מחירון קידום אתרים בגוגל מחיר לעמוד #1

חדש! מחירון קידום אתרים בגוגל מחיר עם החזר השקעה הכי משתלמת לעסק.

כמה עולה קידום אתרים בגוגל | קידום אתרים מחיר | מחירון קידום אתרים בגוגל | קידום אתרים בגוגל מחיר | פרסום בגוגל מחירים | קידום אורגני מחיר

מחיר קידום אתרים ברמה הכי גבוהה החל מ ₪1000 בלבד!

[מי שלא מבין בפעולות קידום אורגני בגוגל ואת ההשפעות של הפעולות הנ"ל מוזמן לצור איתי קשר לקבלת הסבר]

קידום אורגני מחיר הרכבת תכנית SEO

מחיר קידום אתרים בגוגל - תכנית מתקדמת למבינים עם שקיפות מלאה!

מחיר אופטימיזציה לדפי האתר - On-page SEO

 • אופטימיזציה לדפי אתר קיימים ₪250 לדף

  עבודת קידום אתרים מחיר הכולל השקע חד פעמית לדף עבור אופטימיזציה של הדפים הקיימים לפי מילות מפתח שרוצים לקדם. קידום 3 מילות מפתח עיקריות לדף.

 • כתיבת תוכן + אופטימיזציה לדף ₪350 לדף

  כתיבת תוכן עד 700 מילים עם אופטימיזציה וקידום אורגני כולל הגדרת תמונות כותרות וכו.. השקעה חד פעמית לדף.

 • כתיבת תוכן מקצועי + אופטימיזציה לדף ₪400 לדף

  כתיבת תוכן מקצועי עורכי דין, רואי חשבון וכו.. עד 700 מילים עם אופטימיזציה לדף האתר שיגרום לדף לדבר בשפה של גוגל. חד פעמי לדף.

מחירון פעולות קידום אורגני לחיזוק כוח האתר - Off-Page SEO

 • 10 כתבות רלוונטיות עם קישורים מאתרים חזקים מאד ₪500

  מחיר קידום אתרים מסוג זה כולל קישורים של מגוון אתרים חזקים מאד מכל העולם עם כוח של מעל DA 15. (קבלת דוח מפורט של הקישורים בסיום העבודה)

 • 20 כתבות רלוונטיות עם קישורים מאתרים חזקים מאד ₪900

  קישורים של מגוון אתרים חזקים מאד מכל העולם עם כוח של מעל DA 15. (קבלת דוח מפורט של הקישורים כולל כוח של כל קישור בסיום העבודה)

 • 30 כתבות רלוונטיות עם קישורים מאתרים חזקים מאד ₪1200

  קישורים של מגוון אתרים חזקים מאד מכל העולם עם כוח של מעל DA 15. (קבלת דוח מפורט של הקישורים כולל כוח של כל קישור בסיום העבודה)

 • 10 מאמרים בסגנון ויקי ₪150

  שיטה לבניית מאגרי מידע ואתרי אינטרנט, שבהם התוכן נכתב ונערך על ידי כלל המשתמשים, בשיטת מיקור המונים

 • 30 מאמרים בסגנון ויקי ₪300

  התוכן נערך ונכתב על ידי כלל המשתמשים, בשיטת מיקור המונים. שיטת בניה מאגרי מידע ואתרי אינטרנט.

 • 30 סיגנלים SHARE מרשתות חברתיות ₪150

  מחיר קידום אתרים מסוג זה כולל מנויים של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, פינטרסט, לינקדאין וכו.. מכל העולם יעשו שיתוף/לייק לדפי האתר במטרה לצור סיגנלים חברתיים לגוגל.

