שיווק וקידום אתרים בגוגל הוא עבודה מורכבת אך אם בחרתם בקידום אתרים מומלץ ומצאתם שיווק באינטרנט שמתאים לבית העסק שלכם יש סיכוי גבוהה שתקודמו ותוכלו להגדיל הכנסה! נתחיל עם מבדק שיווק וקידום אתרים בגוגל – מבדק כושר להימצא בעמוד ראשון חינם! מה עושה מפרסם אתרים בגוגל על רגל אחת. ולמה חשוב שיווק וקידום אתרים בגוגל מקצועי ובעל ניסיון. בוא ניכנס דקה למחשבה של גוגל…

שיווק וקידום אתרים באינטרנט בימים אלה

אז כיצד בעל השכלה רגיל שרק סיים את לימודיו ושואף להתחיל עסק עצמאי מתמודד מול כל האריות בשוק העבודה המוצף? איך בחורה עשרים פלוס שעבדה בפיצה פרגו ולמדה דבר או שניים בהכנת פיצות מגיעה לפתוח רשת פיצריות צולחת משל עצמה? למדתי שנים, הכשרה, סיימתי קורס, צברתי ידע ואפילו מעט ניסיון. מה עתה? איך אנו משווקים את היוזמה? מה צריך לעשות?! כעצמאי השכל כל הזמן טרוד בלגלות דרך להביא יותר לקוחות על מנת להגדיל את ההכנסה ולהרוויח. שיווק וקידום אתרים באינטרנט היא הדרך להתקדם.

שיווק וקידום אתרים בגוגל או בעיתון

קידום ושיווק לאתר אינטרנט
קידום ושיווק לאתרים באינטנרט היא המומחיות שלנו! בעלי ניסיון והצלחות רבות

סיפור הזה התחיל לפני 35 שנים, בהיותי איש עסקים בן 8, הבנתי שכסף גדל על עצי פרי: יזמתי פתיחת עסק מוצלח של מכירה של לימונדה תוצרת הבית.  אלה היו שנים טובות, הזמן היה רגוע, הימים זחלו באיטיות. מאז החיים השתנו כמעט. בימינו אנו בכל בית יש לפחות זוג מכוניות, מערכת קולנוע ביתית, 4 סמארטפונים, אייפוד, ולכל הפחות מחשב אישי לכל אחד. הסטטיסטיקה מבעיטה. המדע צועד קדימה , אנחנו דור ה”אינסטנט”, הכל מיידי ממש במאית השניה. אז  כיום כשאנו רוצים למצוא איש מקצוע נכס חופשה ועוד אנו פונים מיד לאינטרנט.

מה זה שיווק וקידום אתרים בגוגל ?

איך שיווק וקידום אתרים בגוגל עובד. נתחיל עם הסבר על שיווק אורגני. איזו מן חיה זו “שיווק אורגני”? אתה בטח כבר יודע. (ואם לא, אוי ואווי תתקשר בזה הרגע לנייד האישי שלי, ואני מייד מפסיק את מה שאני עושה ומסביר לך ברצון ובאהבה). בכללי השאיפה ב שיווק וקידום אתרים בגוגל אורגני היא לייעל את מצב האתר על מנת לעזור ללינקים שלו לככב בעמודים ההתחלתיים של חיפוש אונליין, מבלי שצריך לממן כל הקלקה, כמו שעושים בשיווק אתרים ממומן.

