בס"ד

שיווק באינטרנט

שיווק וקידום באינטרנט
דף הבית » שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט היינו הכרח בימנו! פרסום העסק בימים אלה נעשה רובו אם לא כולו דרך שיווק באינטרנט לכן חשוב קידום אתרים מומלץ – מספר 1 בתחום! לא לחשוב פעמיים כשהעסק שלכם מגיע לשלב בו צריך לבחור קידום אתרים לעסקים ולא להתפשר על איכות שיווק באינטרנט.

שיווק וקידום באינטרנט

שיווק באינטרנט שונה מתחום בניית אתרים לעסקים. הם אכן קשורים כי טיב האתר ישפיע על הקידום אבל בעוד בניית אתרים היא מלאכה שאנו עושים בזמן מוגבל ויחסית ידוע , שיווק באינטרנט משתנה לפי עדכוני גוגל, סוג וצורכי העסק, קהל לקוחות ועוד הרבה מידע שיש להרכיב על מנת לבחור דרך נכונה הממצה שיווק וקידום באינטרנט של היום. מה עושה משווק אתרים בגוגל כשמדובר על שיווק וקידום באינטרנט של היום? ולמה להתעקש על משווק אתרים מקצועי? בואו ניכנס לרגע למחשבה של גוגל ונבין איך שיווק וקידום באינטרנט

חברות שיווק אינטרנטי

חברת שיווק אינטרנטי
שיווק וקידום באינטרנט לעסקים מתחיל וותיקים כאחד

שיווק וקידום באינטרנט הוא נכס לכל עסק.  חוץ מעצם המומחיות של חברות שיווק אינטרנטי אנו מבצעים – מבדק סיכוי להופיע בדף ראשון בגוגל ללא עלות!  חברות שיווק אינטרנטי מתעדכנת בצורכי פרסום אתר בימינו אנו. אז כיצד רואה חשבון רגיל שרק סיים את לימודיו ושואף להתחיל משרד משלו מתחרה עם כל האריות בשוק העבודה העמוס? כיצד מישהו עשרים פלוס שעבד בפיצה פרגו ורכש נסיון בהכנת פיצות יכול להתחיל רשת פיצריות מצליחה משל עצמו? למדתי שנים, תואר, עברתי קורסים, יש בסיס של ידע ואף איזשהו ניסיון. מה כעת?  איך אנו מפרסמים את הביזנס? מה עושים?! כפרילנסר המוח כל הזמן מוטרד בגילוי דרך להביא יותר לקוחות בכדי להכפיל הכנסות ולהתקיים.

שיווק באינטרנט לעסקים

הסיפור נפתח לפני שלושים וחמש שנים, בהיותי בעל עסק ילד בכיתה ב’, גיליתי שדולרים צומחים על עצים: יזמתי פתיחת דוכן מצליח של מכירת לימונדה תוצרת הבית.  היו אלה שנים נאות, הזמן היה רגוע, הימים נעו אט אט אך מאז החיים השתנו מעטה. איך הפרסום נהיה דרך שיווק באינטרנט לעסקים ובעצם לכל דבר. בימינו אנו בכל בית רגיל יש לפחות כזוג מכוניות, מערכת קולנוע ביתית או שתיים, סמארטפון לכל אחד מבני המשפחה, איפד, ולכל הפחות מחשב נייד לכל אחת ואחד. הסטטיסטיקה מפתיעה. המדע התפתח , אנחנו דור ה”אינסטנט”, אנשי המייד ממש בעשירית השנייה. אז איך עלינו להתנהל כיום כאשר אנו מחפשים עורך דין, יועץ משכנתאות, בית להשכיר, ספא לקבוצות או אולם אירועים..? שיווק באינטרנט לעסקים נותן הזדמנות שווה לעסקים קטינים , גדולים, ואנשי מקצוע מכל תחום. בסיכומו של דבר או שעדיף לומר בראשיתו של דבר, מי מגיע רחוק? מי שיש לו שיווק באינטרנט לחברות או לעסק יכול להצליח אך כמובן שהדבר תלוי משווק.

