קידום אתרים 2020 – מומחה קידום אתרים

קידום אתרים 2020

קידום אתרים 2020 מביא הזדמנויות נדירות להקפצת העסק למיקומים שלעולם לא חשבתם שתגיעו…

שיווק עסקים מדור לדור עד קידום אתרים 2020 להצלחת העסק

קידום אתרים 2020
קידום אתרים 2020 – כסף לא גודל על עצים. כסף גודל על גוגל..

שלום וברכה! אני אברהם רגבסקי מקדם אתרים. הסיפור שלי התחיל לפני כ- 36 שנה בעודי איש עסקים בן 8 גיליתי שכסף גודל על עצים! פתחתי עסק משגשג של מכירת לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. מאז העולם קצת השתנה. בכל בית ממוצע יש מינימום 2 רכבים, 2 טלוויזיות, 4 סמרטפונים, איפד, ולפחות מחשב לכל אחד. הנתונים מפחידים. הטכנולוגיה התפתחה, אנחנו דור האינסטנט, הכל כאן ועכשיו ממש בעשירית השנייה. אז איך אנחנו מתנהלים היום שאנחנו זקוקים לעורך דין, רואה חשבון, צימר, ספא או טבעת נישואין.. ?

קידום אתרים בגוגל בימינו אנו

אז איך עו”ד מין הישוב שרק סיים לימודים וחולם לפתוח משרד עצמאי, מתמודד מול כל האריות בשוק המוצף? איך בחור צעיר שעבד בפיצה האט בתור שוטף כלים ולמד דבר או שניים בהכנת פיצות יכול לפתוח רשת פיצריות מצליחה משלו? למדתי שנים, תואר, עברתי קורס, רכשתי ידע ואפילו קצת ניסיון. מה עכשיו? איך אנחנו מקדמים את העסק? מה עושים?! כעצמאי המוח כל הזמן מוטרד בלמצוא דרך להביא לקוחות כדי להגדיל הכנסות ולהתקיים. התשובה – קידום אתרים בגוגל..

קידום אתרים אורגני בגוגל

בסופו של דבר או יותר נכון בתחילתו של דבר, מי מצליח? אולי מי שאביו מוריש לו עסק משפחתי משגשג, המכולת השכונתית עם הלקוחות החוזרים. או לפחות עד פתיחת הסופר השכן.. כולם יקנו שם ביצים, חלב, לחם, עגבנייה אורגנית, מלפפון אורגני אך עדיין יחסר “קידום אתרים אורגני בגוגל”. ברצינות עכשיו.. מה זה קידום אתרים אורגני? אתה בטח כבר יודע. ואם לא (אוי וואי ווי תתקשר עכשיו לאישי שלי, אני עוזב הכל ומסביר לך בשמחה ובאהבה) בכללי הרעיון בקידום אורגני הוא לשפר את תנאי האתר כדי לגרום לדפים שלו להתקדם לעמודים ראשונים של גוגל, ללא צורך לשלם על כל הקלקה, כמו בפרסום ממומן.

קידום אתרים על ידי אופטימיזציה לאתרים

אחד הטעויות הכי נפוצות של עסקים בבחירת בונה אתרים מתחיל בשיקול לא נכון של סדר עדיפויות. בונה אתרים 2020 בראש ובראשונה חייב להיות גם מקדם אתרים מקצועי ביותר. אתר יפה בלבד, לא יביא לכם את התוצאות שהעסק שלכם צריך. מעבר לעיצוב, כל פעולת בניית האתר חייב להיעשות עם מחשבת קידום אורגני.