שיווק וקידום אתרים בגוגל באופן אורגני טבעי ללא חומרי הדברה…

בעצם המונח “טבעי” לא ממש נכון.. כיוון שמקדם אתרים מקצועי שעושה שיווק וקידום אתרים בגוגל  עושה טונות, אפילו אינסוף מניפולציות “לא טביעות” במטרה לדחוף מילות מפתח קדימה באופן “טבעי”. הנה דוגמה אחת מתוך אינספור ה “מניפולציות”, אני לא בטוח שמותר לי, אך אני אחשוף בפניכם סוד על אף זאת (בינינו) על טכניקה מיוחדת שאני מפעיל לטקסט הזה שאתם מתרכזים בו ברגע זה. אם תמשיכו לגולל בין דפי האתר, תשימו לב למספר מאמרים עם מילים לקידום כמו ” קידום אתרים מומלץ – מספר 1 בתחום ” או ” שיווק באינטרנט “. דפים בעלי אותה משמעות בדיוק כמו הכתבה הנוכחית, אלא שבשילוב שונה של מילים. הרעיון הוא שככל שהאתר עשיר במילות חיפוש נכונות, כך יכנסו יותר לקוחות המתעניינים ב אותן מילות מפתח. וכמה מילות חיפוש כבר אפשר לדחוף ב כתבה בודדת ב”טבעיות”? לדוגמא כאן בכתבה הזאת מבלי לדחוס מעבר למידה אנו מקדימים את מילות החיפוש ” שיווק וקידום אתרים בגוגל ” , ” שיווק וקידום אתרים באינטרנט ” בצורה כזו שיספיקו פעמים ספורות בלבד לחזור על המילה. מאמרים מקוריים  ואורגניים טבעיים לגמרי מבחינת האינטרנט. מבלי לצופף מילים מעבר למה שנחוץ באופן מאולץ. רוצה לדעת יותר? שלח אלי מייל שלך ואכתוב לך בעזרת השם בהמשך.

שיווק וקידום אתרים לעסקים בממומן

בשתי מילים ת’שלם וקבל תוצאות על המקום. תעביר לגוגל סכום של כסף לכל הקלקה וגוגל ידאג להעביר אתך לדף הנכון.. הרי בפשוטו של עניין אדם שאינו מופיע בלפחות ארבעה או חמישה דפי חיפוש הראשונים, איננו בנמצא. עם עבודה מפורטת ומקצועית, שיווק וקידום אתרים לעסקים ניתן  להגיע להרבה תוצאות יפות עם מערכת גוגל אד וורדס. אלא שהכרחי לעשות אופטימיזציה כדי להימנע מתשלום על הקלקות מיותרות. בעיקר כשמדובר על שיווק וקידום אתרים לעסקים חשוב להוסיף לכל מודעה קישור לדפי נחיתה תואמים ביותר מתוך האתר להורדת תשלומים להקלקה. השקל שלך שווה יותר ככל שחווית הגלישה מתמקדת יותר. נכון ליזום מעקב רציף ולנתח את המסע הפירסומי כדי לראות באם ההקלקות רלוונטיות או לא..

שיווק וקידום אתרים לעסקים יכול להתגלות כמסוכן בלי פיקוח מקצועי

קידום ושיווק אתרים לעסקים גדולים
קידום ושיווק אתרים לעסקים קטנים היא מומחיות בפני עצמה ואנחנו שוחים בה! נשמח לעזור ולייעץ

ראו הוזהרתם! לפתוח חשבון אד וורדס זה משהו שכל אחד יכול לעשות. אך רק מקצוען שינהל לך את הקמפיין ימנע ממך מלא טעויות נפוצות שיובילו להפסד של אלפי שקלים לא יעילים. אני כותב את זה מתוך ניסיון מר של אובדן של מעל מיליון ש”ח, לא אפקטיביים שהוצאתי על שיווק בתשלום פר קליק בראשית הדרך. שלא תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום היה לא מועיל. (על אף הכל עם ה 30% שעשו ת’עבודה קיבלנו תפוקה של סביבות 320,000 ₪ חודשי.. יאללה.. מה היה לו הייתה אופטימיזציה טובה?! )

