בס"ד

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי לעסקים כדור בארץ

שיווק דיגיטלי לעסקים | שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים | שיווק דיגיטלי לאתר |שיווק וקידום דיגיטלי לעסקים

שיווק דיגיטלי לכל התחומים וסוגי העסקים. שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים לעצמאים ולחברות גדולות! שיווק וקידום דיגיטלי לאתרים במנועי חיפוש הגדולים!

שיווק דיגיטלי מקצועי

שיווק דיגיטלי הוא הדרך המרכזית של העסק לצמוח, להגדיל את מעגל הלקוחות ולבסס את העסק או את איש המקצוע המדובר. שיווק דיגיטלי שנעשה באופן קולקל יכול לתקוע את העסק ולבזבז לך הרבה זמן וכסף.

למה חשוב שיהיה לעסק שיווק דיגיטלי?

קידום אתרים בזמננו אנו. מה תפקידו של מפרסם אתרים בכמה מילים. ולמה חשוב לעשות שיווק דיגיטלי עם מפרסם אתרים מקצוען. בואו ניכנס לרגע למוח של גוגל… בסיכומו של דבר או יותר נכון בראשיתו של דבר, מי נוחל הצלחה? היום מי שמצליח זה מי שמקודם בעמודים ראשונים בגוגל. ללא שיווק דיגיטלי אין דרך להראות. קידום מסוג זה מתאים לכולם. ישנו שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים , שיווק דיגיטלי לעסקים גדולים , שיווק דיגיטלי לעצמאיים וכל אחד קצת שונה מחברו.

שיווק דיגיטלי לאתר באופן אורגני

מהו “קידום אורגני”? אתה בטח כבר יודע. (ואם לא, אין מצב, דחוף להתקשר בזה הרגע לאישי שלי, ואני מייד עוזב הכל ומסביר לך בשמחה ובאהבה). באופן עקרוני המטרה בקידום אורגני היא לשפר את נתוני האתר בכדי לעזור ללינקים שלו לככב בעמודים ההתחלתיים של גוגל, בלי צורך לממן כל קליק, כמו ש בפרסום ממומן.

שיווק וקידום דיגיטלי לעסקים של דור הקודם, של עכשיו ושל היום שאחרי

שיווק דיגטלי עם גלגלי שיניים
שיווק דיגיטלי לעסקים מכל הסוגים. מספקים שירותי שיווק דיגיטלי ברמה גבוהה עם שקיפות מלאה

הסיפור החל לפני 35 שנה, בעודי בעל עסק ילד בכיתה ב’, הבנתי שכסף צומח על עצים קטנים: יזמתי פתיחת עסק צולח של מכירה של לימונדה ביתית.  אלה היו שנים טובות, הזמן היה רגוע, הימים זחלו באיטיות.. מאז העולם השתנה מעט. נכון לעכשיו בכל בית  יש מינימום כזוג מכוניות, מערכת קולנוע ביתית או שתיים, ארבעה סמרטפונים, איפד, ולכל הפחות לאפטופ לכל אחד. הנתונים מאיימים. המדע צועד קדימה , הננו דור ה”אינסטנט”, הכל כאן ועכשיו ממש בשניה זו. אז מה עלינו לעשות היום אם אנחנו רוצים למצוא מעצב, רו”ח, נדל”ן, עיסוי או אולם אירועים..? כאן נכנס שיווק וקידום דיגיטלי

קידום עסק בזמננו אנו

אז כיצד אדם ששואף לפתוח משרד משל עצמו מתמודד עם כל האריות בשוק העבודה העמוס? איך אישה צעירה שעבדה בפיצריה בהכנת פיצות מגיעה לפתוח רשת פיצריות מוצלחת משלה? למדתי שנים, תעודה, עשיתי קורס, צברתי ידע ואף קצת ניסיון. מה עכשיו?  איך אנחנו מקדמים את היוזמה? מה עושים?! כעצמאי המוח בקביעות עסוק בלאתר דרך להביא עוד לקוחות על מנת להגדיל משכורת ולהרוויח.