קידום אורגני 2020 טבעי ללא חומרי הדברה…

בעצם המילה “טבעי” לא כל כך במקום.. כיוון שמקדם אתרים טוב, עושה הרבה, אפילו הרבה מאד מניפולציות “לא טביעות” כדי לקדם מילות מפתח באופן “טבעי”. דוגמה אחת מתוך מאות “מניפולציות”, אני לא בטוח שמותר לי, אך אני יגלה לכם סוד בכל זאת (בנינו). על קוד מיוחד שאני משתמש לכתבה הזאת שאתם קוראים עכשיו. אם תמשיכו לטייל בדפי האתר, תשימו לב לכמה כתבות כמו “מקדם אתרים בגוגל” או “קידום בגוגל אדוורדס”, עם אותה משמעות בדיוק כמו כתבה זו, רק בקומבינציה שונה של מילים.

כתבה שלמה לכל מילת חיפוש כמו קידום אתרים 2020

מומחה קידום אתרים 2020
מומחה קידום אתרים מביא תוצאות

הרי ככל שהאתר עשיר במילות חיפוש רלוונטיות, כך יכנסו יותר לקוחות המחפשים את אותן מילות מפתח. וכמה מילות מפתח כבר אפשר לדחוס בכתבה אחת באופן “טבעי”? כמו כאן במאמר הזה בלי להעמיס יותר מדי אנחנו מקדימים את מילת החיפוש- “קידום אתרים 2020” או ”קידום אורגני 2020”. ככה שיספיקו פעם או פעמיים בלבד של חזרה על המילה. כתבות מקוריות וטביעות לחלוטין מבחינת גוגל. מבלי לצופף יותר מדי מילים באופן לא טבעי. לגלות לך עוד סודות? מממ… שלח לי מייל שלך ואני יכתב אותך בעזרת השם בהמשך.

מה זה פרסום ממומן בגוגל אדוורדס או גוגל אדס

בקצרה ת’שלם ות’קבל תוצאות מידיות. תשלם לגוגל מספיק כסף לכל הקלקה וגוגל ידאג לעלות אתך בהתאם.. כי תכלס מי שלא מקודם ב 3 או 4 דפים הראשונים, לא קיים. עם עבודה נכונה ומקצועית, אפשר לעשות הרבה דברים יפים עם מערכת אד וורדס. רק חשוב לעשות אופטימיזציה לאתר כדי לא לשלם כסף על קליקים מיותרים. חשוב לתת לכל מודעה קישור לדפי נחיתה הכי רלוונטיים מתוך האתר להוזלת עלויות לקליק. ככל שחווית הגלישה תהיה יותר ממוקדת, כך כל שקל יוביל ליותר המרות. יש לבצע מעקב שוטף וניתוח הקמפיין כדי לבחון את הקלקות באים רלוונטיות או לא..

פרסום ממומן בגוגל יכול להיות מסוכן ללא השגחה מקצועית

קידום אתרים בגוגל אדס
מומחה קידום אתרים בגוגל אדוורדס

ראו הוזהרתם! כל אחד יכול לפתוח חשבון אדוורדס הנה קישור. אך רק מומחה שינהל לך את החשבון(תמורת סכום סמלי) ימנע ממך הרבה מאד טעויות נפוצות שיובילו לאובדן של אלפי שקלים לא יעילים. אני כותב זאת מתוך ניסיון מר של אובדן של מעל מיליון שקלים חדשים , לא יעילים שהוצאתי על פרסום ממומן בגוגל בתחילת הדרך. 

שלא תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום לא היה יעיל. (בכל זאת עם ה 30% שעבדו גלגלנו מחזור של מעל 350,000 ₪ בחודש.. אוף.. מה היה יכול להיות אם הייתה אופטימיזציה נכונה?!)