שיווק באינטרנט לעסקים קטנים

שיווק באינטרנט לעסקים קטנים הוא כלי לאפשר גם לעסק מקומי וקטן לפרוץ. בעצם שיווק באינטרנט לעסקים קטנים היא דרך לאזן את כוחות השוק. דרך שיווק באינטרנט לעסקים קטנים יש סיכוי בקלות להעפיל על חברה גדולה יותר באותו התחום ולהפך. מומחה לקידום אתרים ידע איך לנצל את החולשות ולהפוך אותן לחוזקות

שיווק באינטרנט לעסקים גדולים

הרבה פעמים עסקים גדולים מרגישים מבוזבזים, תקועים במקום ושאינם מצליחים להתרחב ולהגדיל את קהל הלקוחות. שיווק באינטרנט לעסקים גדולים הוא קצת שונה מ שיווק וקידום באינטרנט לעסקים ככלל ומהיפוכו שיווק באינטרנט לעסקים קטנים. יש להבין את מבנה החברה או העסק המדובר, יש להימנע מפזור יתר של זמן וכספים ולמקד את פלח האוכלוסייה לכיוונה נעשה שיווק באינטרנט.

קידום ושיווק לאתרים

איזו מן חיה זו “קידום אורגני”? אתה לבטח יודע. (ואם לא, אי יאי יאי להתקשר מיד לנייד האישי שלי, אני מייד מפסיק את מה שאני עושה ומסביר לך ברצון ובאהבה). באופן עקרוני המטרה בפרסום אורגני היא לייעל את נתוני האתר בשביל לעזור ללינקים שלו לככב בעמודים הראשונים של גוגל, מבלי שצריך לשלם על כל הקלקה, כמו שנעשה בשיווק ממומן.קידום ושיווק לאתרים בשיטה האורגנית היא “טבעית בלי תוספות” האמת היא שהמילה “טבעי” לא ממש במקום.. כיוון שמשווק שעושה קידום ושיווק לאתרים בצורה טובה, עושה הרבה, אפילו הרבה מאד מניפולציות “שאינן טבעיות” על מנת לקדם מילות מפתח בצורה “טבעית”. הנה דוגמה אחת מתוך אינספור ה “מניפולציות”, אני לא בטוח שמותר לי, אבל אני אספר לכם סוד בכל זאת (רק בינינו) על שיטה מיוחדת שאני מפעיל לטקסט הזה שאתם מתרכזים בו ברגע זה. אם תמשיכו לטייל ב דפי האתר, תראו כמה כתבות עם טקסטים כמו בניית אתרים לעסקים ועוד מאמרים עם אותו תוכן בדיוק כמו כתבה זו, אלא בארגון שונה של משפטים. הרעיון הוא שככל שהאתר רווי במילות חיפוש מתאימות, כך יפקדו אותו יותר אנשים המעוניינים במילות החיפוש האלה. .

שיווק באינטרנט – איזה סוג מתאים לי

שיווק באינטרנט לעסקים קטנים
שיווק באינטרנט לעסקים מכל הסוגים הוא הכרח. שכן היום זהוי הדרך להודיע לעולם על קיומו של כל דבר שהוא

מה זה שיווק ממומן (“גוגל אד וורדס”)? בשתי מילים ת’שלם וקבל תוצאות באופן מיידי. תעביר לגוגל סכום של כסף בעבור שיווק באינטרנט לכל הקלקה והמנוע החיפוש ידאג להעביר אתך לאיפה שצריך.. כי בפשוטו של עניין מי שאינו ממוקם ב 4 או 5 עמודים הראשונים, אינו קיים. עם הנחיה מדויקת ומקצועית, ניתן להשיג הרבה דברים יפים בעזרת מערכת אד וורדס. אלא שנחוץ ליצור אופטימיזציה על מנת להמנע מתשלום על הקלקות מיותרות. בתוך שיווק וקידום אינטרנטי נחוץ לתת לכל פוסט חיבור לדפי נחיתה תואמים ביותר מתוך האתר להוזלת תשלומים לקליק. ככל שחווית הגלישה ממוקדת יותר, כך ייווצרו יותר המרות פר שקל. נכון לעשות מעקב שוטף וניתוח המסע הפרסומי בכדי לבחון באם ההקלקות רלוונטיות או לא..