שיווק דיגיטלי לעסקים אורגני טבעי בלי חומרי הדברה…

כעקרון המושג “טבעי” לא כל כך מדויק.. מפני שמקדם אתרים טוב, עושה הרבה, אפילו הרבה מאד מניפולציות “שאינן טבעיות” על מנת לדחוף מילות מפתח קדימה באופן “טבעי”. הנה דוגמה אחת מתוך אינספור ה “מניפולציות”, אגלה לכם סוד על אף זאת (רק בינינו) על טכניקה מיוחדת שאני משתמש לכתבה הזאת שאתם מתרכזים בו עכשיו. אם תמשיכו לטייל בין דפי האתר, תשימו לב למספר דפים עם מילות מפתח כגון ” פרסום וקידום אתרים – חקירת יכולת להיכנס לדף 1# חינם! ” או ” קידום אתרים לרופאים עם חברה מקצועית – מתמחה מס 1 בתחום ” דפים עם אותו תוכן בדיוק כמו הכתבה הנוכחית, אלא שבשילוב אחר של מילים ומשפטים. הרעיון הוא שככל שהאתר עשיר יותר במילות מפתח מתאימות, כך יפקדו אותו יותר לקוחות המחפשים את מילות החיפוש הללו. וכמה מילות חיפוש כבר ניתן לדחוף ב כתבה בודדת באופן “טבעי”? כמו כאן בכתבה הזאת מבלי להעמיס מעבר למידה אנו מקדמים את מילות החיפוש “שיווק וקידום דיגיטלי לעסקים”, “שיווק דיגיטלי לעסקים” ככה שיספיקו פעמים ספורות בלבד לחזור על המילה. מאמרים מקוריים  ואורגניים טבעיים לחלוטין מבחינת גוגל. מבלי לדחוס יותר מדי מילים באופן מאולץ. לגלות לך עוד ? שלח אלי כתובת אימייל שלך ואני אחלוק איתך בעזרת השם בהמשך.

מה זה קידום ושיווק דיגיטלי בתשלום פר קליק (“גוגל אד וורדס”)?

בקצרה קידום ושיווק דיגיטלי ממומן הוא בעצם תשלם ותקבל תוצאות על המקום. תתן לגוגל מספיק כסף בשביל כל קליק והמנוע החיפוש ידאג לעלות אתך בהתאם.. כי תכלס מי שאינו ממוקם ב 4 או 5 דפי חיפוש הראשונים, איננו בנמצא. עם עבודה מפורטת ומקצועית, אפשר להגיע להרבה תוצאות יפות בעזרת מערכת אד וורדס. רק הכרחי ליצור התאמה כדי לא לפזר כסף על הקלקות מיותרות. צריך להוסיף לכל סלוגן קישור לדפי נחיתה הכי רלוונטיים מתוך האתר להוזלת עלויות לקליק. ככל שחווית הגלישה ממוקדת יותר, כך ייווצרו יותר המרות פר שקל. נכון לבצע מעקב מתמיד ובדיקה מעמיקה של הקמפיין בכדי לבחון באם ההקלקות שייכות לנושא או שלא..

שיווק דיגיטלי לאתר עלול להתחוור כמסוכן בלי מעקב מקצועי

אני את שלי אמרתי! לפתוח חשבון אד וורדס זה פשוט. אך מומחה בלבד שיפקח בשבילך עין על שיווק דיגיטלי לאתר (בעבור תשלום סמלי) יחסוך לך הרבה מאד שגיאות רווחות שיביאו לאובדן של מאות ואלפי שקלים שאינם מועילים. הנני אומר את זה מתוך התנסות מרה של אובדן של למעלה ממיליון שקלים חדשים, לא אפקטיביים ששמתי על פרסום בתשלום לכל קליק בראשית הדרך. אל תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום לא הועיל. (בכל זאת עם ה 30% שעבדו גלגלנו מחזור של סביבות 320,000 ₪ לחודש..  מה היה לו הייתה אופטימיזציה נכונה?! )