מומחה קידום אתרים מפצח את גוגל

חברת קידום אתרים
מומחה קידום אתרים תמיד יד על הדופק עם התקדמות הטכנולוגיה

עכשיו נניח שאתם מחפשים איזה מקום בילוי או מסעדה כשרה. קודם כל אתם נכנסים לגוגל (מהמחשב כ-37% או דרך האייפון כ-63%) למודעה שהכי קופצת לכם לעין. בדרך כלל בעמוד הראשון. על פי מחקר גולשים שנכנסים לדף נחיתה עוזבים תוך 10 – 20 שניות וממשיכים הלאה, אך אם המסר ברור וממוקד למה שהם מחפשים, ניתן למשוך אותם להישאר אפילו כמה דקות. עכשיו למה זה חשוב לנו לקידום? גוגל קורא את כל הנתונים האלה ועל סמך זה (ועוד עשרות ומאות נתונים), קובע מי יהיה מקודם יותר מחברו “באורגני” ומי ישלם על אותם מילות מפתח פחות מהמתחרים ב”ממומן”.

כמה נתונים סטטיסטיים קידום אתרים 2020

אגב הנה נתון סטטיסטי מפתיע ומעניין לקראת השנה הקרובה: 91% מהעסקים מוציאים את כספם על פרסום ממומן של גוגל (מעל ,26,000,000,000 $ לשנה) ורק 9% על קידום אתרים 2020. מאידך יש לנו סטטיסטיקה נוספת שאומרת שהמודעות הממומנות מהוות פחות מ- 20% מסך ההקלקות. וואו! זאת אומרת ש 80% מהאנשים מקליקים על מודעה אורגנית וסומכים יותר על מודעות אורגניות מאשר ממומנות. אז למה בכל זאת הרב משקיעים בממומן ולא באורגני? נו.. דברנו על זה.. “אנחנו דור האינסטנט”.. נקודת מחשבה..

שאלות הכי נפוצות לפני תחילת קידום אתר 2020

אחרי שלמדנו מה זה קידום אתרים אורגני ומה זה קידום ממומן אתם בטח שואלים את עצמכם, כמה עולה קידום אתרים 2020? כמה עולה פרסום וניהול קמפיין ממומן בגוגל? מה עדיף מומחה לקידום אתרים אורגני או ממומן? כמה זמן לוקח למקצוען מומחה קידום אתרים לקדם אתר? אלה שאלות מצוינות ולעניין.

מחירון SEO קידום אתרים באינטרנט

כל היופי שניתן להתאים את התשובות לאופי ויכולות של העסק. ניתן להשקיע בין 600 ₪ – 6000 ₪ על פרסום אורגני ו1 ₪ – 100,000 ₪ ומעלה על פרסום ממומן בגוגל. מה עדיף ממומן או אורגני? הכי בריא לעסק, גם וגם.. קצת מזה, יותר מזה או להפך.. כמה זמן לוקח SEO קידום אתרים אורגני? תלוי במספר גורמים כמו: רמת התחרות באותה נישה, וותק האתר, האם האתר חדש או ישן. כוח האתר,  תלוי מאד בתקציב שרוצים להשקיע, בשעות עבודה של מקדם אתרים באתר, ועוד הרבה פקטורים שצריך לבחון לפני שאפשר להעריך כמה זמן יקח לקדם את אתר מסוים.

בדיקת חברת קידום אתרים עם מומחה קידום אתרים

קידום אתרים 2020
אופטימיזציה לאתר 2020 עם מומחה קידום אתרים

מכירים ת’תחושה שמוסרים לבעל מקצוע כמו מוסכניק את הרכב ועמוק בקישקע יש תחושה שעשו אליך קומבינה.. כך התחושה עם מקדם אתרים ובצדק. במיוחד אם מקדם אתרים לא משתף את הלקוח במה הוא עושה. אז שעובדים עם חברת קידום אתרים אורגני, קודם כל חשוב שיהיה שקיפות מלאה בין מומחה קידום אתרים ללקוח. חברה לקידום אתרים טובה תדאג שהאתר יהיה תמיד מתוחזק ומתוקתק. האתרים של אתמול הם לא האתרים של היום והאתרים של היום הם לא האתרים של מחר. ולכן מומחה קידום אתרים צריך להיות אפ טו דייט וגם להתאים את האתר לסמארטפונים החדשים ולטכנולוגיה המתפתחת מיום ליום.

