למעשה לא תהיה תועלת לעורכי דין מהאתר שנבנה עבורם.חברת בניית אתרים למשרדי עורכי דין
 • בניית אתר לעורכי דין כדאית צריכה לשים דגש על העיצוב של האתר, על מנת להפוך את חוויית הגולשים לטובה יותר. בתור עורכי דין, אתם לבטח מעוניינים שכל לקוח פוטנציאלי אשר נכנס לאתר שלכם יתרשם ברושם ראשוני חיובי ביותר על מהות העסק שלכם. עיצובו של האתר שלכם יממש את הרושם הראשוני החיובי של הגולש ואת החוויה שלו מהאתר שלכם.
מקדם אתרים אברהם רגבסקי

אברהם רגבסקי

הסיפור התחיל לפני 35 שנה בעודי איש עסקים בן 8 גיליתי שכסף גודל על עצים! פתחתי עסק משגשג של מכירת לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. בלה.. בלה.. בלה.. מאז העולם קצת השתנה. גילית שכסף לא גודל על עצים אבל עסקים בהחלט גודלים על גוגל…

אפילו את גוגל ניתן לנצח בדירוג!

מחפשים מומחה להגדלת הכנסות?

SEO

לקוחות ממליצים

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

משרד רו"ח מיכאל גבאי

בס"ד בזכות קידום אורגני שאברהם עושה, האתר שלי עולה בעמוד ראשון במעל 300 מונחים. אברהם מקדם אתרים מעולה. פתחתי עסק עם לקוחות מעטים. הקידום שלו עזר לי רבות. הגיעו אלי דרך האתר לקוחות רבים. ברוך ה' היום העסק יציב וכל הזמן מתפתח בקצב עולה.

מערכות סאונד

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט... כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחברות אחרות יותר יקרות דברו על תוצאות רק לאחר שנה אז כאן זה התחיל לקרות תוך חודש וחצי.. אני שמח מאד שהכרתי אותו ובכך אני יודע שכל שקל שאני משלם לו זה עבור נטו עבודה של מקצוען אמיתי.. אברהם אתה אלוף אמיתי תודה לך ממליץ לכולם מאד מאד...

מאמרים אחרונים

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים מומלץ אברהם רגבסקי : קידום אתרים מקצועי 2024 Website promoter Avraham Regevsky SEO expert בניית אתרים לעסקים זה פשוט. קידום ובניית אתרים שגוגל

קידום אתרים לעורכי דין אברהם רגבסקי
עורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין 2024

קידום אתרים לעורכי דין לא יכול לעבוד על אותו שטנץ’. תחום המשפטים רווי בתחרות. עם מעל 76,000 עורכי דין רשומים כפעילים בישראל, קשה לבלוט מעל

חברת בניית אתרים לעורכי דין
עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף

פרסום בגוגל
שירותי קידום אתרים

פרסום בגוגל לעסקים

פרסום עסקים בגוגל חשוב לעשות עם חברה אמינה ולמה? מי שחווה בעבר טיפול של פרסום בגוגל לעסקים עם חברות קידום יודע כמה מדובר בעניין חשוב

בונה אתרים
בניית אתר וורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס שגוגל אוהב. 17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים למה בכלל לבנות אתר? ולמה חשוב שהבונה אתרים יהיה

קידום אתרים באנגלית
מאמרים

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים בארה”ב -קידום אתרים באנגלית (SEO in English) קידום אתרים באנגלית מומלץ לכל מי שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות. כמו כן מי שעובד עם

רוצה להתקדם?
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

לקוחה מתלוננת! (ברוך השם)
Call Now Button