בואו לרגע נבין את המחשבה של גוגל

עכשיו נאמר שאתם מחפשים איזה פסיכולוג או מטפל ראשית  אתם פונים לגוגל (44%  ממחשבים או דרך האייפון – %56 ) למודעה שנדמה לכם כי היא הרלוונטית ביותר בדרך כלל בעמוד הראשון. מחקרים הראו שגולשים שנכנסים לעמוד נחיתה עוזבים תוך עשרים שניות לכל היותר שניות ונעלמים בלי לומר שלום, אולם אם הטקסט ברור ומדויק למה שהם צריכים, אפשרי לגרום להם להתמהמה אפילו מספר דקות. אז למה זה משנה לנו לפרסום? גוגל קורא את כל הנתונים האלה ועל סמך זה (ועוד מאות רבות של נתונים), מחליט מי יהיה משווק יותר מחברו “באורגני” ומי יחויב בעבור  מילות מפתח פחות מהאחרים ב”ממומן”.

כמה דברים לשקול ונתונים סטטיסטיים

הנה לכם נתון סטטיסטי בלתי צפוי ומסקרן:

91%  של בעלי העסקים משקיעים את כספם על שיווק בתשלום פר קליק של מנוע חיפוש בגוגל (מעל מאה מיליארד שקלים בשנה) ו 9%  בלבד על קידום אורגני בגוגל. מצד שני הנה לנו עוד נתונים סטטיסטיים ואלה מראים שהמודעות הממומנות מהוותפחות מ 20% מסך ההקלקות. קשה להאמין, הא? כך ש 80% מהאנשים נכנסים לפוסט אורגני וסומכים יותר על פרסומים אורגניים לעומת ממומנים. אז למה למרות כל זאת הרוב שם כספו בממומן ולא באורגני במנועי חיפוש? בחייאת.. דברנו על זה.. אנו דור ה”רוצים עכשיו”.. אולי כדאי לחשוב על זה שניה..

דילמות הכי שכיחות של בעל עסק עצמאי בנושא שיווק אתר באינטרנט

אחרי שלמדנו מהו קידום אורגני ומהו קידום ממומן אתם בטח תוהים, כמה שיווק אתר באינטרנט ? ועל מה להוציא יותר בנושא שיווק וקידום אתרים לעסקים? מה עדיף, שיווק אורגני טבעי או בתשלום פר קליק? כמה זמן שיווק וקידום אתרים בגוגל ? אלה הן שאלות מצוינות וצודקות.

הכל תלוי בסטטוס האתר והפוטנציאל של העסק

שיווק וקידום אתר בגוגל
שיווק וקידום לאתרים בגוגל תוך כדי מיקוד לצורכי העסק ושיווק ממוקד ויעל

הדבר הטוב הוא שניתן לקשר את התשובות הללו לסוג ויכולות של העסק. ניתן להקדיש בין 600₪ עד 6,000 ₪ ומעלה על קידום אורגני בגוגל ו1₪ עד 100,000 ₪ ו על שיווק בתשלום לכל הקלקה אונליין. מה כדאי יותר ממומן או אורגני בגוגל? הכי שווה לעסק, גם זה וגם זה.. קצת מזה, יותר מזה או שההפך. תלוי במטרת העסק.. כמה זמן לוקח לקדם באופן אורגני טבעי? זה תלוי בכמה וכמה פרטים כמו: רמת התחרות באותו תחום, ותק האתר, באם האתר חדש או ישן. יכולת האתר, מלינקים חיצוניים באתרים משיקים חלשים או חזקים.. תלוי מאד באיזה תקציב מוכנים להשקיע, בזמן ה עבודה של מפרסם אתרים און סייט,  ועוד המון פקטורים שיש לקחת בחשבון לפני שניתן לאמוד כמה זמן ייקח שיווק וקידום אתרים לעסקים ולשלך בפרט.