 • 100 סיגנלים SHARE מרשתות חברתיות ₪300

  מנויים של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, פינטרסט, לינקדאין וכו.. מכל העולם יעשו שיתוף לדפי האתר במטרה לצור סיגנלים חברתיים לגוגל. (קבלת דוח מפורט בסיום)

 • 300 סיגנלים SHARE מרשתות חברתיות (כולל ויסות של עד 28 יום) ₪900

  מנויים של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, פינטרסט, לינקדאין וכו.. מכל העולם יעשו שיתוף לדפי האתר במטרה לצור סיגנלים חברתיים לגוגל. (קבלת דוח מפורט בסיום)

 • 20 הערות טראקבק באתרים חזקים ₪100

  עבודה חיצונית של קידום אתרים מחיר השתלת הערות באתרים חזקים ברחבי העולם עם DA 30 - DA 15 כולל מילות מפתח וקישור חוזר לאתר.

 • 50 הערות טראקבק באתרים חזקים ₪180

  השתלת הערות באתרים חזקים ברחבי העולם עם DA 30 - DA 15 כולל מילות מפתח וקישור חוזר לאתר.

 • 100 הערות טראקבק באתרים חזקים ₪300

  השתלת הערות באתרים חזקים ברחבי העולם עם DA 30 - DA 15 כולל מילות מפתח וקישור חוזר לאתר.

*ה DA מחושב לפי הסולם החדש של MOZ מעודכן משנת 2019

לדבר בשפה של גוגל

קודם כל אלף בית שחושבים על קידום אתרים בגוגל, זה אופטימיזציה לאתרים למנועי חיפוש. ולא משנה כמה עבודה השקעתם בחיזוק כוח האתר, אם לא דאגתם לאופטימיזציה לדפי האתר כמו שצריך, פספסתם את המטרה. תחשבו על זה כמו חנות שלא ממש ברור מה הוא מוכר. או יותר נכון לא ברור לגוגל מה הוא מוכר. ככל שדואגים למקד את המילות מפתח והתכנים בדף שיהיו כמה שיותר רלוונטיים לכוונת הגולש, כך הסיכויים שהדף יעלה למיקומים יותר גבוהים. (כמובן יחד עם חיזוק כוח האתר)

סרטון קידום אתרים בגוגל

לקוחות חדשים בודקים..

חקר מילות מפתח לקידום אתר העסק

מחירון קידום אתרים - דוגמה התחלתית של חקר מילות מפתח בתחום העיסוק הרצוי

מחיר קידום אורגני בגוגל
מחיר קידום אתרים
קידום אורגני מחיר
קידום אתרים מחיר

קידום אתרים בגוגל על ידי פרסום בגוגל מחירים טובים באורגני וניהול נכון בממומן. אז מה הכוונה? קידום אתרים בגוגל יכול להיות דרך תשלום לקליק – קידום אתרים ממומן בגוגל מחירים לפי תקציב.. או קידום אורגני מחיר משתנה לפי צורכי העסק ורמת השיווק הנדרשת והמטרות. קידום העסק בזמננו אנו. קידום אתרים בגוגל מחיר , מטרת השיווק, דרך הקידום ועוד בגוף הכתבה. מה תפקידו של משווק אתרים על קצה המזלג. ולמה חשוב מקדם אתרים מקצועי. בוא ניכנס רגע למוח של גוגל…

קידום אתרים בגוגל – מבדק יכולת האתר לעמוד מספר 1 !

קידום אתרים בגוגל מחיר לפי תקציב
קידום אתרים בגוגל מצרך נדיר לכל עסק. למצוא קידום אתרים בגוגל איכותי וטוב היא משימה לא פשוטה. שימו לב שאתם בוטחים ומאמינים במקדם שלכם שיעשה את במקסימום עבורכם!

קידום אתרים בגוגל היא הדרך העיקרית אם לא היחידה לקדם היום עסק ברמה שיוכל להתחרות בשוק הגדול. אין ספק שמכל שיטות פרסום בגוגל מחירים שונים , בין אם תבחרו קידום ממומן בגוגל מחירים פר קליק ובין אם תלכו על קידום אורגני מחיר התפתחות הטכנולוגיה היא המונופל של גוגל על שיווק עסקים. עסקים זקוקים לחשיפה במנועי חיפוש ויש להשקיע בהתאם לכל עסק על מנת לעשות קידום אתרים בגוגל יעיל וחכם לכיס ולתפוקה.

