קידום אורגני מקצועי | קידום אורגני מומלץ | קידום אורגני מקצועי מומלץ

קידום אורגני מקצועי הוא לא כמו קידום רגיל בגוגל או ניהול קמפיין ממומן. יש להבין לעומק את הבדלי הפרסום היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. קידום אורגני מקצועי יכול לשנות לחלוטין את פני העסק שלך ולכן חשוב לקחת קידום אורגני מומלץ עם מקדם בעל ניסיון. פרסום בגוגל. למרות כי קידום אורגני מקצועי מומלץ על פני קידום עצמי חובבני גם יש מקום לשלב וחשוב שכל בעל עסק יבין איך קידום עובד. בואו רגע נבין את המחשבה של גוגל…

קידום אורגני מקצועי בזמננו אנו

אז כיצד רואה חשבון מן הישוב שרק סיים לימודים ומקווה להתחיל עסק עצמאי מתמודד עם כל האריות במארקט הגדוש? כיצד בן אדם עשרים פלוס שעמל בפיצה האט בתור אחראי ספונג’ה ורכש נסיון בהכנת פיצות מגיע להתחיל רשת פיצריות מצליחה משלו? שנים של לימודים, הכשרה, השלמתי קורסים, רכשתי ידע ואף מעט ניסיון. לאן מכאן? כיצד אנחנו משווקים את היוזמה? מה עושים?! כעוסק עצמאי המוח כל הזמן טרוד בלגלות דרך למשוך לקוחות חדשים בשביל להגדיל הכנסות ולהרוויח. כאן נכנס לתמונה קידום אורגני מקצועי

קידום אורגני מקצועי במנועי חיפוש

קידום אורגני מקצועי
קידום אורגני מומלץ לכל בעל עסק שרוצה להתקדם. בין אם מדובר על עסקים גדולים או קטנים קידום איכותי יתאים את עצמו לצורכי העסק ויגדיל את מעגל הלקוחות

בסיכומו של עניין או שעדיף לומר בתחילתו של דבר, מי נוחל הצלחה?  מה זה “שיווק אורגני טבעי”? אתה בטוח כבר יודע. (ואם לא, אין מצב, דחוף להתקשר בזה הרגע לנייד שלי, אני מייד עוזב הכל ונותן לך הסבר רגוע ומפורט). באופן עקרוני השאיפה בנושא קידום אורגני מקצועי היא לייעל את תנאי האתר בשביל לגרום ללינקים שלו לככב בעמודים הראשונים של חיפוש אונליין, בלי להצטרך לממן כל הקלקה, כמו שעושים בקידום אתרים ממומן.

קידום אורגני מקצועי של דור הקודם, של היום ושל מחר

סיפורי התחיל לפני 35 שנה, בעודי בעל עסק ילד בכיתה ב’, קלטתי שכסף גודל על עצים: יזמתי פתיחת ביזנס משגשג של סחר במיץ תפוזינה ביתית. היו אלה שנים נאות, הזמן היה איכותי, הימים היו ארוכים.. מאז העולם קצת השתנה. כיום בבית רגיל יש לפחות כזוג מכוניות, מערכת קולנוע ביתית או שתיים, סמרטפון לכל בת ובן משפחה, אייפוד, ולכל הפחות מחשב לכל אחד ואחת. המדע בהחלט צועד קדימה , אנו דור ה”כאן ומייד”, אנשי הכאן ועכשיו ממש במאית השניה. אז מה עלינו לעשות כיום אם אנחנו מחפשים עורך דין קרקעות, יועץ משכנתאות, חופשה טובה, ספא בקיסריה או אולם אירועים..?

קידום אורגני מקצועי מומלץ וטבעי

האמת היא שהמונח “טבעי” לא ממש נכון.. מפני שמפרסם אתרים טוב, מבצע שפע, אפילו המון מניפולציות “לא טביעות” בשביל לדחוף מילות מפתח קדימה באופן “טבעי”. דוגמה אחת מתוך מאות “מניפולציות”, אני אספר לכם על שיטה מסוימת שאני משתמש לטקסט הזה שאתם מתרכזים בו כעת. אם תוסיפו להסתובב במאמרי האתר, תבחינו בכמה מאמרים עם טקסטים כגון ” שיווק דיגיטלי לעורכי דין ” או ” קידום ובניית אתרים לעסקים “. דפים עם אותם תכנים בדיוק כמו מאמר זה, רק שבהתארגנות שונה של משפטים.

