שלום וברכה!
אני אברהם רגבסקי, בא ממקום של בעל עסק. היה לי 17 שנה עסק דיי גדול עם מעל 50 עובדים ואני בתחום של קידום מאז שיש אינטרנט. לפני שנת 2009 שהתחלתי להיות מקדם אתרים בעצמי, הייתי לוקח מקדמי אתרים לקידום אורגני של העסק שלי והשקעתי בשיווק ממומן אלפי שקלים בחודש. בשנת 2016 סגרתי את העסק פיזית אך האתר שקדמתי של העסק שלי מייצר עד היום הכנסה פסיבית מכובדת רק מלקוחות המבקרים באתר.

כבעל עסק אף פעם לא קבלתי ממקדמי אתרים את מה שרציתי. בדרך כלל היו מצמידים לי איש “שימור לקוחות” עם ידע בסיסי בקידום ומדיי חודש שולחים לי גרף עם חצים עולים ויורדים לכמה ביטויים. מי שקצת מבין בקידום יודע שהשפעות של עבודות קידום אורגני מתפרסות לאורך זמן’ ונתונים שטחיים של עליות וירידות לא אומרות כלום לגבי העבודה שנעשית בפועל לאותו חודש אלה לחודשים שקדמו לו. לכן באיזה שהו שלב הסכמתי לעבוד רק עם מקדם אתרים שמוכן לשקיפות מלאה כולל מפרט אחד לחודש עם כל העבודות שנעשו בפועל (בלי גרפים שטחיים). ותמורת כמה אלפי שקלים הבטיחו לי לפחות 10 קישורים חזקים בחודש לחיזוק האתר. אך למרבה הצער לא שלחו לי הוכחה לקישורים. רק לאחר שהתעקשתי (כי זה היה ההסכם) התחילו לטפטף קישורים מאתרים (אתרים עם שליש כוח ממה שאני נותן ללקוחות שלי היום. ובעלות של לפחות פי חמש). לאחר כמה חודשים שלא עמדו בקצב שדובר הבנתי שמשהו כאן לא תקין בצורת העבודה מול מקדמי אתרים שגובים סכום חודשי גבוה עבור קידום מבלי לדווח על מה. והלקוח לא יכול להבין על מה הוא משלם.

איך עובדים עם לקוחות

היום אני עובד עם הלקוחות שלי איך שהייתי רוצה שיעבדו איתי. קידום אתרים בזול, איכותי ושקיפות מלאה עם תמורה מלאה וחצי לכל שקל שמפקידים בידי. בראש ובראשנה אני מחפש את הצלחת העסק שבטיפולי לפני האינטרסים האישיים שלי. ואני לא יכול אחרת (מה לעשות אמא…)

Yakov Zeiger

ברצוני להודות מקרב לב למר אברהם רגבסקי על עבודתו לקידום האתר שלי, ולהביע את הערכתי הרבה על היחס האישי, המקצועיות והאדיבות שלו

איך מתחילים

קודם כל לפני שמתחילים לעבוד לקוח מקבל שיחת תדרוך של 20 דקות על איך אתר בעצם מתקדם בגוגל ומה הפעולות שאנחנו יכולים לעושות כדי לגרום לאתר להתקדם בצורה “טבעית”.
לאחר מכן בהתאם לתקציב הלקוח עוברים יחד על מחירון קידום אתרים בגוגל שבניתי כדי לקבל רעיון איזה נפח עבודה הלקוח הולך לקבל במהלך החודש.
ממלאים טופס הזמנת עבודת קידום אורגני ללא התחייבות חודשית אלה הזמנה פר עבודה חודש בחודשו. או הזמנת ניהול קמפיין ממומן ברמה מאד גבוהה (זה כבר נושא בפני עצמו).
ללא שטויות של “שימור לקוחות”, גרפים שטחיים וכו.. אלא מקבלים נטו עבודת קידום אורגני הכי איכותית שיש בשוק.