 קידום  אורגני מחיר משתלם במנועי חיפוש

בסיכומו של דבר או שעדיף לומר בתחילתו של עניין, מי נוחל הצלחה? איזו מן חיה זו  קידום אורגני מחיר ה” טבעיות “? אתה לבטח יודע. (ואם לא, אי יאי יאי אנא תתקשר עכשיו לנייד האישי שלי, ואני מייד מפסיק את מה שאני עושה ונותן לך הסבר רגוע ומפורט). בעקרון השאיפה בקידום אתרים אורגני היא לייעל את מצב האתר בשביל לגרום לדפים שלו להתקדם לעמודים הראשונים של חיפוש אונליין, מבלי ה צורך לממן כל קליק, כמו שנעשה ב קידום ממומן בגוגל מחירים על פי קליל.

קידום אתרים בגוגל של היום ושל העתיד

הסיפור הזה החל לפני מעל שלושים שנה, בעודי בעל עסק ילד בכיתה ב’, הבנתי ששקלים צומחים על עצי פרי: הפעלתי דוכן מוצלח של מכירה של לימונדה ביתית. היו שנים יפות, התקופה הייתה משובחת, הימים נעו אט אט.. מאז החיים השתנו כמעה. בימינו אנו בכל בית סטנדרטי יש מינימום שתי טלוויזיות, סמרטפון לכל בת ובן משפחה, אייפד, ולפחות מחשב נייד לכל אחד. הנתונים מפחידים. הטכנולוגיה התפתחה , אנו דור ה”כאן ועכשיו”, הכל כאן ועכשיו ממש בעשירית השנייה. אז מה עלינו לעשות היום כאשר אנחנו צריכים עורך דין ירושות, רואה חשבון מומלץ, נדל”ן, יום כיף ליום הולדת או חליפת בר מיצווה..? גוגל.

קידום אתרים בגוגל בימינו אנו

מחשב ואינטרנט זה שיווק עולמי קידום אתרים מחיר גלובלי
קידום ממומן בגוגל מחירים שונים לפי החלטת המפרסם. יש לשים לב שמשלמים על כל לחיצה של גולש ועל כן יש לנהל את מילות המפתח שהעסק משלם עליהם בחוכמה.

אז איך בעל השכלה מן הישוב שרק סיים הכשרה ומקווה להתחיל משרד משל עצמו מתמודד נגד כל האריות במארקט העמוס? כיצד אישה צעירה שעבדה בפיצה ויודעת דבר או שניים בהכנת פיצות יכולה להתחיל רשת פיצריות צולחת משלה? שנים של לימודים, תואר, השלמתי קורסים, יש בסיס של ידע ואף איזשהו ניסיון. לאן עכשיו? כיצד אנחנו מקדמים את היוזמה? מה עושים?! כפרילנסר המוח כל הזמן עסוק במציאת דרך למשוך עוד לקוחות בכדי לשפר את ההכנסה ולהרוויח מספיק. וכאן נכנס לתמונה – פרסום בגוגל מחירים לכל כיס

פרסום בגוגל מחירים לכל כיס טבעי ללא חומרי הדברה…

כעקרון המונח “טבעי” לא לגמרי נכון.. מאחר שמפרסם אתרים מקצועי, עושה הרבה, אפילו הרבה מאד מניפולציות “שאינן טבעיות” בשביל לקדם מילות מפתח בצורה “טבעית”. הנה דוגמה אחת מתוך מאות “מניפולציות”, אני לא בטוח שמותר לי, אך אני אגלה לכם סוד בכל זאת (רק בינינו) על שיטה מיוחדת שאני משתמש לכתבה הזאת שאתם קוראים עכשיו. אם תמשיכו להסתובב בין מאמרי האתר, תראו מספר עם כתבות בעלי אותם תכנים בדיוק כמו המאמר הזה, אלא שבארגון שונה של מילים.