לשם מה לייצר כתבה שלמה לגוגל לכל מילת קידום, כמו למשל ” קידום אורגני מקצועי “? הרעיון הוא שככל שהאתר יותר רווי במילות מפתח מתאימות, כך יבקרו יותר לקוחות המעוניינים ב מילות המפתח האלה. וכמה מילות מפתח כבר אפשר לדחוס ב כתבה בודדת באופן “טבעי”? כמו פה במאמר הזה מבלי לדחוס מעבר למידה אנחנו משווקים את מילות החיפוש “קידום אורגני מקצועי מומלץ “, ” קידום אורגני מומלץ “בצורה כזו שיספיקו פעמים ספורות בלבד לחזור על המילה. כתבות מקוריות ואורגניות לגמרי מבחינת האינטרנט. מבלי לדחוס מילים מעבר למה שנחוץ באופן מאולץ. לגלות לך עוד רז? מממ… שלח אלי אימייל שלך ו אחלוק איתך בעזרת השם בהמשך.

מה זה קידום ממומן (“גוגל אדוורדס”)?

בשתי מילים ת’שלם ותקבל תוצאות באופן מיידי. תעביר לגוגל מספיק כסף בעבור כל הקלקה והמנוע החיפוש ידאג לעלות אתך בהתאם.. הרי בפשוטו של עניין אדם שאינו מקודם בארבעה או חמישה עמודים התחלתיים, איננו בנמצא. עם הכוונה נכונה ומקצועית, ניתן לעשות הרבה דברים יפים בעזרת גוגל אד וורדס. רק הכרחי ליצור התאמה כדי להמנע מתשלום על הקלקות מיותרות. צריך להוסיף לכל סלוגן קישור לדפי נחיתה הכי מתאימים בתוך האתר להוזלת עלויות להקלקה. חווית גלישה ממוקדת יותר מובילה לעליה של הקלקות פר שקל. כדאי לבצע מעקב שוטף ולנתח את הקמפיין בשביל לראות באם ההקלקות רלוונטיות או לא..

קידום ממומן בגוגל עלול להיות מסוכן ללא מעקב מקצועי

אייקון מחשב קידום אורגני מומלץ
איך בוחרים קידום אורגני מקצועי מומלץ ומה תפקיד המקדם? בכתבה נראה מה כולל תפקיד הקידום

ראו הוזהרתם! לפתוח חשבון אד וורדס זה משהו שכל אחד יכול לעשות. אבל מומחה בלבד שינהל לך את החשבון (תמורת משכורת סמלית) יחסוך לך הרבה מאד שגיאות שכיחות שיובילו להפסד של אלפי שקלים שאינם אפקטיביים. אני אומר את זה מתוך ניסיון מר של אובדן של מעל מיליון ש”ח, לא אפקטיביים שהוצאתי על שיווק PPC בראשית הדרך. אל תבינו לא נכון.. “רק” 70% מהסכום לא היה יעיל. (בכל זאת עם ה 30% שעבדו קיבלנו תפוקה של מעל 350,000 ₪ חודשי.. אוף.. מה היה יכול להיות אם הייתה אופטימיזציה כמו שצריך?! )

קידום אורגני מקצועי מומלץ – בואו לרגע נבין את המחשבה של גוגל

עכשיו בוא נאמר שאתם מחפשים איזה עורך דין או מנעולן ראשית אתם פונים לגוגל (44% ממחשבים 56% דרך סמארטפונים) למודעה שנראית לכם הכי מתאימה ברוב המקרים בדף הראשון. מחקרים הראו ש אנשים שמגיעים לעמוד נחיתה לא נשארים יותר מעשר-עשרים שניות ונעלמים בלי לומר שלום, אולם אם הטקסט ברור ומדויק למה שהם מחפשים, יש הזדמנות למשוך אותם להתמהמה אפילו מספר רגעים. עכשיו מדוע זה חשוב לנו לפרסום? מנוע חיפוש מעיין בכל הנתונים הללו ובהסתמך על כך (ועוד מאות רבות של נתונים), קובע מי גורלו להיות מיוחצן יותר מרעהו “באורגני” ומי ישלם בעבור אותן מילות מפתח פחות מהמתחרים ב”ממומן”.