שותפים להצלחה

בנוסף לקוחות מוזמנים להשתתף בתהליך הקידום ולקבל תדרוך איך לקדם את האתר של עצמם. העיקר שנגיע למטרה המשותפת של להכניס לקוחות משלמים לעסק.
קידמתי לקוחות עם הצלחות גדולות ששינו להם את החיים ממש. הרבה לפני שבניתי את האתר הזה שאתם מבקרים כרגע. בהתחלה חשבתי שביטוי כמו “מקדם אתר” למשל, לאתר חדש לחלוטין יהיה כמעט בלתי אפשרי מול התותחים הוותיקים בשוק. ובאמת בחצי שנה הראשונה זה הרגיש בלתי חדיר. אך פתאום לאחר עבודה תמידית של מספר חודשים המילות מפתח התחילו להתקדם עד שלבסוף הזיזו הצידה את כל המתחרים הוותיקים בהרבה ביטויים תחרותיים כמו “מקדם אתרים”, “בונה אתרים”, “קידום אתרים באנגלית” או קידום אתרים לעורכי דין וכו..
אגב חשוב לדעת שקידום אתרים מקצועי דורש להיות עם האצבע על הדופק ומכיוון שהחומר מתעדכן באנגלית ורק לאחר מכן בעברית, חשוב להתעדכן ראשון ממקור הגילוי בזמן אמת. גדלתי בארה”ב ודובר אנגלית שפת אם. כל הידע שלי בה מלימוד עצמי ואני מקדם בנוסף חברות באנגלית בארה”ב מול תחרות מטורפת ורואים ב”ה הצלחה גדולה. (חמסה חמסה..)

משרד רו"ח מיכאל גבאי

בס”ד בזכות קידום אורגני שאברהם עושה, האתר שלי עולה בעמוד ראשון במעל 300 מונחים. אברהם מקדם אתרים מעולה. פתחתי עסק עם לקוחות מעטים. הקידום שלו עזר לי רבות. הגיעו אלי דרך האתר לקוחות רבים. ברוך ה' היום העסק יציב וכל הזמן מתפתח בקצב עולה.

קצת עלינו

בעולם הקידום קשה לדעת באיזה מקדמים לבחור ועם מי רוצים ללכת. מקדם אתרים אמין וטוב הוא מצרך נדיר בתחום קידום אתרים ושיווק. אנחנו פועלים מתוך הבנה שהצלחת העסק שלך היא הצלחת העסק שלנו. אפשר להגיד שאנחנו סוג של משפחה קטנה שנמצאת בתקשורת רציפה עם כל מי שאנו עובדים איתם, מדברים בגובה העיניים, בשקיפות ואמינות מוחלטת. אנחנו מתייחסים לכל לקוח כאילו הוא חלק מאיתנו ולכן גם בוחרים את הלקוחות שלנו בקפידה.

הצוות

הצוות שאני עובד איתם הם אנשים שאני הולך לצידם לאורך שנים, מכיר את העבודה שלהם וסומך עליהם ברמה האישית והמקצועית. בהמשך תכירו את נטע שהיא כתבת תוכן באנגלית ובעברית, כתיבה שיווקית, יוצרת מיקסים מעולים בשתי השפות ומתרגמת. רחל מנור, אחותי, מתמחה באופטימיזציה לכתבות וכתיבת תוכן לעסקים בכל התחומים, ניתוח מילות מפתח ומחקר, עוסקת בגבייה וכל הקשור לניהול החשבונות באופן שוטף. אני עובד לפי צורך וכל מקרה לגופו עם מתכנתים ופריילנסים בתחומים שונים ומשתמש באנשי מקצוע בארץ ובחו”ל ברמה הגבוהה.

קידום אתרים AVINU

בניגוד לחברות גדולות אני המקדם אתרים והמשווק שעומד במרכז העבודה, האדם שאיתו אתם מדברים הוא אותו אדם שבפועל עובד על העסק שלכם. בקידום אתרים איתנו נרצה לדעת כמה שיותר עליכם ככה שנוכל להבליט אתכם ואת מה שמייחד אתכם וליצור קידום אתרים הכי ממוקד לעולם הלקוחות שלכם. אנחנו מאמינים שחשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות בשילוב עם ידע טכני ומקצועי היא הנוסחה לניצחון