הרי ככל שהאתר יותר רווי במילות מפתח רלוונטיות, כך יפקדו אותו יותר אנשים המעוניינים באותן מילות חיפוש. וכמה מילות מפתח כבר ניתן לדחוס אל תוך כתבה אחת ב”טבעיות”? לדוגמה כאן במאמר הזה מבלי לצופף מעבר למידה אנחנו מקדמים את מילות החיפוש ” קידום ממומן בגוגל מחירים “, ” פרסום בגוגל מחירים ” באופן כזה שיספיקו פעמים ספורות בלבד לחזור על המילה.

כתבות מקוריות וטביעות לגמרי מבחינת מנוע החיפוש. מבלי לדחוף מילים מעבר למה שנחוץ באופן מאולץ. לגלות לך עוד רז? מממ… שלח אלי כתובת אימייל שלך ואני אחלוק איתך בעזרת השם בהמשך.

מהו קידום ממומן בגוגל מחירים לפי כניסה (“גוגל אד וורדס”)?

פרסום בגוגל מחירים מותאמים
קידום אורגני מחיר לפי תקציב לקוח. מה העסק רוצה לקדם? לאיזה קהל יעד וכמה יוכל לקדם הכי הרבה בהכי מעט. ייעוץ בחינם ובשמחה אצלנו

בקצרה ת’שלם ות’קבל תוצאות על המקום. תתן לגוגל מספיק כסף בשביל כל קליק והמנוע החיפוש ידאג להעביר אתך בהתאם.. הרי בפשוטו של עניין מי שלא ממוקם בארבעה או חמישה דפים הראשונים, איננו בנמצא. עם הנחיה מפורטת ממקצוען, אפשר לעשות מלנתה דברים יפים עם מערכת אד וורדס. רק חשוב ליצור אופטימיזציה כדי לא לפזר כסף על הקלקות שוליות. חשוב להוסיף לכל סלוגן חיבור לדפי נחיתה הכי רלוונטיים מתוך האתר להוזלת עלויות לקליק. חווית גלישה ממוקדת יותר מובילה לעליה של הקלקות פר שקל. שמדובר על קידום אתרים בגוגל ממומן צריך לבצע מעקב שוטף ולנתח את המסע הפירסומי כדי לבחון באם ההקלקות רלוונטיות או שלא..

קידום אתרים בגוגל  ממומן יכול להתחוור כמסוכן בלי השגחה מקצועית

אני את שלי אמרתי! כל אחד יכול לפתוח חשבון אד וורדס. אך רק מקצוען שישגיח לך על הקמפיין (תמורת משכורת סמלית) ימנע ממך מלא טעויות נפוצות שיובילו להפסד של מאות ואלפי שקלים לא אפקטיביים. אני כותב את זה מתוך ניסיון מר של הפסד של יותר מ מיליון ש”ח, לא יעילים ששמתי על קידום אתרים בגוגל  בתשלום לכל הקלקה בראשית הדרך. רק שיהיה ברור.. “רק” 70% מהסכום היה לא מועיל. (על אף הכל עם ה 30% שעשו ת’עבודה גלגלנו מחזור של כ- 350,000 ₪ לחודש.. יאללה.. מה היה אילו הייתה אופטימיזציה כמו שצריך?! )

קידום אתרים בגוגל – בואו ניכנס לרגע למוח של גוגל

פרסום בגוגל מחירים מותאמים
חקר מילות מפתח לאתר בדק בית

נגיד שאתם צריכים איזה עורך דין או וטרינר ראשית כל אתם פותחים גוגל (מהמחשב – %44 או דרך האייפון – %56 ) למודעה שנדמה לכם כי היא הרלוונטית ביותר ככלל גורף בדף הראשון. על פי מחקר, אנשים שמבקרים בעמוד נחיתה מוותרים תוך 10 – 20 שניות ונעלמים בלי לומר שלום, אולם אם הטקסט נהיר וממוקד למה שהם באו לחפש, אפשר לגרום להם להתעכב אפילו כמה דקות. אז למה זה חשוב לנו לקידום? גוגל קורא את כל הפרטים האלה ועל סמך זה (ועוד מאות רבות של נתונים), קובע מי יהיה מקודם יותר מרעהו “באורגני” ומי יחויב על מילות מפתח פחות מהמתחרים ב”ממומן”.