בואו ניכנס דקה למחשבות של גוגל

גוגל מול דולר שיווק דיגיטלי לעסק
שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים במגוון תחומים. אנו מתמחים בשיווק וקידום בכל סוגי מנועי החיפוש

אז נניח שאתם מעוניינים באיזה פסיכולוג או רו”ח קודם או חופשה , אתם פותחים גוגל (מהמחשב – %44  56% דרך סמארטפונים) למודעה שנראית לכם הכי מתאימה ככלל גורף בעמוד הראשון. ע”פי מחקר, גולשי אינטרנט שנכנסים לדף נחיתה עוזבים תוך 10 – 20 שניות וממשיכים הלאה, אולם אם המסר של דף הנחיתה נהיר וממוקד למה שהם צריכים, יש הזדמנות לגרום להם להתמהמה אפילו כמה רגעים. עכשיו למה זה חשוב לנו לשיווק? מנוע חיפוש מעיין בכל הנתונים הללו ועל סמך זה (ועוד מאות רבות של נתונים), קובע מי גורלו להיות משווק יותר מחברו “באורגני” ומי ישלם על  מילות חיפוש פחות מהאחרים ב”ממומן”.

כמה סעיפים לשקול וסטטיסטיקה

לדוגמא הנה נתון סטטיסטי בלתי צפוי ומסקרן:

91%  של בעלי העסקים מוציאים את הונם על קידום ממומן של גוגל (מעל 100,000,000,000 ₪ בשנה) ורק %9  על קידום אורגני במנועי חיפוש. אך ראו זה פלא הנה לנו סטטיסטיקה נוספת שאומרת שהפירסומים הממומנים מהווים פחות מ 20% מסך הקליקים. קשה להאמין, הא? זאת אומרת ש 80% מהגולשים נכנסים למודעה אורגנית ונותנים יותר אמון במודעות אורגניות מאשר ממומנות. אז איך אף על פי כן רוב מכריע משקיעים בממומן ולא באורגני? בחיאת.. היינו שם כבר.. אנו דור ה”אינסטנט”.. נקודת מחשבה..

דילמות הכי שכיחות של עצמאי או פרילנסר

אחרי שראינו מה זה שיווק אתרים אורגני טבעי ומה זה שיווק ממומן הנכם לבטח שואלים את עצמכם, כמה משלמים על לקדם אתר בגוגל? כמה עולה שיווק דיגיטלי לאתרים בתשלום פר קליקבאינטרנט? מה עדיף, קידום אורגני או בתשלום לכל קליק? כמה זמן לוקח לפרסם אתר? אלה הן קושיות נהדרות ונכונות. הכל תלוי באפיון האתר,  והפוטנציאל של הביזנס. הדבר הטוב הוא שניתן לקשר את התשובות הללו לסוג ומסוגלות של העסק. אפשר להקדיש בין 600₪ עד 6,500 ₪ ומעלה על פרסום אורגני ושקל אחד עד 100,000 ₪ ו על פרסום בתשלום לכל הקלקה ברשת. מה משתלם יותר בתשלום פר קליק או אורגני במנועי חיפוש? הכי שווה לביזנס, זה וזה.. קצת מזה, טיפה יותר מזה או שההפך. תלוי במטרה.. כמה זמן לוקח קידום אורגני טבעי? העניין תלוי בכמה וכמה גורמים כגון: גובה התחרות בתחום המדובר, זמן קיום האתר, באם האתר חדש או ישן. כוח האתר, מלינקים חיצוניים שלאתרים רלוונטיים באם חזקים או חלשים.. תלוי מאד באיזה תקציב מוכנים להשקיע, בכמות שעות העבודה של איש מקצוע באתר, ועוד הרבה פקטורים שצריך לבדוק לפני שניתן לקבוע כמה זמן זה ייקח לפרסם אתר כזה או אחר.

מה צריך משווק דיגיטלי לאתר שלי?