שיווק ממומן ברשת עלול להיות מסוכן בלי עזרה מקצועית

אני את שלי אמרתי! לפתוח חשבון אד וורדס ללא חברו

חברות שיווק אינטרנטי זה פשוט. אך מומחה בלבד שישגיח לך על הפירסום ימנע ממך המון שגיאות נפוצות שיגרמו להפסד של מאות ואלפי שקלים שאינם מועילים. הנני אומר את זה מתוך ניסיון מר של הפסד של יותר ממיליון ש”ח, לא אפקטיביים שבזבזתי על שיווק בתשלום לכל הקלקה  בראשית דרכי. רק שיהיה ברור.. “רק” 70% מהסכום לא היה יעיל. (בכל זאת עם ה 30% שעבדו גלגלנו מחזור של כ- 330,000 ₪ לחודש.. אוף.. מה היה אילו הייתה אופטימיזציה כמו שצריך?! )

בואו רגע נבין את הראש של גוגל

נאמר שאתם צריכים איזה עורך דין או רו”ח ראשית  אתם נכנסים לגוגל (מהמחשב – %44  56% דרך סמארטפונים) למודעה שהכי קופצת לכם לעין ככלל גורף בעמוד הראשון. ע”פי מחקר, אנשים שמגיעים לעמוד נחיתה מוותרים תוך עשר-עשרים שניות וממשיכים הלאה, אך אם הדף נחיתה ברור וממוקד למה שהם מחפשים, אפשר למשוך אותם להתמהמה אפילו כמה דקות. אז איך זה משנה לנו לקידום? מנוע חיפוש קורא את כל הנתונים הללו ובהסתמך על כך (ועוד עשרות ומאות נתונים), קובע מי יהיה משווק יותר מעמיתו “באורגני” ומי ישלם בעבור  מילות חיפוש פחות מהמתחרים ב”ממומן”. כמה סעיפים לשקול וסטטיסטיקה : לדוגמה הנה לכם פרט סטטיסטי בלתי צפוי ומסקרן: מעל תשעים אחוזים מהעסקים מוציאים את כספם על שירות ממומן של גוגל (מעל 100,000,000,000 ₪ לשנה) ו 9%  בלבד על שיווק אורגני בגוגל. מצד שני יש לנו עוד נתונים סטטיסטיים ואלה מראים שהמודעות הממומנות מהוותפחות מ 20% מסך כל ההקלקות. הפתעה! כך ש 80% מהגולשים מקליקים על פוסט אורגני וסומכים יותר על פרסומים אורגניים לעומת ממומנים. אז למה למרות כל זאת רוב מכריע שמים את כספם בממומן ולא באורגני? דחילק.. דברנו על זה.. אנו דור ה”אינסטנט”.. נקודת מחשבה..

קידום ושיווק לעסקים – שאלות שכל בעל עסק  או פרילנסר שואל

שיווק באינטרנט לחברות
שיווק באינטרנט לחברות דורש שימת לב לסוג העסק וקהל היעד

אחרי שלמדנו מה זה קידום  אורגני טבעי ומהו שיווק בתשלום פר קליק אתם בוודאי תוהים, כמה יעלה קידום אתרים טבעי אורגני בגוגל? כמה יעלה קידום ושיווק לעסקים באופן  ממומן באינטרנט וכמה באורגני? במה עדיף להתרכז, פרסום אורגני טבעי או ממומן? כמה זמן יקח לקדם אתר? אלה תהיות נהדרות וענייניות. התשובות תלויות בסטטוס האתר, קיום והפוטנציאל של הביזנס. הדבר הטוב הוא שניתן לקשר את התשובות הללו לאפיון ומסוגלות של העסק. אפשר להשקיע בין 600 עד 5,000 ₪ ומעלה על פרסום אורגני במנועי חיפוש ו1₪ עד 101,000 ₪ ויותר על קידום ממומן באינטרנט. מה משתלם יותר בתשלום לכל קליק או אורגני? הכי טוב לעסקים, גם וגם.. קצת מזה, יותר מזה או שההפך. תלוי במטרה שלך.. כמה זמן לוקח לפרסם באופן אורגני במנועי חיפוש? זה תלוי בכמה וכמה פרטים כמו: רמת התחרות באותה נישה, וותק האתר, באם האתר חדש או ותיק. עוצמת האתר, מלינקים חיצוניים שלאתרים רלוונטיים חלשים או חזקים.. מאד תלוי בכמה כסף רוצים להשקיע, בשעות עבודה של מקדם אתרים און סייט,  ועוד המון מרכיבים שחייבים לבחון לפני שניתן להעריך כמה זמן ייקח לפרסם אתר מסוים. אין כל בך הבדל בין שיווק אינטרנטי לעסקים קטנים לבין שיווק אינטרנטי לעסקים גדולים. הפרמטרים של העלויות משתנות לפי הדברים הנ”ל.