מספר דברים לשקול ונתונים סטטיסטיים על קידום אתרים בגוגל

לדוגמה הנה לכם נתון סטטיסטי מפתיע ומסקרן:

91% מהעסקים מוציאים את הונם על שיווק ממומן של מנוע החיפוש (מעל מאה מיליארד שקלים בשנה) ו 9% בלבד על פרסום אורגני. מצד שני הנה לנו עוד נתונים סטטיסטיים ואלה מראים שהפירסומים הממומנים מהווים פחות מ 20% מסך כל הקליקים. וואו! מזה ניתן להסיק ש 80% מהאנשים מקליקים על מודעה אורגנית וסומכים יותר על פרסומים אורגניים מאשר ממומנים. אז למה ואיך בכל זאת הרוב משקיע בממומן ולא באורגני בגוגל? בחיאת.. היינו שם כבר.. אנו דור ה”רוצים מייד”.. נקודה למחשבה..

קידום אורגני מחיר ושאלות הכי שכיחות של עצמאי או פרילנסר

לאחר שראינו מהו קידום אורגני מחיר לפי תוכנית לא לכל הקלקה..  ומהו קידום ממומן בגוגל מחירים בתשלום ישיר לגוגל לכל קליק הנכם בוודאי תוהים, כמה עולה קידום אתרים בגוגל אורגני? כמה יעלה קידום אתרים בגוגל בתשלום פר קליק? במה עדיף להתרכז, שיווק אורגני טבעי או ממומן? כמה זמן לוקח לשווק אתר? אלה תהיות טובות וצודקות. התשובות תלויות בדרגת האתר, והפוטנציאל של הביזנס.

הדבר הטוב הוא שניתן לקשר את התשובות הללו לסוג ויכולות של העסק. ניתן לשים בין 600₪ עד 6,000 ₪ על קידום אורגני טבעי ו1 ₪ עד 100,000 ₪ ומעלה על שיווק בתשלום לכל קליק אונליין. מה עדיף ממומן או אורגני? הכי מומלץ לעסקים, גם זה וגם זה.. קצת מזה, טיפה יותר מזה או שההפך. תלוי במטרת העסק..

כמה זמן לוקח לפרסם באופן אורגני בגוגל? קידום אתרים בגוגל אורגני תלוי בכמה גורמים כגון: דרגת התחרות באותה נישה, ותק האתר, האם האתר צעיר או ותיק. חוזק האתר, מקישורים חיצוניים באתרים משיקים חלשים או חזקים.. מאוד תלוי באיזה תקציב מוכנים לשים בזה, בכמות שעות ה עבודה של מקדם אתרים און סייט, ועוד כמות נאה של מרכיבים שצריך לבחון לפני שניתן לקבוע כמה זמן ייקח לקדם אתר מסוים.

בשביל מה להתעקש על קידום אתרים בגוגל מקצועי

יתכן ותכירו ת’הרגשה שמוסרים לבעל מקצוע כמו מתקן סמארטפונים את הנייד ועמוק בקישקע יש תחושה שעשו עליך טריק.. תחושה כזאת תתכן עם משווק אתרים ויש לכך סיבה. במיוחד כשמקדם אתרים לא משתף את הלקוח במה הוא עושה. אז קודם כל חשוב שתהיה שקיפות מלאה. מפרסם אתרים טוב ידאג שהאתר יהיה תמיד במצב טיפ טופ. האינטרנט של אתמול הוא לא האינטרנט של היום והאתרים של היום אינם האתרים של מחר. יש כל הזמן להיות צעד אחד קדימה ויש גם להתאים את מבנה האתר לטלפונים החכמים של עכשיו ולהייטק המתחדש מיום ליום.