מה תקבלו איתנו

* קידום אורגני הכי יעיל ומעודכן לשוק של היום! אנו עושים קמפיינים קידום ממון ברמה גבוהה וקידום אורגני עם היכולת להביא אתכם למיקומים ראשונים דרך קידום שישאר ויגדל לאורך שנים!
* נעשה בדיקת נתונים על העסק שלכם על הפוטנציאל שלו ונעזור לכם להבין מה כדאי לכם להשקיע איך ואיפה ונבנה יחד תוכנית אסטרטגית מנצחת.
* אנו עושים קידום אתרים בינלאומי בחו”ל ובארץ כולל תרגום לשפות, קישור לרשתות וכל שנדרש על מנת לקדם את העסק שלך באופן יסודי.
* בניית אתר עם תשתית מתאימה לקידום! בדיקת האתר שלכם הקיים מה מצבו והאם צריך לשפר ואם כן עלות מול תועלת.
* יחס אישי ואמין

אחוזי ההצלחה, הם תעודת הזהות הטובה ביותר שלנו 🙂

אפילו את גוגל ניתן לנצח בדירוג!

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

מערכות סאונד

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט… כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחברות אחרות יותר יקרות דברו על תוצאות רק לאחר שנה אז כאן זה התחיל לקרות תוך חודש וחצי.. אני שמח מאד שהכרתי אותו ובכך אני יודע שכל שקל שאני משלם לו זה עבור נטו עבודה של מקצוען אמיתי.. אברהם אתה אלוף אמיתי תודה לך ממליץ לכולם מאד מאד…

עורך דין מושבים

“כל הכבוד, האתר מביא תוצאות מצוינות. התחלנו לפני שנה וחצי עם 250 הקלקות בחודש והיום הגענו לי מעל 2000 הקלקות ממוקדות ביותר! אתה “אלוף!”

מ.ש הנדסה שירותי חיטוי

אחי חבל לך על הזמן, ביומיים האחרונים הטלפון לא מפסיק לצלצל אתה פשוט גאון!!! וגם האתר נראה מרשים וסוף סוף גם יעיל, אם אין סוף אפשריות ליצירת קשר ולהמרות.

ניקוי ספות

מומלץ בחום, מקדם מעולה שעובד מסביב לשעון

Store 4 family

אחרי כל כך הרבה מקדמים שעברתי זכיתי בך

ציון

בוקר טוב, הדף נחיתה שלי מצויין. לפנות בוקר היתה לי עבודה בבאר יעקב. אני מודע לזה שלוקח זמן אבל יש הרבה חשיפות מה שלא היה לי וגם קליקים.. בקיצור תודה אח יקר! עבודה מושלמת שאין מילים!

עו"ד אייל

אברהם ידידי ממש תודה רבה לך לכל מה שאתה עושה עבורי. אין מילים להודות אני רואה ברוך ה תוצאות מצוינות. יישר כוח!

Rebeka Jewelry

לראשונה בחיי אני מרוצה מהעבודה של מקדם, מרוצה ב200 אחוז מתוך 100

מאמרים

קידום אתרים בחו"ל
מאמרים

קידום אתרים בחו”ל

קידום אתרים בחו”ל | קידום אתר בחו”ל | קידום אתרים בנלאומי | מקדם אתרים בחו”ל | קידום אתרים בעברית | קידום אתרים בעולם שיווק בגוגל

קידום אתרים 2020
מומחה קידום אתרים

קידום אתרים 2022

קידום אתרים 2021 – מומחה קידום אתרים קידום אתרים 2021 קידום אתרים 2021 מביא הזדמנויות נדירות להקפצת העסק למיקומים שלעולם לא חשבתם שתגיעו… שיווק עסקים

חברת בניית אתרים לעורכי דין
עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף

קידום אתרים לרופאים בגוגל
קידום אתרים לעסקים

קידום אתרים לרופאים

קידום אתרים לרופאים הוא הכרח למי שעובד באופן עצמאי ורוצה להגדיל את מעגל הלקוחות. פרסום בזמננו אנו הוא ברובו דרך האינטרנט ולכן קידום בגוגל לרופאים

יהלום בניית אתר תכשיטים
קידום אתרים

קידום אתרים תכשיטים

קידום אתרים תכשיטים חשוב לעשות על בסיס של בניית אתרים תכשיטים של וורדפרס איכותי! פתיחת חנות תכשיטים ותהליך של קידום חנות תכשיטים שאנו מציעים מהיר

פרסום בגוגל
שירותי קידום אתרים

פרסום בגוגל לעסקים

פרסום עסקים בגוגל חשוב לעשות עם חברה אמינה ולמה? מי שחווה בעבר טיפול של פרסום בגוגל לעסקים עם חברות קידום יודע כמה מדובר בעניין חשוב