זוכרים ת’תחושה שנותנים לבעל מקצוע כמו מוסכניק את הרכב ועמוק בפנים יש תחושה כאילו עשו עליך טריק.. תחושה כזאת תתכן עם מפרסם אתרים ובצדק. במיוחד כאשר מפרסם אתרים לא מדווח לבעל העסק על פעולותיו. אז קודם כל חשוב שתהיה שקיפות מלאה. משווק דיגיטלי טוב ידאג שהאתר תמיד מתוקתק ומתוחזק. האתרים של אתמול הם לא האתרים של היום והאינטרנט של היום אינו האינטרנט של מחר. צריך כל הזמן להיות מעודכן ואון טופ וכמובן שגם להתאים את מבנה האתר לטלפונים החכמים של עכשיו ולהייטק המשתנה מיום ליום.

 מה כולל קידום לאתר שלי

שיווק וקידום אתרים בגוגל עם מקדם מספר 1 – מה עושה? ארגון מאמרים של תוכן בית העסק המחבר כל מאמר למילת מפתח בצורה האופטימלית למנועי חיפוש, כולל אפיונים ומלל חלופי לתמונות. יצירת בועה באינטרנט על ידי בחירה מתאימה של מילות חיפוש הכי טובות שיובילו למקסימום המרות. לדוגמא מילת חיפוש “עורך דין” עם כמה מאות חיפושים בחודש תוביל לפחות קליקים ממילת מפתח “עורך דין נדלן בעפולה” המסתכמת בכמה עשרות חיפושים בחודש אך עם רלבנטיות הרבה יותר משמעותית. בקרה תמידית על האינטראקציה של הלקוחות הפוטנציאליים עם האתר ויזימת שינויים לשיפור. ככל שה “Bounce Rate” (עזיבת אתר מוקדמת) יורד, אחוזי ההמרה ברשת גבוהים, זמן שהייה באתר גבוה יותר לעומת אתרים אחרים. שליחת קישורים רלוונטיים מהאתר שלכם לאתרים חיצוניים שהם חזקים, ולא מתחרים. וככל שהתקציב מאפשר, חיזוק ה DA – סמכותיות הדומיין וה PA – כוח דף בודד באתר. ע”י עבודה חיצונית לתוך האתר – מאתרים שיש להם סמכות חזרה. כולל כתיבת מאמרים חדשים לתוך האתרים שיש להם סמכות חזקה  ושליחת לינקים לאתר העסק.

אנו מתמחים בפרסום אורגני למיני מקצועות

שיווק דיגיטלי לעסקים כדור בארץ
שיווק דיגיטלי לכל סוגי העסקים בעזרת קידום אתרים איכותי ומעמיק כולל סקר שוק ומבדקי עסק

פרסום אתר לרופא שיניים, לקבלן, לחנויות נעליים, למסיבות יום הולדת ועוד ועוד.. ולכל מקצוע יש את ההיבטים שלו, התחרות שלו. עלינו להתמקד על היתרון שלך ולארגן את האתר באורח מושך, מהיר, זמין, כמו שהולך ומקובל היום בשוק. ברגע בו האתר לא מטופח, המבקרים קולטים את זה ויש לזה השפעה על ההחלטה שלהם אם להשאר. כשהוא יראה אתר שונה יותר “מדליק” ויוזר פרנדלי, סיכוי גדול שהוא יעבור אליו.. גם אם אתה יותר מקצועי בתפקידך, מנוסה, מוכשר וכו’.. זה לא מה שקובע.. רופא טוב שהתבלט באוניברסיטה, לאו דווקא גובר על קולגה שבקושי התקבל ושרד בלימודים והמשרד שלו משגשג הרבה יותר כיוון שיש לו מקדם אתרים שיודע מה ואיך. מנוע חיפוש כמו גוגל לוקח בחשבון מעל מאתיים פרטים לפני שהוא נותן דירוג לדף. כולם מפרסמים בגוגל, לאף אחד אין זמן לחפש משהו בעיתון או להמתין לרדיו כאשר הוא צריך משהו. רק במנוע חיפוש.לסידום חשוב לבחור מקדם אתרים לא פחות ממעולה כי יתכן שכסף באמת לא גודל על עצים אך עסקים בפירוש צומחים על מנועי חיפוש כמו גוגל…

 

 

 

 

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

אברהם רגבסקי

הסיפור התחיל לפני 35 שנה בעודי איש עסקים בן 8 גיליתי שכסף גודל על עצים! פתחתי עסק משגשג של מכירת לימונדה ביתית. היו שנים יפות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. בלה.. בלה.. בלה.. מאז העולם קצת השתנה. גילית שכסף לא גודל על עצים אבל עסקים בהחלט גודלים על גוגל…

אפילו את גוגל ניתן לנצח בדירוג!