מה עושה משווק אתרים בגוגל על רגל אחת

קידום אתרים בגוגל – עריכת המאמרים של תוכן העסק המחבר כל כתבה למילת מפתח בצורה האופטימלית למנועי חיפוש, כולל אפיונים וטקסט חלופי לויז’ואלס. יצירת הסתעפות ברשת על ידי בחירה מתאימה של מילות חיפוש, הכי טובות שיביאו למקסימום קליקים. לדוגמא מילת מפתח “עורך דין” עם מאות חיפושים בחודש תכניס פחות המרות ממילת מפתח “עורך דין נדלן במרכז תל אביב” המגיעה לכמה עשרות חיפושים בחודש אבל עם שייכות לעסק הרבה יותר טובה. בקרה רציפה על האינטראקציה של הגולשים עם האתר והוספת שינויים לשיפור.

ככל שה “Bounce Rate” (עזיבת האתר) פוחת, אחוזי הקליקים באינטרנט גבוהים יותר, זמן התעכבות באתר גבוה יותר לעומת אתרים אחרים. הוצאת לינקים מתאימים מהאתר המדובר לאתרים חיצוניים שהם חזקים, ולא מתחרים. וככל שהתקציב מאפשר, חיזוק ה DA – סמכותיות הדומיין וה PA – סמכותיות של דף בודד באתר. ע”י עבודה חיצונית אל תוך האתר – מאתרים בעלי סמכות גבוהה. כולל יצירת מאמרים חדשים לתוך האתרים בעלי סמכות גבוהה ושליחת קישורים לאתר הבית.

קידום אתרים בגוגל איתי – אנו מתמחים בקידום אורגני למגוון המקצועות

קידום אתרים בגוגל לרופא, למעסה, לחנויות נעליים, לאולמות ארועים ועוד.. ולכל מקצוע היבטים משלו, ותחרות משלו. עלינו להתמקד על היתרון שלך ולעצב את האתר באורח מושך, מהיר, זמין, להתאים למה שהולך ומקובל היום בשוק. אם האתר לא חודש, הגולשים קולטים את זה וזה משפיע על ההחלטה שלהם האם להמשיך איתך. ברגע שהוא יזדמן לאתר אחר יותר “מבריק” ונוח לשימוש, יש להניח שהוא יעבור אליו. גם אם אתה יותר טוב במה שאתה עושה, בעל המלצות, כשרוני וכו’.. לא זה מה שקובע..

עו”ד בעל ידע שהצטיין בלימודים, לא בהכרח גובר על עמיתו שלא ברור איך התקבל והעביר אותה בלימודים אך המשרד שלו משגשג פי כמה וכמה מכיוון שיש לו משווק אתרים שיודע את העבודה. מנוע חיפוש כמו גוגל לוקח בחשבון מעל מאתיים פרטים לפני שהוא מדרג דף.  ולכן כנראה כסף באמת לא גדל על עצים אבל עסקים אשכרה מתעשרים על רשת האינטרנט של גוגל…

קידום אורגני מחיר SEO

אתר שמקודם אורגני מכונה "נכס" וכל בעל עסק שיש לו אתר מקודם מבין למה.