למה צריך מפרסם אתרים מקצועי

זוכרים ת’תחושה שנותנים לבעל מקצוע כמו מוסכניק את הרכב ועמוק בפנים יש תחושה כאילו עשו עליך טריק.. תחושה כזאת תתכן עם משווק אתרים באינטרנט ויש לכך סיבה. במיוחד אם משווק אתרים לא מדווח לבעל העסק על פעולותיו. אז ראשית כל חייב שיהיה שקיפות טוטאלית. כשמדובר על שיווק וקידום באינטרנט , מקדם אתרים טוב ידאג שהאתר יהיה תמיד במצב אופטימלי. האתרים של אתמול הם לא האתרים של היום והגוגל של היום אינו הגוגל של מחר. יש כל הזמן להיות אפ טו דייט ויש גם להתאים את תצוגת האתר לסמארטפונים של עכשיו ולהייטק המתפתח מיום ליום.

מה עושה מקדם אתרים על רגל אחת

ארגון כתבות של תכני בית העסק המקשר כל מאמר למילת חיפוש בצורה האופטימלית למנוע החיפוש, כולל אפיונים ומלל אלטרנטיבי לויז’ואלס. יצירת גומחה ברשת על ידי בחירה מתאימה של מילות מפתח, הכי טובות שיהפכו לרמה גבוהה ביותר של המרות. למשל מילת חיפוש “עורך דין” עם כמה מאות חיפושים בחודש תגרור פחות קליקים ממילת חיפוש “עורך דין מקרקעין בעפולה” המובילה לכמה עשרות חיפושים בחודש אבל עם שייכות לעסק הרבה יותר משמעותית. שימת עין מתמשכת על האינטראקציה של המבקרים עם האתר ויזימת שינויים בהתאם. כמה שה “Bounce Rate” (עזיבת האתר) יורד, אחוזי ההקלקה באינטרנט גבוהים יותר, זמן התעכבות באתר גבוה יותר לעומת המתחרים. הוצאת קישורים רלוונטיים מהאתר שלכם לאתרים אחרים שהם חזקים, לא מתחרים. ובהתאם לתקציב, חיזוק ה DA – סמכותיות הדומיין וה PA – כוח דף בודד באתר. ע”י עבודה חיצונית אל תוך האתר – מאתרים בעלי כוח וסמכותיות גבוהה. כולל כתיבת כתבות חדשות לתוך האתרים עם סמכות גבוהה והפניית קישורים לאתר הבית.

אנחנו חברת שיווק אינטרנטי ומתמקצעים בתחום שיווק באינטרנט לעסקים

שיווק וקידום באינטרנט
שיווק וקידום באינטרנט של היום הוא משימה מורכבת אך שווה את המאמץ

אנו עושים שיווק באינטרנט לעסקים מכל התחומים. אתר לרופא שיניים, למנהל, לחנויות נעליים, לאולמות ארועים ועוד.. ולכל עיסוק יש את הבחינות שלו, התחרות שלו. עלינו להתפקס על היתרון שלך ולעצב את האתר באורח מהיר, מושך, זמין, שמקובל והולך היום בשוק. ברגע שהאתר לא חודש, הגולשים מרגישים את זה וזה משפיע על ההחלטה שלהם באם לבחור בך. כאשר הוא יזדמן לאתר אחר יותר “מבריק” ונוח לשימוש, סיכוי גדול שהוא יעדיף אותו.. גם אם אתה יותר טוב במה שאתה עושה, בעל המלצות, כשרוני וכו’.. זה לא מה שקובע. רואה חשבון בעל ידע שהתבלט בלימודים, לאו דווקא גובר על עמיתו שבקושי התקבל והעביר אותה בלימודים אבל המשרד שלו צולח פי כמה וכמה כי יש לו מקדם שיודע מה צריך לעשות. מנוע חיפוש כמו גוגל מתייחס למעל מאתיים אלמנטים לפני שהוא נותן דירוג לדף.  בימים עברו הייתה תחרות לעסק בקצה האחד של הרחוב ולחנות שבקצה השני, היום בעולם הוירטואלי יש תחרות גדולה הרבה יותר לכל בעל עסק והכל חשוף ומיידי. בימים אלו הדברים קורים דרך האינטרנט, האנשים מפרסמים באינטרנט, למי יש זמן לחפש משהו בעיתון או להמתין להקשיב לרדיו כשהוא צריך משהו מסויים. רק בחיפוש גוגל.