מחפשים מומחה להגדלת הכנסות?

SEO

לקוחות ממליצים

משרד עורכי דין קולודני

אברהם עשה ועושה עבודה מצוינת בקידום אתר המשרד שלנו. בזכות עבודתו המסורה הצלחנו להגדיל בזמן קצר ובאחוזים ניכרים את נתח החשיפה של אתר המשרד וכל זה תוך שאנחנו מפחיתים תשלומים על סוגי פרסום אחרים. בקיצור, אנחנו מרוצים וממליצים!

משרד רו"ח מיכאל גבאי

בס"ד בזכות קידום אורגני שאברהם עושה, האתר שלי עולה בעמוד ראשון במעל 300 מונחים. אברהם מקדם אתרים מעולה. פתחתי עסק עם לקוחות מעטים. הקידום שלו עזר לי רבות. הגיעו אלי דרך האתר לקוחות רבים. ברוך ה' היום העסק יציב וכל הזמן מתפתח בקצב עולה.

מערכות סאונד

הכרתי את אברהם דרך האינטרנט... כבר בשיחה איתו הבנתי שמודבר במקצוען אבל מעבר לזה בבחור אמין שעושה עבודה טובה מאד. במקרה שלי הגענו לתוצאות מטורפות בזמן קצר מאד בזמן שחברות אחרות יותר יקרות דברו על תוצאות רק לאחר שנה אז כאן זה התחיל לקרות תוך חודש וחצי.. אני שמח מאד שהכרתי אותו ובכך אני יודע שכל שקל שאני משלם לו זה עבור נטו עבודה של מקצוען אמיתי.. אברהם אתה אלוף אמיתי תודה לך ממליץ לכולם מאד מאד...

מאמרים אחרונים

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים אברהם רגבסקי

מקדם אתרים מומלץ אברהם רגבסקי : קידום אתרים מקצועי 2024 Website promoter Avraham Regevsky SEO expert בניית אתרים לעסקים זה פשוט. קידום ובניית אתרים שגוגל

קידום אתרים לעורכי דין אברהם רגבסקי
עורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין 2024

קידום אתרים לעורכי דין לא יכול לעבוד על אותו שטנץ’. תחום המשפטים רווי בתחרות. עם מעל 76,000 עורכי דין רשומים כפעילים בישראל, קשה לבלוט מעל

חברת בניית אתרים לעורכי דין
עורכי דין

בניית אתרים לעורכי דין

לפני שחושבים על בניית אתרים לעורכי דין צריך קודם כל לחשוב על השלב הבא – קידום אתרים לעורכי דין ולא סתם אתר תדמית או דף

פרסום בגוגל
שירותי קידום אתרים

פרסום בגוגל לעסקים

פרסום עסקים בגוגל חשוב לעשות עם חברה אמינה ולמה? מי שחווה בעבר טיפול של פרסום בגוגל לעסקים עם חברות קידום יודע כמה מדובר בעניין חשוב

בונה אתרים
בניית אתר וורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס

בונה אתרים בוורדפרס שגוגל אוהב. 17 סיבות למה בונה אתרים בוורדפרס חייב להיות מומחה בקידום אתרים למה בכלל לבנות אתר? ולמה חשוב שהבונה אתרים יהיה

קידום אתרים באנגלית
מאמרים

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים בארה”ב -קידום אתרים באנגלית (SEO in English) קידום אתרים באנגלית מומלץ לכל מי שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות. כמו כן מי שעובד עם

רוצה להתקדם?
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

לקוחה מתלוננת! (ברוך השם)
Call Now Button