מחירון קידום אתרים ומה כלול בפעולות קידום בתחום תחרותי(מאד) שיתבצעו באתר

מחיר קידום אורגני בסיס - On Page SEO

קידום אורנגי מחיר חיזוק כוח האתר - Off Page SEO

קידום אתרים לוקאלי - Google Local

קידום דרך ערוץ יוטיוב

ניהול קמפיין בגוגל מחיר - Google Ads

מחירון קידום אתרים ממומן. פרסום שעובד כל עוד אתה משלם אך אטרקטיבי בגלל מהירות הכנסת לקוחות באופן מיידי

חבילות קומבינציה במבצע

חבילת בסיס

בסיס + ניהול קמפיין
2400 חודשי
 • קידום בסיס
 • ניהול קמפיין ממומן

חבילה לוקאלית

בסיס + לוקאלי
2800 חודשי
 • קידום בסיס
 • קידום לוקאלי

חבילת כוח

בסיס + חיזוק כוח
3600 חודשי
 • קידום בסיס
 • חיזוק כוח האתר

"הכל כלול"

***
4900 חודשי
 • קידום בסיס
 • חיזוק כוח האתר
 • קידום לוקאלי
 • ערוץ יוטיוב
 • ניהול קמפיין ממומן
הכי מומלץ

* המחירים אינם כוללים מע"מ

בחירת תכנית

הצעת מחיר קידום אתרים | מחירון קידום אתרים | קידום אתרים מחיר קידום אורגני מחיר כמה עולה קידום אתרים

 • כמה עולה קידום אתרים תלוי בתקציב של בעל העסק. קידום אורגני מחיר שולי לשלם לעומת התועלת שזה מביא לעסק.

לסיכום כדי להבין את עוצמת קידום אתרים לעורכי דין למשל, שים לב לנתונים של הלקוח הזה

מדובר בלקוח שעובד כ-5 שנים עם פרסום PPC לפי הקלקות של גוגל אדס. ושילם עבור קידום אתרים מחיר בממומן באופן קבוע ממוצע של כ 3000 ₪ לחודש לא כולל חברה שניהלו לו את הקמפיין. ה3000 ₪ הכניסו לו סביבות 200 – 250 הקלקות בחודש. וכנראה שזה משתלם אחרת הוא לא היה ממשיך. לפני שנכנסנו לתמונה מצב האתר באורגני הכניס כ 30-50 הקלקות בחודש בעיקר מלקוחות שחיפשו ספציפית את העסק. הלקוח הזה לקח חבילת מחיר קידום אתרים לעורכי דין כולל הכל ולהלן התוצאות לאחר פחות משנה אפשר להגיד שהוא זכה ב”נכס” של ממש. השקעה עבור קידום אורגני מחיר שולי ביחס לפעילות אורגנית שהכניס בזמן קצר 1000 הקלקות בחודש! לעומת הממומן 200 – 250 הקלקות (העולה עדיין כ 3000 ₪ בחודש). בנוסף אפשר לראות בנתונים כאן את איכות ההקלקות מהאורגני לעומת ההקלקות מהממומן.

קידום אתרים מחיר
מחירון קידום אתרים בגוגל

הצעת מחיר קידום אתרים כולל מחיר של כמה עולה קידום אתרים ממומן או מחיר קידום אורגני. תקבלו הצעת מחיר לקידום אתרים עם מפרט מלא. מחירון קידום אתרים בגוגל לעסקים קטנים או חברות ענק, קידום אורגני מחיר שולי לשלם עבור מה שיעלה אתכם בדירוג.

Service Type: קידום אתרים אורגני

Price: 1500

Currency: NIS

מערכות סאונד
מערכות סאונד
מחירון קידום אתרים בגוגל

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט... כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחב

ניקוי ספות
ניקוי ספות
מחירון קידום אתרים בגוגל

מומלץ בחום, מקדם מעולה שעובד מסביב לשעון

רחל
רחל
מחירון קידום אתרים בגוגל

בתור עצמאית יצא לי להכיר לעומק את נושא קידום האתרים כי כידוע שיווק הוא הדבר החשוב ביותר והאמצעי העיקרי בבניית וקידום העסק. יצא לי להכיר בשוק הרבה חברות שחוץ מלהציג

מחירון קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים מחיר קידום אורגני מחיר כמה עולה קידום אתרים | הצעת מחיר קידום אתרים עם מחירון קידום אתרים לא סטנדרטי
סגירת תפריט
צור קשר
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button