בנייה וקידום אתרים עם מחשבת SEO על קצה המזלג

• קידום אתרים לוקאלי להקפצת האתר מעל מיקום #1 מה”דלת האחורית”
• בנייה וקידום אתרים על ידי סידור נכון של מאמרים עם תוכן העסק המקשר כל מאמר למילת מפתח בצורה האופטימלית למנועי חיפוש, כולל הגדרות וטקסט חלופי לתמונות.
• בנייה וקידום אתר עם מחשבה של יצירת נישה בגוגל על ידי בחירה נכונה של מילות מפתח, הכי רלוונטיות שיביאו להכי הרבה המרות. לדוגמא מילת מפתח “עורך דין” עם מאות חיפושים בחודש תכניס פחות המרות ממילת מפתח “עורך דין מקרקעין במרכז תל אביב” המסתכמת בעשרות חיפושים בחודש אך עם רלוונטיות הרבה יותר גבוהה.
• בקרה תמידית על האינטראקציה של הגולשים עם האתר ויצירת שינויים בהתאם. ככל שה “bounce rate” (עזיבת האתר) יותר נמוכה, אחוזי ההקלקה במנועי חיפוש יותר גבוהים, זמן שהייה באתר יותר גבוה לעומת המתחרים.
• בנייה וקידום אתרים במיוחד להוצאת קישורים רלוונטיים מהאתר עצמו לאתרים חיצוניים חזקים, לא מתחרים.
• וככל שהתקציב מאפשר, חיזוק ה DA(כוח הדומיין) וPA (כוח כל דף באתר) ע”י עבודה חיצונית לתוך האתר – מאתרים בעלי סמכות גבוהה. כולל יצירת מאמרים חדשים לתוכם ושליחת קישורים לאתר העסק.

שירותי קידום אתרים לעורכי דין ולמגוון המקצועות

קידום אתרים לעורכי דין, לרואה חשבון, לחנויות בגדים, לטיפול פסיכלוגי ועוד.. כאשר לכל מקצוע יש את ההיבטים שלו, התחרות שלו. חשוב להדגיש את היתרון שלך ולסגנן את האתר באופן מושך, באופן קבוע יש לשפר את מהירות האתר שיהיה תמיד זמין, לפי מה שמקובל והולך היום בשוק. ברגע שהאתר מיושן, הלקוח מרגיש את זה וזה משפיע על ההחלטה שלו אם לבחור בך. ברגע שהוא יראה אתר אחר יותר “נוצץ” ונוח, סביר להניח שהוא יבחר בו.. גם אם אתה יותר איכותי בתפקידך, בעל ניסיון, כשרוני וכו..

קידום אתרים מקצועי זה מה שקובע..

עו”ד טוב שמצטיין באוניברסיטה, לוא דווקא גובר על עמיתו שבקושי התקבל ושרד בלימודים. והעסק שלו משגשג פי כמה כי יש לו מקדם שיודע את העבודה. גוגל לוקח בחשבון מעל 200 פקטורים לפני שהוא מדרג דף. אם פעם הייתה תחרות לחנות בתחילת הרחוב ולחנות שבסופו, היום באינטרנט יש תחרות גדולה בהרבה לכל עסק והכל גלוי וזמין. היום הכול דרך האינטרנט, כולם מפרסמים באינטרנט, לאנשים אין זמן לחפש בעיתון או לחכות לרדיו כשהוא זקוק למשהו. אתה משקיע את מיטב כספך וזמנך להפעלת העסק! חשוב להבין איך והיכן באמת שווה להשקיע.
אז אולי באמת כסף לא גודל על עצים אבל עם מומחה קידום אתרים מקצועי, עסקים גודלים על גוגל…

לפוסט הזה יש תגובה אחת

התגובות נעולות.

סגירת תפריט
רוצה להתקדם?
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button