קידום אורגני מומלץ מספר נקודות למחשבה ונתונים סטטיסטיים

לדוגמה הנה פרט סטטיסטי מפתיע ומסקרן:
91% מהעסקים מוציאים את כספם על פרסום ממומן של מנועי החיפוש (מעל 100,000,000,000 ₪ בשנה) ו 9% בלבד על פרסום אורגני בגוגל. אך ראו זה פלא הנה לנו נתונים נוספים שאומרים שהפירסומים הממומנים מגיעים לפחות מ 20% מסך הקליקים. קשה להאמין, הא? מזה ניתן להסיק ש 80% מהאנשים נכנסים לפוסט אורגני ונותנים יותר אמון בפרסומים אורגניים לעומת ממומנים. אז למה ואיך אף על פי כן רוב מכריע שם כספו בממומן ולא באורגני בגוגל? בחיאת.. היינו שם כבר.. אנו דור ה”רוצים עכשיו”.. נקודה למחשבה..

דילמות הכי שכיחות של בעל עסק עצמאי או פרילנסר

לאחר שראינו מהו קידום אורגני מקצועי מומלץ ומה זה קידום בתשלום לכל קליק אתם בודאי שואלים את עצמכם, כמה משלמים על קידום אורגני מקצועי טבעי אורגני בגוגל? כמה מוציאים על קידום ממומן אונליין? במה עדיף להתרכז, שיווק אורגני טבעי או ממומן? כמה זמן לוקח לקדם אתר? אלה הן תהיות מצוינות וענייניות.

התשובות בהתאם למצב האתר, קיום והפוטנציאל של הביזנס.

הדבר הטוב הוא שאפשרי להתאים את התשובות הללו לסוג ומסוגלות של בית העסק. ניתן להקדיש בין 600 עד 5,000 ₪ על שיווק אורגני ו1 ₪ עד 100,001 ₪ ו על שיווק בתשלום לכל קליק ברשת. מה משתלם יותר ממומן או אורגני? הכי מומלץ לעסקים, גם וגם.. קצת מזה, טיפה יותר מזה או שההפך. תלוי במטרה שלך.. כמה זמן לוקח קידום אורגני בגוגל? מחירון קידום אתרים משתנה וזה תלוי בכמה וכמה נתונים כגון: דרגת התחרות באותה נישה, ותק האתר, באם האתר חדש או וותיק. יכולת האתר, מקישורים חיצוניים שלאתרים רלוונטיים באם חזקים או חלשים.. מאד תלוי בכמה כסף רוצים לשים על זה, בשעות עבודה של מקדם אתרים באתר, ועוד הרבה מרכיבים שיש לנתח לפני שאפשר להעריך כמה זמן ייקח לפרסם אתר מסוים.

בשביל מה להתעקש על מפרסם אתרים מקצועי

אייקון מחשב קידום אורגני מקצועי מומלץ
קידום אורגני מקצועי יכול לשנות את פני העסק שלך לחלוטין. מטרת קידום אורגני הוא לבסס את מיקומך בגוגל בדפים ראשונים ככה שעם הזמן מיקומך רק יעלה ויתבסס

יש מצב אתם מכירים ת’תחושה שמשאירים לבעל מקצוע כמו מוסכניק את הרכב ועמוק בפנים זה מרגיש כאילו עשו עליך טריק.. תחושה כזאת תתכן עם מפרסם אתרים באינטרנט ובצדק. במיוחד כאשר מפרסם אתרים לא מדווח ללקוח על פעולותיו. אז ראשית כל חייב שיהיה שקיפות מלאה. מקדם אתרים טוב ישמור את האתר תמיד במצב טיפ טופ. האתרים של אתמול הם לא האתרים של היום והאינטרנט של היום אינו האינטרנט של מחר. כל הזמן צריך להיות מעודכן ואון טופ וגם להתאים את תצוגת האתר לסמארטפונים של עכשיו ולטכנולוגיה המשתנה מיום ליום.