בשביל מה להתעקש על שיווק וקידום אתרים בגוגל עם מקצוען

זוכרים ת’הרגשה שנותנים מוצר שלכם לבעל מקצוע כמו מתקן מחשבים ועמוק בלב יש תחושה כאילו עשו אליך קומבינה.. כך התחושה עם מפרסם אתרים באינטרנט ובצדק. במיוחד אם משווק אתרים לא משתף את הלקוח במה הוא עושה. אז ראשית כל חייב שיהיה שקיפות מלאה. מקדם אתרים מקצועי ישמור את האתר תמיד מתוחזק ומתוקתק. הגוגל של תמול שלשום הוא לא הגוגל של היום והאתרים של היום הם לא האתרים של מחר. שיווק וקידום אתר לעסקים צריך כל הזמן להיות אפ טו דייט וכמובן שגם להתאים את האתר לסמארטפונים החדשים ולהייטק המתפתח מיום ליום.

מה תפקידו של משווק אתרים על רגל אחת

סידור הכתבות של תוכן הביזנס המקשר כל מאמר למילת מפתח באופן האופטימלי למנוע החיפוש, כולל הגדרות ומלל אלטרנטיבי לויז’ואלס. יצירת הסתעפות בגוגל על ידי בחירה מתאימה של מילות מפתח, הכי טובות שיביאו למקסימום קליקים. לדוגמא מילת מפתח “עורך דין” עם מאות חיפושים בחודש תוביל לפחות המרות ממשפט חיפוש “עורך דין נדל”ן בראשון לציון” המובילה לעשרות חיפושים בחודש אך עם רלוונטיות הרבה יותר משמעותית. בקרה תמידית על האינטראקציה של המבקרים עם האתר והוספת שינויים לשיפור. ככל שה “Bounce Rate” (עזיבת האתר) נמוך יותר, אחוזי הקליקים במנועי חיפוש יותר גבוהים, זמן התעכבות באתר גבוה יותר לעומת המתחרים. בניית לינקים רלוונטיים מהאתר שלכם לאתרים אחרים שהם חזקים, לא מתחרים. וככל שהתקציב מאפשר, חיזוק ה DA – כוח הדומיין וה PA – סמכותיות של דף בודד באתר. ע”י עבודה מבחוץ לתוך האתר – מאתרים שיש להם סמכות גבוהה. כולל חיבור מאמרים חדשים לתוך האתרים שיש להם סמכות חזקה  ושליחת קישורים לאתר בית העסק.

אנו מתמקצעים בקידום אורגני למגוון המקצועות

עלינו להתפקס על היתרון שלך ולארגן את האתר באופן מושך, זמין, מהיר, להתאים למה שהולך ומקובל בשוק של היום. ברגע בו האתר לא מטופח, המבקרים קולטים את זה וזה משפיע על ההחלטה שלהם האם להשאר. כאשר הוא יכנס לאתר שונה יותר “מבריק” והגיוני, סיכוי גדול שהוא יעדיף אותו.. גם אם אתה יותר טוב במה שאתה עושה, מנוסה, מוכשר וכו.. זה לא מה שקובע. רופא טוב שבלט בלימודים, לא בהכרח גובר על עמיתו שבקושי סיים אותם. אבל המשרד שלו צולח פי כמה וכמה כי יש לו משווק שיודע מה צריך לעשות. מנוע חיפוש כמו גוגל מתייחס למעל 200 פרטים לפני שהוא מדרג דף.  היום הדברים קורים דרך האינטרנט, האנשים מפרסמים באינטרנט, לאף אחד אין זמן לחפש בשבועון או לחכות למודעה ברדיו כאשר הוא צריך שירות או מוצר. רק בחיפוש און ליין.

ולכן אולי כסף באמת לא גדל על עצים אבל עסקים בהחלט גדלים על רשת האינטרנט של גוגל…

שיווק וקידום אתרים בגוגל | שיווק וקידום אתרים באינטרנט | שיווק וקידום אתרים לעסקים | שיווק וקידום אתר לעסקים

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
צור קשר
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button