ולכן אולי באמת כסף לא גודל על עצים אבל עסקים בהחלט מתעשרים על רשת האינטרנט של גוגל…

שיווק באינטרנט | שיווק וקידום באינטרנט | חברות שיווק אינטרנטי | שיווק באינטרנט לעסקים | שיווק באינטרנט לחברות | שיווק באינטרנט לעסקים קטנים | שיווק באינטרנט לעסקים גדולים | קידום ושיווק לאתרים

 

 

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

אברהם רגבסקי

הסיפור התחיל לפני 35 שנה בעודי איש עסקים בן 8 גיליתי שכסף גודל על עצים! פתחתי עסק משגשג של מכירת לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. בלה.. בלה.. בלה.. מאז העולם קצת השתנה. גילית שכסף לא גודל על עצים אבל עסקים בהחלט גודלים על גוגל…

אפילו את גוגל ניתן לנצח בדירוג!

מחפשים מומחה להגדלת הכנסות?

SEO

לקוחות ממליצים

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

משרד רו"ח מיכאל גבאי

בס"ד בזכות קידום אורגני שאברהם עושה, האתר שלי עולה בעמוד ראשון במעל 300 מונחים. אברהם מקדם אתרים מעולה. פתחתי עסק עם לקוחות מעטים. הקידום שלו עזר לי רבות. הגיעו אלי דרך האתר לקוחות רבים. ברוך ה' היום העסק יציב וכל הזמן מתפתח בקצב עולה.

מערכות סאונד

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט... כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחברות אחרות יותר יקרות דברו על תוצאות רק לאחר שנה אז כאן זה התחיל לקרות תוך חודש וחצי.. אני שמח מאד שהכרתי אותו ובכך אני יודע שכל שקל שאני משלם לו זה עבור נטו עבודה של מקצוען אמיתי.. אברהם אתה אלוף אמיתי תודה לך ממליץ לכולם מאד מאד...

מאמרים אחרונים

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים מומלץ אברהם רגבסקי : קידום אתרים מקצועי 2024 Website promoter Avraham Regevsky SEO expert בניית אתרים לעסקים זה פשוט. קידום ובניית אתרים שגוגל

קידום אתרים לעורכי דין אברהם רגבסקי
עורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין 2024

הרבה לקוחות ש”חצי מבינים” בנושא קידום אתרים לעורכי דין שואלים שאלות לא נכונות שלמדו לשאול (אולי מאיזה סרטון יוטיוב), בכלל לא רלוונטיות למטרה שלהם. כמו

חברת בניית אתרים לעורכי דין
עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף

פרסום בגוגל
שירותי קידום אתרים

פרסום בגוגל לעסקים

פרסום עסקים בגוגל חשוב לעשות עם חברה אמינה ולמה? מי שחווה בעבר טיפול של פרסום בגוגל לעסקים עם חברות קידום יודע כמה מדובר בעניין חשוב

בונה אתרים
בניית אתר וורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס שגוגל אוהב. 17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים למה בכלל לבנות אתר? ולמה חשוב שהבונה אתרים יהיה

קידום אתרים באנגלית
מאמרים

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים באנגלית מומלץ לכל מי שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות. כמו כן מי שעובד עם חנות אינטרנטית ובכללית טוב שלכל אתר יהיה יכולת שפות.

רוצה להתקדם?
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

לקוחה מתלוננת! (ברוך השם)
Call Now Button