מה עושה מקדם אתרים בתחום קידום אורגני מקצועי על רגל אחת

סידור מאמרים של תוכן העסק המקשר כל מאמר למילת חיפוש בצורה האופטימלית למנוע החיפוש, כולל אפיונים וטקסט חלופי לויז’ואלס. לדוגמא ( דף שיווק שותפים ), יצירת גומחה בגוגל על ידי בחירה מתאימה של מילות מפתח, הכי טובות שיגרמו להכי הרבה הקלקות. למשל מילת מפתח “עורך דין” עם מאות חיפושים בחודש תגרור פחות הקלקות ממילת מפתח “עורך דין נדל”ן בראשון לציון” המסתכמת בכמה עשרות חיפושים בחודש אך עם שייכות לעסק הרבה יותר משמעותית.

בקרה תמידית על האינטראקציה של הלקוחות הפוטנציאליים עם האתר והוספת שינויים בהתאם. ככל שה “Bounce Rate” (עזיבת אתר מוקדמת) יורד, אחוזי ההמרה ברשת גבוהים יותר, זמן השארות באתר יותר גבוה לעומת אתרים אחרים. בניית קישורים רלוונטיים מהאתר המדובר לאתרים חיצוניים רלוונטיים, ולא מתחרים. ובהתאם לתקציב, חיזוק ה DA – סמכותיות הדומיין וה PA – סמכותיות של כל דף באתר. ע”י עבודה מבחוץ אל תוך האתר – מאתרים בעלי סמכות חזרה. כולל חיבור כתבות חדשות לתוך האתרים עם סמכות גבוהה והפניית לינקים לאתר שלכם.

אנחנו מתמחים בשיווק אורגני למיני המקצועות

קידום אתרים לעורכי דין באינטרנט פרסום אתר לרופא, לקבלן, לחנויות אופנה, לאולמות ארועים ועוד.. ולכל בית עסק את הזוויות שלו, התחרות שלו. צריך להתמקד על היתרון שלך ולסגנן את האתר באופן מושך, מהיר, זמין, כמו שמקובל והולך היום בשוק. ברגע בו האתר מיושן, הלקוח הפונטיאלי רואה את זה וזה משפיע על ההחלטה שלו האם להשאר. כאשר הוא יפקוד אתר אחר יותר “נוצץ” ונוח לשימוש, סביר להניח שהוא יבחר בו.. גם אם אתה יותר טוב במה שאתה עושה, בעל ניסיון, מוכשר וכד..

זה לא מה שקובע..

עו”ד בעל ידע שמצטיין בלימודים, לאו דווקא גובר על קולגה שלא ברור איך התקבל ושרד בלימודים והעסק שלו מצליח פי כמה כיוון שיש לו קידום אורגני מקצועי עם מקדם שיודע מה ואיך. גוגל מבחין במעל מאתיים רכיבים לפני שהוא משייך דירוג לדף. בעבר הייתה תחרות לבית עסק בתחילת הרחוב ולבית עסק שבסופו, עכשיו בעולם האינטרנט יש תחרות גדולה בהרבה לכל בעל עסק והכל חשוף ומיידי. בזמן שלנו הדברים קורים אונליין, כולם מפרסמים בגוגל, לבן אדם אין זמן לחפש עסק במגזין או להמתין להקשיב לרדיו כשהוא זקוק למוצר או שירות מסויים. רק אינטרנט.
ולכן אולי באמת כסף לא גדל על עצים אך עסקים בוודאי צומחים על מנועי חיפוש כמו גוגל…

סגירת תפריט
צור קשר
close slider

בס”ד

מחירון קידום אתרים בגוגל

050-8918288

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
Call Now Button